Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 06 lip 2009, 14:42 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 maja 2009, 12:49
Posty: 29
Jakie szkoły językowe polecacie, a jakich należy unikać? Jakich języków obecnie warto się uczyć? Jak dobrze wybrać kurs językowy, aby odpowiadał naszemu poziomu nauki?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 08 lip 2009, 11:33 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 maja 2009, 18:02
Posty: 25
Ja osobiście chodzę do Speak Up. Szkoła nie należy do tanich, ale są super nauczyciele, native speakerzey i mój angielskie naprawdę poszedł naprzód. Wreszcie nie boję się gadać po angielsku, np. przez telefon z Klientem


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 08 lip 2009, 13:22 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 lip 2009, 10:39
Posty: 23
mariolka pisze:
Jakie szkoły językowe polecacie, a jakich należy unikać? Jakich języków obecnie warto się uczyć? Jak dobrze wybrać kurs językowy, aby odpowiadał naszemu poziomu nauki?


Ja chodziłam do Empiku na kurs języka angielskiego! Powiem szczerze, że jest świetnym miejscem do szkolenia swojej mowy i pisowni. Najpierw zakwalifikują Twój obecny poziom do danej grupy językowej a później szeroka gama zadań i "zabaw" językowych pozwoli na wypłynięcie naprawdę na szerokie morze:) :!: Mój angielski naprawdę się polepszył i nawet moi dwaj kompanii, którzy nie potrafili z anglika nic a nic mogą ze mną w miare swobodnie rozmawiać! Mówię w miarę bo w połowie - no może po 3/4 kursu musieli go przerwac! Ale ogólnie naprawdę polecam! A co do wyboru języków... To po ofertach pracy widzę, że najbardziej "chodliwym" językiem jest włoski, później niemiecki i angielski, czasem występuje francuski...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 08 lip 2009, 18:55 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
Ja z kolei chodzilam do Profi-Lingua, zajecia mialam 2 x w tygodniu po 1.5 h. Kazdy semestr zakonczony egzaminem
sprawdzajacym twoje postepy, jesli w czyms bylo gorzej dostawalismy komentarz od lektora ze musimy nad tym i nad tym popracowac. Caly rok byl zakonczony rowniez egzaminem i uzyskaniem certyfikatu, i potwierdzeniem znajomosci jezyka na danym poziomie. Bylam bardzo zadowolona z tej szkoly. Teraz chodzi tam moja siostra, i rowniez jej angielski poprawil sie nie do poznania.

Chociaz bardzo dobrym sposobem na poprawe jezyka angielskiego sa roznego rodzaju wyjazdy na tzw summer school, polaczone z nauka jezyka. Obcujac z na codzien z anglikami i uzywajac jedzyka w sytuacjach codziennych nauczysz sie go szybciej niz gdziekolwiek indziej! pozdrawiam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 12 lip 2009, 23:17 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 maja 2009, 23:14
Posty: 55
uważam że przede wszystkim warto postawić na j.angielski. Tylu ludzi się uczy, ale ilu tak naprawdę umie się dobrze porozumieć?
Bardzo przydatne są też języki skandynawskie: szwedzki, fiński czy duński. stosunkowo mało jest tłumaczy tych języków, więc zarobek lepszy;)

sama przerabiałam szkoły językowe, ale lekcje prywatne biją takie szkoły na głowę, jestem b. zadowolona i taki tryb nauki najbardziej polecam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 13 lip 2009, 10:14 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
Racja mysle ze korepetycje, lub lekcje jeden na jednego sa znacznie lepszym sposobem do nauki jezyka. Nauczyciel poswieca nam caly swoj czas, a ponadtwo od razu wykrywa bledy. Nauka w grupach tez ma swoje zalety, ale tryb jeden na jednego jest znacznie efektywniejszy chodz jednoczesnie drozszy! Zauwazylam rowniez ostatnio ze szkoly jezykowe powstaja ostatnio jak grzyby po deszczu, takze nalezy szczegolowo porownywac oferte, gdyz niektore daleko odbiegaja powszechnym standarda.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 14 lip 2009, 10:48 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 maja 2009, 11:51
Posty: 23
anita pisze:
Bardzo przydatne są też języki skandynawskie: szwedzki, fiński czy duński. stosunkowo mało jest tłumaczy tych języków, więc zarobek lepszy;)


O przydatności języków skandynawskich trochę watpię, gdyż większość Szwedów, czy Norwegów, doskonale umie rozmawiać po angielsku. Natomiast jeden z najbardziej przyszłościowym językiem jest język chiński mandaryński. Jest to najbardziej popularny język na półkuli ziemskiej. Angielski stoi na drugim miejscu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 15 lip 2009, 16:35 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
A ja sie nie zgodze;) Najbardziej popularnym jezykiem na kuli ziemskiej jest wlasnie Angielski, natomiast Chinskim
posluguje sie najwiecej osob, chyba o to chodzilo;) Bo chinski wcale nie jest jezykiem popularnym, jeszcze;)
Mysle jednak ze jest przyszlosciowy, i na tych ktorzy poswieca czas i pieniadze na jego opanowanie czekaja laury.
Juz dzis mozna spotkac w ogloszeniach o prace poszukiwany specjalista ze znajomoscia jezyka chinskiego;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 16 lip 2009, 08:34 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 maja 2009, 22:01
Posty: 27
Ponoć 75% światowych e-maili i 60 % rozmów telefonicznych jest prowadzonych w języku angielskim. Rzeczywiście ten język jest bardzo popularny, więc wniosek jest prosty, dlaczego tego języka należy się uczyć. I wcale nie trzeb jechać do krajów anglojęzycznych, aby nim się posługiwać. Jest przydatny i zrozumiały w każdym kraju za granicą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 21 lip 2009, 09:03 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 cze 2009, 00:47
Posty: 65
Ja uważam że obecnie warto uczyć się j. rosyjskiego i wszystkich skandynawskich. Faktycznie Skandynawia daje możliwości dobrego zarobku i spełnienia się zawodowego, a rosyjski dlatego że Świat powoli zaczyna z powrotem kierować swoje oczy na największy kraj świata wiążąc z nim współpracę gospodarczą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits