Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 05:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 30 maja 2010, 16:11 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 maja 2010, 15:04
Posty: 21
A których języków lepiej się uczyć?? Kiedys język niemiecki był na czasie, teraz to się troszkę zmieniło. Coraz bardziej popularny staje się język chiński...a co wy na to?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 14 cze 2010, 12:06 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 11:53
Posty: 5
Najlepiej się uczyć tego języka jaki Ci sie może przydać - chiński jest OK ale jak nie wiążesz przyszłości z wyjazdem do Chin to nie widzę innego sensu nauki oprócz przyjemności uczenia się tego języka.
Ja zdecydowanie stawiam na europejskie języki bo teraz jest tak łatwo podróżować, że aż szkoda było by się ich nie uczyć. Co do szkoły to zdecydowanie L'atelier de français - to co mi się najbardziej u nich podoba to zdecydowanie formy jakie oferują oprócz tradycyjnych kursów (które tez nie są takie tradycyjne bo tam faktycznie jest kilka osób w grupie - a spotkałam się z tym że często szkoły niby to oferują a w konsekwencji masz w grupie 12 osób np. i nic nie robisz na zajęciach bo nauczycielka nie zdąży Ci zadać pytania :)....a mianowicie, warszty, nauka przez teatr itp.... genialny pomysł na naukę języka!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 16 cze 2010, 12:11 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 kwie 2010, 08:46
Posty: 22
Oczywiście, że nie chodzi o to, co jest aktualnie na czasie, lecz o to, gdzie chcesz w przyszłości pracować, co chcesz robić. Ja stawiam na j.angielski, j. włoski i niemiecki. W większości ogłoszeń o pracę firmy mają podane w wymogach znajomość w jakimś tam stopniu j. angielskiego a potem - zależnie od profilu działalności tej jednostki - innego języka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 24 cze 2010, 21:31 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 cze 2010, 13:58
Posty: 30
Tak jest, język angielski jst najbardziej popularny i prawie wszędzie można się nim porozumieć. Język niemiecki wymiera...takie mam uczucie...coraz rzeadziej się czyta, że szukają osoby które biegla mówi tym językiem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 26 cze 2010, 18:34 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:57
Posty: 40
A co myslicie o Empiku?? Nie mają wysokich cen za taki kurs...
Osobiście chciałabym zrobić sobie aki kurs językowy ale na wakacje. Wedy mam więcej czasu. Czy któraś ze szkół organizuje takie kursy?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 27 lip 2010, 23:00 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:39
Posty: 47
Empik? Jak dla mnie przereklamowana szkoła. Panuje tam duże zamiesznie, co chwile zmienia sie lektor itd. Przynajmniej tak było kiedy ja tam chodziłem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 29 lip 2010, 13:54 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2010, 19:53
Posty: 239
Angielski to podstawa, teraz mozna sie zastanawiac nad wyborem drugiego jezyka, a to najlepiej jest zrobić, mając na uwadze konkretne plany zawodowe. Na pewno kazdy europejski język będzie przydatny.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 19 sie 2010, 14:40 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2010, 16:33
Posty: 2
Ja niestety również mam złe doświadczenia z empikiem oddział warszawski. Ostatnio interesowałem się różnymi kursami na certyfikaty i wrażenie zrobiła na mnie oferta axona. Ktoś zna tę szkołę. Chętnie poznam Wasze opinie. Pozdrwiam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 27 sie 2010, 22:28 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 16:12
Posty: 47
Axona? A w jakim mieście/miastach ta szkola występuje? Pierwsze słysze.
Co do empiku też podchodzę sceptycznie...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 31 sie 2010, 13:04 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:56
Posty: 35
Axon ma chyba z 12 oddziałów w całej polsce np. w Krakowie, Katowicach i Warszawie. Nie chodziłam do tej szkoły ale słyszałam wiele dobrego.Czasami mają ciekawe promocje,wtedy opłaca się zapisać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits