Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:59

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Siła Świadomości już w Maju w Warszawie
PostZamieszczono: 26 mar 2012, 19:04 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 lut 2012, 19:46
Posty: 3
Cześć! Jakże dobry dzień dzisiaj masz. Tak!

Zastanawiałam się jak mogę zaprezentować Ci coś, co jest tak proste, że aż niemożliwe i tak skuteczne, że aż nieprawdopodobne. A jednak! Na własnej skórze przekonałam się o tym, że to działa. I to jak!

A najlepiej będzie jak opowiem Ci o tym od początku i po kolei:

Stworzyliśmy Instytut Świadomości i w związku z tym udało nam się pozyskać specjalnie dla Ciebie pewne unikalne Warsztaty, które odbędą się podczas uroczystej inauguracji 19 maja 2012 roku w Warszawie. Zapoznasz się tam z najnowszymi wymiarami Świadomości. Doświadczysz kwintesencji wybranych strategii i technik, jakie możesz znaleźć w rozszerzonym, dwudniowym programie „Mój Świat”. Dla Ciebie, autor i trener – Jarek Bogacki, prowadzi je pod marką IŚ, po specjalnej, promocyjnej cenie. To absolutna nowość na polskim rynku rozwoju osobistego, którą z dumą właśnie my – Instytut Świadomości – wdrażamy dla szerszego grona zainteresowanych. Podczas całodniowych Warsztatów „Sanktuarium – Siła Świadomości” zapoznasz się z Podstawowymi Wymiarami, jakimi m.in. będą: Zdrowie, Relacje, Praca, Relaks, Świadomość…, a dodatkowo:

- poznasz „swoje miejsce specjalne”, jako odzwierciedlenie Twojego osobistego potencjału do tworzenia pełni siebie, kreowania marzeń i realizacji celów,

- uświadomisz sobie, że to Ty jesteś twórcą i kreatorem wszystkiego, co spotykasz i czego doświadczasz, dowiesz się jak możesz po prostu zacząć działać,

- poznasz, w jak prosty sposób wykorzystywać i kierunkować swoje emocje tak, by przestały Cię hamować, a zaczęły napędzać i emanować z Ciebie na Twoje najbliższe otoczenie,

- poznasz możliwości kierunkowania energii, uwagi, by wspierać własne zdrowie, samopoczucie z korzyścią dla Ciebie, zarówno za dnia jak i w no… nie tylko,

- jak i wiele innych aspektów, o których teraz nie opowiem, bo prawdę mówiąc, nie wiem, gdzie dokładnie podążymy z Tobą i grupą, podczas tej magicznej podróży.więcej na http://instytutswiadomosci.pl/index.php ... domosci-2/


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits