Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pierwsza pomoc
PostZamieszczono: 03 kwie 2017, 10:26 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Asia pisze:
Gdy czasem oglądam w tv te modne ostatnimi czasy seriale medyczne, to jestem przerażona, jak mało wiem na temat takich nawet podstawowych kwestii medycznych. Jak przyjdzie kiedyś komuś pomóc, to przyznam, że bałabym się, bo nie mam odpowiedniej wiedzy. Muszę koniecznie wybrać się na takie szkolenia i jestem zdania, że każdy powinien wziąć w nim udział i - co więcej - posiadać później odpowiednią wiedzę, którą będzie się umiało wykorzystać w praktyce.

A może te seriale "pseudomedyczne" powinni nieco zmodyfikować. Skoro takie szkolenia są tak mało popularne to niech chociaż telewizja wykaże się wreszcie odrobiną "edykacyjności" i skoro ludzie i tak oglądają ten chłam, niech chociaż przy tzw okazji nauczą się kilku ważnych rzeczy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Pierwsza pomoc
PostZamieszczono: 03 kwie 2017, 10:36 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
raff, marzenie ściętej głowy :(


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Pierwsza pomoc
PostZamieszczono: 03 kwie 2017, 10:53 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Panowie - co jak co, ale ja jednak wolałabym, żeby takie szkolenie (albo chociaż jego elementy) były podstawowym przedmiotem w szkole. I to nie w teorii, a właśnie w praktyce.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Pierwsza pomoc
PostZamieszczono: 03 kwie 2017, 11:21 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 paź 2016, 09:06
Posty: 77
To chyba nawet nie do końca o szkołę chodzi - wszyscy wiemy jak traktowane są przez uczniów "obowiązkowe przedmioty" Zet Zet Zet i tego typu sprawy... Myślę, że najważniejsza jest świadomość, że każdemu z nas takie szkolenie może okazać się po prostu potrzebne i zaufanie, że jeżeli nam coś złego się przydarzy, inni mają do tego tematu takie samo podejście oraz umiejętności, by uratować nam życie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Pierwsza pomoc
PostZamieszczono: 01 cze 2017, 10:57 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2017, 15:10
Posty: 50
Masz rację, wiele osób nie ma niestety tej świadomości, a z dnia na dzień żyją tak, jakby nigdy nic złego nie miało się wydarzyć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Pierwsza pomoc
PostZamieszczono: 03 lip 2017, 13:18 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Najgorsze jest to, że uświadamiamy sobie, jakie to ważne dopiero wtedy, gdy nagle przyjdzie nam udzielić komuś pomocy i wtedy plujemy sobie w brodę, że wcześniej nie zadbaliśmy o dobrą edukację w tym zakresie :(


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Pierwsza pomoc
PostZamieszczono: 04 paź 2017, 14:14 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:04
Posty: 31
dokładnie. kiedyś miałem taki przypadek. Przykra sprawa :( Dlaczego tego nie uczą w szkole?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Pierwsza pomoc
PostZamieszczono: 04 paź 2017, 14:22 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 paź 2017, 14:16
Posty: 14
A moi rodzice byli mądrzy i jako nastolatka wysłali mnie na taki kurs. Przyznam, że już kilka razy mi się w życiu przydał (niestety...) i kilka ocalonych żyć na koncie mam ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Pierwsza pomoc
PostZamieszczono: 28 lut 2018, 15:27 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2018, 15:12
Posty: 18
Tak jak większość z Was uważam, że takie szkolenie powinno być OBOWIĄZKOWE. podobnie zresztą jak szkolenia z panowania nad pojazdem w czasie niesprzyjających warunków pogodowych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Pierwsza pomoc
PostZamieszczono: 30 mar 2018, 13:50 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2018, 13:38
Posty: 44
A ja zrobiłam szkolenie z pierwszej pomocy. I muszę przyznać, że już kilka razy mi się przydało. Choć nie ukrywam - nie było to przyjemne doświadczenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits