Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 15:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 25 sie 2014, 13:31 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2014, 13:06
Posty: 49
miejsce+ ludzie + dobra organizacja :D i wtedy mamy na gwarancję, że pracownicy będą zintegrowani i wrócą z mnóstwem wspomnień a nie z problemami i jakimiś sporami :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 10 wrz 2014, 19:52 
Nigdy nie byłam na takiej imprezie. Wydaje mi się, że jest dość sztywno na takich uroczystościach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 08 paź 2014, 11:01 
Izka, widać, że nigdy nie byłaś na takiej imprezie. Wszystko zależy od towarzystwa- na naszych imprezach zawsze jest wesoło. Imprezy organizowane są w Zielonej Polanie- w ośrodku położonym nad Sanem. Zawsze świetnie się bawimy- jest kort tenisowy, basen, sauna, plaża i sala gier. Wieczorem mamy imprezę na zewnątrz, gdzie główną atrakcją jest pieczenie prosiaka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 30 sty 2016, 19:24 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sty 2016, 19:18
Posty: 4
izka99 pisze:
Nigdy nie byłam na takiej imprezie. Wydaje mi się, że jest dość sztywno na takich uroczystościach.

Myślę, że jesteś w błedzie - dobrze zorganizowana impreza nie pozwoli na to, żebyś się nudziła. Na mojej imprezie noworocznej, która była w ubiegły czwartek był iluzjonista, który robił takie rzeczy, że ludzie do wczoraj ciągle o tym mówili w pracy. Tylko to trzeba zobaczyć na żywo, bo jak weszłam na jego stronę to faktycznie nie wygląda to tak jakby miało kogoś porwać ale normalnie nie można było od niego wzroku oderwać, a później wszyscy dyskutowali jak on coś tam zrobił i jak to możliwe. Super, bez nudy, wogole!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 31 sty 2016, 14:19 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sty 2016, 10:31
Posty: 1
Lokalizacja: Gorzyca
Moje doświadczenia z imprezami integracyjnymi są rozne. Mianowicie, lubię je za każdym razem jest coś innego, ale tak naprawdę wrażenia końcowe zależą od ekipy, nie w każdej pracy miałem styczność z fajnymi, otwartymi lludźmi i według mnie właśnie w tym cały sens. Może być nie wiem jaka super droga i luksusowa wycieczka, ale jeśli ekipa jest fałszywa, niebyt pozytywnie nastawiona to i to nie pomoże.

_________________
http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-bytom.html


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 31 sty 2016, 17:57 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2014, 13:06
Posty: 49
Byłam zachwycona imprezą w Restauracji pod Gigantami (Warszawa). Atmosfera naprawdę była niesamowita, a jedzenie przepyszne. Kameralne miejsce z naprawdę bardzo miłą obsługą. restauracje mogę polecić nie tylko na imprezę integracyjną , ale i na wigilie firmową.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 02 wrz 2016, 13:19 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
Organizowalem niewielka impreze w mojej firmie. poszukiwalem czegos innego niz tylko przekaski troche alkoholu itp. uznałem ze pokazu baristow jeszcze nie widzialem a dobra kawa jest zawsze w potrzebie. Skorzystałem z perfect service.Panowie byli mili oraz profesjonalni wszystko przygotowane na wysokim poziomie. pokaz mily dla oka a kawa byla fantastyczna. w pracy takiej nie zrobi nikt. swietny pomysl na rozne firmowe spotkania, wydarzenia itp. pokaz na pewno pobudzi wszystkich widokiem i aromatem


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 01 gru 2016, 15:37 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
korek pisze:
Organizowalem niewielka impreze w mojej firmie. poszukiwalem czegos innego niz tylko przekaski troche alkoholu itp. uznałem ze pokazu baristow jeszcze nie widzialem a dobra kawa jest zawsze w potrzebie. Skorzystałem z perfect service.Panowie byli mili oraz profesjonalni wszystko przygotowane na wysokim poziomie. pokaz mily dla oka a kawa byla fantastyczna. w pracy takiej nie zrobi nikt. swietny pomysl na rozne firmowe spotkania, wydarzenia itp. pokaz na pewno pobudzi wszystkich widokiem i aromatem

O, super ;) Dzięki za podpowiedź :) Pokazu baristów jeszcze u siebie nie mieliśmy :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 01 cze 2017, 11:45 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Ja generalnie nie lubię takich integracji na siłę. Jeżeli kogoś lubię, zawsze znajdzie się czas, by pójść z nim na przysłowiowe "piwo", niezależnie czy znamy się z biura, ze szkoły czy z innego miejsca. I niekoniecznie musi to być nielubiany pan Zdzisiek z magazynu, z którym na siłę musimy przebywać na jednej imprezie, bo szef patrzy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 01 cze 2017, 12:07 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
Bo najczęściej rekrutując ludzi bierze się pod uwagę ich doświadczenie i umiejętności, a o tym, czy wpasują się w zespół w ogóle się nie myśli integrując ich potem na siłę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits