Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie

Przełącz na pełny styl
Tematy archiwalne
Odpowiedz

Księgowość i podatki

15 lip 2014, 09:13

Orbe Business zaprasza na szkolenie z zakresu Księgowości i podatków.

Celem Kursu na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, jest przygotowanie w teorii i praktyce do egzaminu sprawdzającego umiejętności i kwalifikacje niezbędne do prowadzenia biura rachunkowego.

Oferujemy szkolenia w trybie dziennym, wieczornym oraz zaocznym.
Miejsce szkolenia: Kraków
Cena szkolenia: 1399 zł.
Przy rejestracji do 31.07:
- na szkolenie w terminie 01.09.2014-01.10.2014 - cena 1299 zł!
- na szkolenie w pozostałych terminach - cena 1199 zł!


Możliwość zgłoszenia on-line.
Liczba miejsc ograniczona, przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!

Wszelkie informacje dostępne są na stronie: http://orbe.pl/index.php/ksiegowosc

Re: Księgowość i podatki

13 mar 2022, 19:51

U mnie najlepiej sprawdził się program https://morganizerfinansow.pl/ . Ułatwia on wystawianie faktur jak i pilnowania płatności by odbywały się na czas, więc jest dużym ułatwieniem

Re: Księgowość i podatki

31 maja 2022, 12:27

Z własnego doświadczenia powiem wam, że dużo korzystniej jest korzystać z zewnętrznego biura księgowego, aniżeli zatrudniać księgową na etat. Najlepiej zrobić sobie reserach, porównać i wybrać firmę, która faktycznie sprosta naszym oczekiwaniom. Ja obecnie współpracuję z księgowość w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Re: Księgowość i podatki

02 cze 2022, 08:34

Jeśli ktoś by poszukiwał profesjonalną obsługę księgową w Poznaniu, to śmiało mogę polecić firmę https://www.gardeprofit.pl/oferta/ Bardzo zgrana ekipa, która zawsze doradzi oraz zajmie się dokumentacją na czas i w przejrzysty sposób wytłumaczy niektóre zależności.

Re: Księgowość i podatki

16 cze 2022, 09:23

Jeśli natomiast interesuje Cię program do wystawiania faktur online, to ten https://afaktury.pl/wystaw-fakture-rr,3,9/ będzie dla Ciebie odpowiedni. Już żadna faktura RR, czy pro-forma, nota księgowa lub zwykła faktura nie będą dla Ciebie straszne. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny.

Re: Księgowość i podatki

02 lip 2022, 17:09

Na każdym przedsiębiorcy ciążą obowiązki podatkowe. Czasem przepisy nie są jasne, wiec lepiej mieć od tego dobrą księgową. Są również szkolenia z tej tematyki https://cridoteka.pl/kategoria-produktu ... podatkowy/
Odpowiedz