Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 26 cze 2014, 11:11 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 cze 2014, 11:03
Posty: 1
adriatica pisze:
Znam Delphi i rzeczywiście szkolenia BHP mają dobrze zorganizowane. Dla mnie duże znaczenie ma tez jakość oferowanych materiałów edukacyjnych.


Dokładnie. Robiłam u nich szkolenie internetowe. Powiem, że jak na ten rodzaj, któremu nie ufałam.... moja ocena to 4/5, a to znaczy, ze są naprawdę w porządku i jestem bardzo zadowolona.


Ostatnio zmieniony 08 lip 2014, 09:30 przez WeraMalczykiewicz, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 26 cze 2014, 17:11 
Przechodziłam kurs BHP online i nie uważam, żebym była gorzej wyedukowana niż Ci, którzy chodzą na tradycyjne szkolenia. Na koniec kursu musiałam zdać test, który zweryfikować poziom mojej wiedzy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 30 sie 2014, 20:18 
Nasza firma już od roku korzysta z usług Firmy Semex. Prowadzą zarówno szkolenia tradycyjne jak i e-lerningowe...jak kto woli.Szeroki pakiet szkoleń, efektywna współpraca...służą rada także w dziedzinie prawa pracy orz kadr...co nam się przydało gdy nasz kadrowa była na urlopie...:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 10 lut 2016, 22:54 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 lis 2015, 19:49
Posty: 143
Zawsze można skorzystać z odpowiedniej firmy szkoleniowej. Nie koniecznie musi to być e-learning.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 15 lut 2016, 15:58 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2015, 13:08
Posty: 4
Są szkolenia które można odbyć przez internet, ale to dotyczy pewnie tylko niektórych zawodów. Szkolenie bhp powinno odbyć się przed rozpoczęciem każdej pracy. Jeśli pracownik nie jest dobrze przeszkolony w tej dziedzinie, to często mogą zdarzać się wypadki.


Ostatnio zmieniony 08 kwie 2016, 12:58 przez kozik262, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 01 mar 2016, 12:06 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 mar 2016, 11:59
Posty: 1
Ja ostatnio miałem szkolenie online z BHP Consulting. Całkiem spoko. Takie standardowe szkolenia też prowadzą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 16 mar 2016, 11:02 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 mar 2016, 10:50
Posty: 1
Potwierzdzam zdanie przedmówcy. Także powierzyłem szkolenia firmie BHP Consulting i zdecydowanie mogę polecić wszystkim przedsiębiorcom. :))


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 12 maja 2016, 12:07 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 kwie 2016, 14:42
Posty: 3
Po kilku latach na produkcji moge śmiało stwierdzic ze najbardziej niebezpiecznym i problematycznym zajęciem jst transport palet. Naprawde nie trudno o wypadek, czego miałam nieprzyjemnosc być swiadkiem conajmniej kilka razy. Dlatego uważam ze szkoleniowcy BHP powinni kłasc większy nacisk na te kwestie, a pracodawcy powinni dbac o modernizacje hali.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 12 maja 2016, 15:50 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 maja 2016, 15:38
Posty: 1
Dzięki ciuszki za wartościową odpowiedź. Nie ma się co bać szkoleń przez internet - mogą być na wysokim lub niskim poziomie tak jak szkolenia na żywo.. Ja też zdecydowałam się na szkolenie online i nie żałuję, miałam problem bo potrzebowałam szkolenia dla pracownika po angielsku..


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia bhp - gdzie ?
PostZamieszczono: 31 maja 2016, 20:57 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
andreokz pisze:
Szkolenie bhp organizowane przez intenet jest nie zgodne z aktualnym stanem prawnym. Co prawda dopuszcza się szkolenie poprzez samokształcenia kierowane (kształcenia na odległość),słuchacz otrzymuje materiały itd. Ale egzamin końcowy każdego szkolenia na odległość musi odbyć się osobiście przed przynajmniej 2 osobową komisją egzaminacyjną. Nie można kupić szkolenia z zakresu bhp na allegro!!! No chyba, że kupimy je, dostaniemy materiały do nauki, a na egzamin pojedziemy do firmy, która sprzedaje to na allegro i stworzy przynajmniej 2 osobową komisję egzaminacyjną i przeegzaminuje nas.


----------
zedytowany
Administrator

Hmm, to ciekawe, ja robiłem szkolenie tylko przez internet i to nie w jakiejś byle firemce tylko szanowanej placówce państwowej...


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits