Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:40

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 31 sie 2010, 13:07 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:56
Posty: 35
Hmm a ja tak sobie myślę, ż e zchęcią zobacyzłabym jak takie skzolenie przez internet wygląda. No bo w sumie to na takich szkoleniach bhp to tylko trener mówi, więc to samo zawsze można poczytać w książce. A jeśli mielibyśmy jakieś pytania to zawsze można porozmawiać na skejpie lub wysłać meila. Taie szkolenie bhp miało by wzięcie u tych, któzy nie mają czasu do dojazd.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 09 wrz 2010, 11:09 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 wrz 2010, 14:09
Posty: 10
Zastanawiam się na studium dwuletnim z BHP w jednej z bezpłatnych szkół. Czy ktoś wie czy po takim kursie można już zostać instruktorem czy należy zdawać jakieś dodatkowe egzaminy uprawniające do wykonywania tego zawodu?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 15 paź 2010, 13:28 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 paź 2010, 15:12
Posty: 45
A ja nie mam nic przeciwko szkoleniu przez intenrt...przecież oni powiedzą to samo co osoba na żywo. Zazwyczaj mało kto zadaje pytania, każdy wie co robić jak bedzie pożar. A w ten sposób zaoszczędzę sporo czasu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 26 lip 2011, 20:37 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 lip 2011, 15:07
Posty: 35
u nas w mieście jest wiele firm które oferują szkolenie bhp, jest te np. sklep z taką odzieża bhp, a przy okazji robią szkolenia. Mysle, że akurat z tym szkoleniem nie ma problemu - jest duży wybór.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 09 lis 2011, 22:27 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Ja ostatnio otrzymałam pisemko z ZUS-u, otwieram a tam ZUS proponuje bezpłatne szkolenia BHP dla pracowników firm... :)

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 12 lis 2011, 22:30 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2011, 12:02
Posty: 73
o prosze:d nigdy nie słyszałem o takich kursach.
To w każdej miejcowości czy tylko wybraneZusy tak robią?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 14 lis 2011, 03:03 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lis 2011, 02:21
Posty: 1
A ja Wam polecam szkolenia przez internet. Miałam taką przygode, że rozpoczełam działałność gosp. na wiosnę, zatrudniłam pracowników i nie miałam nic z tzw. bhp, żadnych szkoleń, ani żadnych dokumentów. Po kilku miesiącach otrzymałam cynk że w sąsiednich sklpeach są kontrole z PIP dosłownie ze strachu bałam sie otwierać sklep, niewiedziałam co robić, zaczęłam szukac w necie i na allegro, i nawet sporo było róznych ofert, oejrzałam opinie tzw komentarze i wybrałam ofertę. Teraz moja opinia-kurs odbyłam szybko i czekałam na przesyłkę, jak dotarła to byłam w szoku, otrzymałam dyplom, otrzymałam oceny ryzyka, a zaznaczam że wczesniej nawet nie wiedziałam że taki dokument musi być w firmie, dostałam instrukcje bhp i pożarowe, wszystko to elegancko podpisane w koszulkach i z opisem co mam z czym przechowywać. Dostałam tez fajny poradnik dla pracodawcy co dla takiego laika jakim ja byłam, to świetna sprawa bo wreszcie wiem co powinnam mieć i po co. Oprócz tego jeszcze wiele innych papierów, jakies tam rejestry, tabelki do przydziału odzieży roboczej moim pracownikom w sklepie, a nawet gratis odbyłam kurs z pożarnictwa. Niestety wówczas nie doczekałam sie kontroli, wszystkie sklepy w sąsiedztwie miały kontrole, a ja nie :) Cieszyłam się bo jednak trochę sie tej kontroli jednak obawaiałam, a tu nagle w dniu pierwszego września, zamieszanie w sklepie ogromne, dzieci mierzą tenisówki bo szkoła się zaczęła, a tu wparowała Pani i mówi że Ona na kontrole z Inspekcji Pracy, ludzie jak ja sie wtedy bałam.............ufffff na szczęście okazało się, że wszystko w porządku, Pani popsuła mi troche nastrój juz faktem że spędziła w sklepie 3 godziny, kontrolowała moje szkolenie dla pracodawcy, szkolenia wstępne moich pracowników, oceny ryzka, karty obecności, akta osobowe i instrukcje, doczepiła się tylko braku instrukcji kasy fiskalnej, ale nie miałam jej tylko dlatego że jak zamawiałam moje szkolenie z dokumentami to nie podałam że mam kase bo jej wtedy faktycznie jeszcze nie miałam. Ogólnie kontrola wypdła chyba bardzo pozytywnie. Polecam takie szkolenie głownie ze względu na to że często osoba otwierająca firmę nie ma pojęcia co z tym całym bhp zrobić, co ma posiadać itd, ja nawet nie wiedziałam że jako pracodawca musze mieć szkolenie :) aha na zaświadczeniu ze szkolenia miałam napisane że szkolenie odbyłam w formie samokształcenia i tego sie bałam, nie wiedziałam czy tak można, okazało się że jak najbardziej taka forma jest dozwolona, powiedziała mi o tym Pani która mnie kontrolowała. Znajma która prowadzi dużo mniejszy sklep niż mój, odbyła szkolenie bezpłatne w zusie, chodziła przez dwa tygodnie co kilka dni na jakies wykłady, mówiła że wynudziła się strasznie, miało być bezpłatnie a jednak płaciła jakąś tam opłatę manipulacyjną coś koło 40 zł, ja zapłaciłam troszkę więcej, ale otrzymałam wszystkie niezbędne mi "papiery" a koleżanka tylko żaświadczenie o ukończeniu szkolenia, nie miała nic tylko to zaświadczenie i potem nie dośc że dostała mandat to jeszcze musiała szybko uzupelnić dokumenty, tak że ja osobiście polecam szkolenia przez internet, a nie polecam szkoleń bezpłatnych z zusu, gdyz samo zaświadczenie niczego nie załatwi. Do tej pory jak mam jakies pytania do dzwonie do tej firmy gdzie odbyłam szkolenie i zupełnie za free wszystko mi tłumaczą :)Nie płacilam dużo, a jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona . Jak ktoś jest zainteresowany od kogo kupiłam to prosze pytać to napiszę


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 15 lis 2011, 12:03 
@ciuszki, fajnie, że tak dokładnie wyłuszczyłas wszystko. dzieki :) na pewno wiele osob bedzie czerpac z Twego doswiadczenia. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 29 lis 2011, 22:43 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lis 2011, 22:38
Posty: 23
ciuszki ciekawa opowieść, mozna z niej sie wiele nauczyć...Polecam przeczytajcie!!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 02 cze 2014, 12:32 
Znam Delphi i rzeczywiście szkolenia BHP mają dobrze zorganizowane. Dla mnie duże znaczenie ma tez jakość oferowanych materiałów edukacyjnych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits