Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: szkolenia dla prezenterów radiowych i TV
PostZamieszczono: 05 sty 2010, 17:08 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 sty 2010, 16:57
Posty: 30
Myślę, że tutaj odpowiednie studia są raczej wymagane. Ukończenie szkolenie może być dodatkowym atutem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia dla prezenterów radiowych i TV
PostZamieszczono: 07 sty 2010, 22:17 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2010, 15:00
Posty: 52
Prezenter nie musi mieć wykształcenia dziennikarskiego - podstawą rozpoczęcia kariery prezentera jest tekst lub zrealizowany materiał radiowy czy telewizyjny, nie zaś dyplom uczelni. Ukończenie dziennikarstwa może mu jednak pomóc w nawiązaniu takiej współpracy.Ważne jest,aby taka osoba posiadała wyrazistą i błyskotliwą osobowość.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia dla prezenterów radiowych i TV
PostZamieszczono: 05 kwie 2010, 23:16 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 kwie 2010, 22:44
Posty: 1
Nawiązując do tematu sądzę, że warto wybrać się na takie szkolenie po pierwsze ze względu na ogrom przydatnych informacji, jakie można zdobyć a po drugie ze względu na kontakt z autentycznym praktykiem w tym zawodzie.
Niedawno byłem na pokazowym warsztacie firmy Mediastorm na Festiwalu BOSS w Poznaniu i szczerze mówiąc ten prezenter radiowy był niesamowity i jestem przekonany, że na normalnym szkoleniu przekazuje mnóstwo przydatnych rzeczy. My mieliśmy tylko 3 godzinki warsztatu, ale i tak przekazał dużo informacji, a mało tego to tak wciąga głosem, że nawet nie zauważyliśmy, kiedy skończył się czas szkolenia :D

Co prawda byłem później na innym szkoleniu w tej firmie, ale z pewnością szkolenie prezenter radiowy też jest pierwsza klasa 8-)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia dla prezenterów radiowych i TV
PostZamieszczono: 12 kwie 2010, 23:48 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:57
Posty: 24
A mnie przyszło do głowy coś związanego z byciem zabawnym. Pewnie nie ma takiego szkolenia jeszcze, ale myślę, że warto nad tym pomyśleć. Prezenter powien potrafić być zabawny - kiedy wymaga tego sytuacja. Nie wszyscy to potrafią, a szkoda, bo takie coś na pewno przyciągnełoby słuchaczy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia dla prezenterów radiowych i TV
PostZamieszczono: 22 maja 2010, 15:26 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 maja 2010, 16:20
Posty: 34
A może coś z prawidłowym ubieraniem się ? Tu nie chodzi tylko o prezenterów, ale o różnych aktorów, gwiazdy tv itd. Takie szkolenie pokazałoby jak się ubierać, jak zatuszować niedoskonałości itd. Myślę,że wygląd też jest ważny, szczególnie dla osób publicznych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits