Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 11:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: szkolenie Joe Vitale w Polsce!
PostZamieszczono: 22 kwie 2010, 16:35 
Nie wiem czy słyszeliście, ale Joe Vitale po raz kolejny przyjeżdża do Polski. Po raz kolejny będzie więc szansa, zeby osobiście wysłuchac co mentor przyciągania, że tak go nazwę ma do powiedzenia.
Założę się, że większość z was czytała bądź oglądała 'Secret', pewnie książka 'Hipnotyczny marketing' też nie jest wam obcy.
Sądze, że warto być 26 czerwca w warszawie.

Dla tych, którzy Vitale nie znają tutaj malutki filmik http://www.flashmarketingvideos.com/pro ... index.html


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie Joe Vitale w Polsce!
PostZamieszczono: 23 kwie 2010, 13:15 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 mar 2010, 12:35
Posty: 12
Czytałam "Sekret" i jestem pod dużym wrażeniem Joe Vitale. Fascynują mnie takie życiorysy- od zera do milionera. Myślę,że to mógłby być niezły materiał na film. Wierzę,że każdy człowiek ma w sobie ogromny potencjał tylko musi w siebie uwierzyć:) Tak samo jest z pieniędźmy, trzeba uwierzyć,że się je przyciąga


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie Joe Vitale w Polsce!
PostZamieszczono: 26 kwie 2010, 14:41 
Trzeba trzeba, tylko ile ludzi faktycznie wierzy w to, że można pieniadze przyciągać?
Zyjemy w kraju, w którym malkontenctwo jest na porządku dziennym. mało kto na pytanie 'co u ciebie?' odpowiada 'w porządku'. Zazwyczaj zaczynamy spotkanie ze znajomymi od kolokwialnie mowiąc - biadolenia.
Przykre to.
A jeszcze smutniejsze jest, że gdy taki optymista jak ja mówi sceptykowi, że można inaczej, że zycie na jednej porazce się nie kończy, że naprawde szczescie mozna do siebie przyciągnąc to spriowadzam na siebie lawinę śmiechu i powątpiewania.

Dlatego tak bardzo chciałabym pojechac na te szkolenia Joe Vitale, bo wiem, że tam spotkałabym ludzi myslących podobnie do mnie, a to jest bardzo mobilizujące i motywujace :)
prawda? :)
Nie chodzi o to, żeby być milionerem, ale szczęśliwym człowiekiem!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie Joe Vitale w Polsce!
PostZamieszczono: 27 kwie 2010, 09:30 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 mar 2010, 12:35
Posty: 12
No niby tak,ale nie zaszkodziłoby stać się milionerem, prawda? A co do tego,że jesteśmy narodem smutasów i pesymistów to muszę się z tobą nie zgodzi. Może kiedyś tak było,ale to już przeszłość. Myślę,że mają też w tym udział tacy ludzie jak Joe Vitale . Taka dawka pozytywne energii jest w stanie rozbroić każdego


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie Joe Vitale w Polsce!
PostZamieszczono: 27 kwie 2010, 12:34 
Ale powiedz mi ilu Polaków na 40 milionów wie o istnieniu Joe Vitale?
Przeciez wiedza o nim nie jest powszechnie dostepna. Nie jest to prezydent Polski, znany polityk, gwiazda rocka czy ktokolwiek podobny.
Polacy nie interesują się masowo ludźmi, którzy nie figurują na pierwszych stronach 'Faktu' czy 'Pudelka'.
O Vitale wiedzą 'wtajemniczeni', ci, których interesuje własny rozwój, pcychologia i pochodne. I ci ludzie owszem dadza się zarazić jego pozytywnej energii, ale reszta pomysli sobie, że to, co mówi jest niemozliwe do realizacji i przejdzie obojętnie wzruszając rekami.
Ich pech :]
I oni tez na szkolenie do Warszawy nie pojadą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie Joe Vitale w Polsce!
PostZamieszczono: 29 cze 2010, 13:35 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:58
Posty: 32
melyssa pisze:
Ale powiedz mi ilu Polaków na 40 milionów wie o istnieniu Joe Vitale?
Przeciez wiedza o nim nie jest powszechnie dostepna. Nie jest to prezydent Polski, znany polityk, gwiazda rocka czy ktokolwiek podobny.
Polacy nie interesują się masowo ludźmi, którzy nie figurują na pierwszych stronach 'Faktu' czy 'Pudelka'.
O Vitale wiedzą 'wtajemniczeni', ci, których interesuje własny rozwój, pcychologia i pochodne. I ci ludzie owszem dadza się zarazić jego pozytywnej energii, ale reszta pomysli sobie, że to, co mówi jest niemozliwe do realizacji i przejdzie obojętnie wzruszając rekami.
Ich pech :]
I oni tez na szkolenie do Warszawy nie pojadą.

Masz rację, ja pierwszy raz słyszę o tej osobie. Muszę poczytać coś o nim.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie Joe Vitale w Polsce!
PostZamieszczono: 19 lip 2010, 20:13 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Był ktoś? chętnie poczytam relację "naocznego świadka", jak było i czy warto było?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits