Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe
Dzisiaj jest sob lis 17, 2018 1:39 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: pt lip 06, 2018 9:37 am 
Przechodzień

Bardzo lubię imprezy integracyjne, bo są na nich świetne atrakcje. Ostatnio był pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, który doszedł do 1/4 mistrzostw świata we freestyle football. Jego sztuczki były ciekawe i oryginalne. Wywołało to na mnie ogromne wrażenie.

Na górę Dodaj na Facebook

PostZamieszczono: sob lip 28, 2018 7:15 pm 
Przechodzień

W tym roku po raz drugi byłem na imprezie integracyjnej z firmy, którą organizowali w Kamionce Wielkiej w domu Acapulco. Jak dla mnie rewelka. Pyszne swojskie menu, wyśmienicie przygotowany bankiet firmowy, super obsługa i czyste pokoje. A jako,że integracja trwała 3 dni to było jeszcze ognisko, wycieczki po okolicy (a jest co zwiedzać) i atmosfera, która zacieśnia więzy pomiędzy pracownikami.

PostZamieszczono: czw lis 08, 2018 11:13 am 
Przechodzień

Byłam na kilku imprezach integracyjnych i w większości bardzo mi się one podobały. W jednej z moich prac organizacja imprez integracyjnych spoczęła na moich barkach, ale myślę, że bardzo dobrze wywiązywałam się z przydzielonych mi zadań. Zawsze starałam się dbać o to by wszyscy uczestnicy czuli się w swoim towarzystwie komfortowo. Organizowałam dla nich również wiele atrakcji (m.in. wyjście na kręgle czy do escape roomu), współpracowałam ponadto ze sprawdzonymi firmami cateringowymi, które dostarczały nam pyszne i zdrowe jedzenie. Moje wrażenia są więc jak najbardziej pozytywne. ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa UTC