Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:16

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 21 lip 2009, 10:35 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 maja 2009, 12:42
Posty: 26
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że język rosysjki był dużym atutem jakieś 3-4 lata temu. Obecnie eksport do krajów rosyjskojęzycznych trochę się załamał. Ala mam nadzieję, że jeszcze będzie się rozwijała w niedługim czasie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 30 wrz 2009, 23:12 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 wrz 2009, 13:17
Posty: 19
A wracając do nauki angielskiego, to co myślicie o metodzie Callana? Chciałabym zapisać na jakiś kurs biznesowy, bo niestety wstyd się przyznać, ale mój angielski nadal kuleje. Od kiedy zakończyłam edukację na uczelni z miesiąca na miesiąc jest gorzej (zresztą trudno się dziwić skoro na co dzień go nie używam). Która szkoła według was ma najlepsze warunki, ceny a przede wszystkim skuteczność?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 01 paź 2009, 11:17 
Offline
Zainteresowany
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 maja 2009, 09:35
Posty: 36
Słyszałam o metodzie Callana i wydaje mi się, że sprawdza się głównie jeżeli chodzi o naukę angielskiego dla dzieci. Niestety z tego co wiem ta metoda ma więcej minusów, niż plusów. Jeżeli chodzi o maje własne doświadczenia w nauce angielskiego, to najlepiej wspominam korepetycje, a więc 1 na 1 z nauczycielem. Uczęszczałam również do szkoły językowej, jednak na dłuższą metę nie jest to najlepsze rozwiązanie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 14 paź 2009, 11:14 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 wrz 2009, 13:17
Posty: 19
Oczywiście, że kurs angielskiego 1 na 1 daje na pewno najlepsze rezultaty, ale jakoś tak nie mając już naście lat ;) chyba wolałabym jakiś profesjonalny kurs w małych grupkach. Pierwsze myślałam o zwykłym kursie, ale chyba szkoda czasu i od razu lepszy jest angielski w biznesie, w końcu te podstawy nie można w kółko wałkować, a i na takim już specjalistycznym kursie można się tego nauczyć. Zresztą jak to ktoś powiedział im wyżej stawiasz sobie poprzeczkę, tym więcej jesteś w stanie osiągnąć. :)
Tyle jest szkół teraz na rynku, że sama nie wiem jaką wybrać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 14 paź 2009, 11:39 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 maja 2009, 10:17
Posty: 26
Najlepiej pogrzebać na forach internetowych. Popytać znajomych... Pomyśleć ile czasu powinniśmy a ile możemy poświęcić na ową naukę języka. Życzę powodzenia! Może odezwij się jak wybierzesz już szkołę i podziel się swoją opinią! Zawsze jest ważna. :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 30 paź 2009, 08:25 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 wrz 2009, 13:17
Posty: 19
No i zdecydowałam się na metodę callana. Póki co zajęcia bardzo mi się podobają bo jesteśmy "bombardowani" mnóstwem słówek. Mniej kładą nacisk na gramatykę (a to w szkole i przez studia wałkowaliśmy non stop ;) ) a największą uwagę skupiamy na mówieniu, mówieniu i jeszcze raz mówieniu :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 01 lis 2009, 20:38 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 maja 2009, 10:17
Posty: 26
Elior80, fajnie, że jesteś zadowolona z metody callana, ale tak się podpytam, w jaki sposób później chcesz wykorzystać swoją wiedzę z angielskiego? Bo jeżeli do pisania korespondencji... :(


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 05 sty 2010, 17:03 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 sty 2010, 16:57
Posty: 30
Witajcie, jeśli chodzi o szkołę językową to polecam Lingua Viva. Świetna szkoła, która uczy różnych języków. Sama tam chodzę na j. angielski. Szkoła oprócz typowych zajęć z książką proponuje zajęcia z native speakers (osobą mówiącą po angielsku).


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 26 lut 2010, 16:10 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:10
Posty: 30
Kiedyś gy byłam młodsza uczyłam sie j. angielskiego, ale zawsze prywatnie w domu. I byłam bardzo zadowolona z takie typu nauki, bo jak ejst duża grupa ludzi to ciezko mi się skupić. Dlatego proponuję zajęcia indywidualne, albo w szkole językowej albo takie korepetycje domowe. Moim zdaniem lepiej wchodzi nauka!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 27 maja 2010, 15:44 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2010, 14:10
Posty: 25
Kiedyś chodziłam do Empika...i byłam zadowolona tylko na początku. Potem był tam taki bałagan, że lepiej nie mówić. zajęcia były odwoływane, przekładane, lektorzy sie zmieniali co chwilę. SZOK
Lepiej chodzić prywatnie!! Wtedy nauczyciel posieca czas tylko tobie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits