Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 03:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kucharz
PostZamieszczono: 24 lip 2011, 21:22 
Kucharz to dobry zawód - oprócz tego że w domu ugotuje, to zawsze będzie miał pracę. Na wesele zrobi i inne imprezy - może założyć firmę przygotowującą dania na imprezy plus obsługa kelnerska


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kucharz
PostZamieszczono: 26 lip 2011, 20:44 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 lip 2011, 15:07
Posty: 35
Jeśli zalezy wam aby naucyzć się gotować to polecam ogladać programy kulinarnet któe są w tv. Ostatnio jest ich dużo, na każdym programi coś jest.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kucharz
PostZamieszczono: 05 wrz 2011, 08:24 
Ale skoro ludzie pytali o kurs, to nie zależało im na zawodzie kucharza. :) Choć ja, choć uważałam się za beztalencie kulinarne, nauczyłam się sama gotować, krok po kroku...

Gosiak pisze:
Jeśli zalezy wam aby naucyzć się gotować to polecam ogladać programy kulinarnet któe są w tv. Ostatnio jest ich dużo, na każdym programi coś jest.

O tak, programów jest teraz mnóstwo. Osobiście najbardziej lubię programy Nigelli Lawson i Jamiego Olivera. A także mnóstwo przepisów w internecie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kucharz
PostZamieszczono: 21 wrz 2011, 20:44 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sie 2011, 19:15
Posty: 62
w zasadzie wystarczy ksiązka kucharska, jesli ktoś umie czytać powinien umieć również gotować. To nic trudnego, trzeba miec czas i zapartośc.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kucharz
PostZamieszczono: 27 paź 2011, 10:31 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 paź 2011, 10:03
Posty: 21
natalian pisze:
Ale skoro ludzie pytali o kurs, to nie zależało im na zawodzie kucharza. :) Choć ja, choć uważałam się za beztalencie kulinarne, nauczyłam się sama gotować, krok po kroku...

Gosiak pisze:
Jeśli zalezy wam aby naucyzć się gotować to polecam ogladać programy kulinarnet któe są w tv. Ostatnio jest ich dużo, na każdym programi coś jest.

O tak, programów jest teraz mnóstwo. Osobiście najbardziej lubię programy Nigelli Lawson i Jamiego Olivera. A także mnóstwo przepisów w internecie.


te programy kucharskie sa rewelacyjne, pozwalaą urozmaicić kuchnie, codizennie inne potrawy! oPodoba mi sie to, e yawsye jest podanz cyas realiyacji potrawz, dyieki temu wiem czy zdąże.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kucharz
PostZamieszczono: 17 sie 2021, 16:10 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2021, 16:00
Posty: 4
Lokalizacja: Kielce
Ile trwają takie szkolenia?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kucharz
PostZamieszczono: 29 paź 2022, 22:06 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 320
Jak profesjonalny kucharz , to i również różne narzędzia, jak i sprzęty. Zatem jak poszukujecie naprawdę z prawdziwego zdarzenia artykuły gastronomiczne, typu nawet wkładki do garnków to możecie odwiedzić sobie w tym kierunku firmę Gastromania.pl - tam jest z czego wybierać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kucharz
PostZamieszczono: 16 sty 2023, 15:57 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 sty 2023, 15:52
Posty: 4
Lokalizacja: Tychy
Czy znacie jakieś kursy kuchenne?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kucharz
PostZamieszczono: 02 maja 2023, 13:27 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 320
Wiedzieliście, że na https://www.gastromania.cz/sneky-k-mlynkum-na-maso.html można zakupić różnego rodzaju sprzęt gastronomiczny, ale i także wiele innych różnych dodatków do tego sprzętu. Zastanawiam się tylko jak sądzicie czy opłaca się zamawiać, czy lepiej szukać czegoś gdzieś stacjonarnie ?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits