Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 00:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: sposoby motywowania pracowników
PostZamieszczono: 24 paź 2010, 20:58 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
No na pewno zatrudnia powyżej 20 pracowników, to jest można powiedzieć korporacja ;)
A teraz to firma jedyne co musi to "oszczędzać" :|

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: sposoby motywowania pracowników
PostZamieszczono: 25 paź 2010, 08:45 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 paź 2010, 17:45
Posty: 20
Bolak pisze:
Tak jest, wiele bym dał, aby mój szef ograniozwał takie imprezy integracyjne. Sam nie wiem czy moją kobieta puściłaby mnie na nie;) no ale co tam. Przecież takie spotkania są ważne, wtedy najlepiej poznaje się drugiego pracownika.


Według mnie każda większa firma powinna prowadzić takie spotkania integracyjne, jeśli ktoś jest słabeuszem to pewnie, że ulegnie pokusom płynów alkoholowych i nie tylko.
Niektórzy wychodzą z założenia, ze żyje się tylko raz, ale ci mądrzejsi wiedzą, że nie o to chodzi.
Kilkudniowe szkolenia również są często poza miejscem zamieszkania, ale przecież głównym ich celem jest wiedza a nie balangi alkoholowe, niestety niektórzy widzą głębszy sens w piciu alkoholu niż we wiedzy szkoleniowców.
Nawet jeśli znajdzie się osoba, która unika tego typu historii, zostaje na starcie zakwalifikowana jako sztywna i nie nadająca się do pracy w społeczeństwie ich firmy, bo przecież od czasu silnej więzi alkoholowej to już ich firma nie osoby abstynenckiej :(

_________________
http://www.leadership-center.pl
Szkolenia z zarządzania projektami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: sposoby motywowania pracowników
PostZamieszczono: 25 paź 2010, 10:44 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Cóż alkohol na imprezach integracyjnych to osobny temat. Niektórzy przesadzają... Uważam, że źle to świadczy o pracownikach. Można trochę wypić, aby rozluźnić się i zrelaksować, ale nie tyle, żeby później było wstyd za siebie samych...W sumie jesteśmy w środowisku biznesowym, nawet na imprezie integracyjnej. Patrzą na nas szef i inni pracownicy, którzy mogą mieć dobry temat do plotek itp.

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: sposoby motywowania pracowników
PostZamieszczono: 25 paź 2010, 15:49 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
Dokładnie, alkohol z umiarem, przecież zawsze można zrobić coś głupiego, co może się przyczynić do zmiany naszego wizerunku. Na gorsze oczywiście.

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: sposoby motywowania pracowników
PostZamieszczono: 26 paź 2010, 14:32 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 paź 2010, 14:05
Posty: 22
No własnie....wszystkim takie imprezy integracyjne kojarzą się z jednym, alkoholem i balangą...Mnie to własnie przeraża, osobiście wolałbym aby taka impreza integracyjna zamieniła się w wyjazd integracyjny. Wole zwiedzać niż pić. Po alkoholu ludzie różnie się zachowują, można potem wstydu się najeść za swoje wygłupy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: sposoby motywowania pracowników
PostZamieszczono: 08 lis 2010, 15:50 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lis 2010, 13:47
Posty: 27
Wolly pisze:
No własnie....wszystkim takie imprezy integracyjne kojarzą się z jednym, alkoholem i balangą...Mnie to własnie przeraża, osobiście wolałbym aby taka impreza integracyjna zamieniła się w wyjazd integracyjny. Wole zwiedzać niż pić. Po alkoholu ludzie różnie się zachowują, można potem wstydu się najeść za swoje wygłupy.


zdecydowanie masz racje, jednak taki wyjazd wiaże się z większymy kosztami... nie wszystkich pracodawców na to stać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: sposoby motywowania pracowników
PostZamieszczono: 27 lis 2010, 20:09 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 paź 2010, 14:57
Posty: 20
Jakoś tak sie przyjeło, że na takich imprezach ( jak sama nazwa wskazuje) imprezuje sie...wiadomo, że trzeba wszystko robić z umiarem, ale myslę, że taka impreza pozwala odreagować stres w pracy, pogadać normalnie z innymi pracownikami. To dobry sposób aby poznać innych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: sposoby motywowania pracowników
PostZamieszczono: 21 sty 2011, 23:00 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2011, 18:49
Posty: 38
Wracając do motywowania pracowników....oprócz kasy najbardziej mnie motywuje wolne!!! Bilety na basen lub karnet na siłonie nie wszystkim sie spodoba, dlatego powinno być do wyboru kilka wariantów


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: sposoby motywowania pracowników
PostZamieszczono: 31 sty 2011, 19:38 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sty 2011, 18:51
Posty: 34
A co sądzicie o np. fundowanej kolacji dla małżenstw lub bonie na pizze? Mój znajomy w firmie tak robi, nie wiem czy to motywuje do pracy, ale na pewno jest miłe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: sposoby motywowania pracowników
PostZamieszczono: 25 lut 2011, 23:19 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lut 2011, 15:40
Posty: 38
MNie motywuje wolne!! Każdy z nas marzy aby casmai pospać dłużej lub wyjechać gdzieś na tydień. Takie dodatkowe dni wolnego przydałyby się każdemu. To dobra motywacja.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits