Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 02:31

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 15 lut 2011, 16:22 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lut 2011, 15:07
Posty: 24
Małe sale nie są problemem jeśli jest mała grupa... gorzej jak bedzie dużo osób .. wtedy nie ma jak oddychać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 15 lut 2011, 16:26 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lut 2011, 10:51
Posty: 3
akurat jak ja byłam to było 5 czy 6 osób więc mi to osobiście nie przeszkadzało:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 17 mar 2011, 21:44 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 mar 2011, 21:26
Posty: 1
Z mojej strony polecam szkolenie dla przyszłych Asystentek i Sekretarek w firmie Gowork.
Są dwie opcje szkolenie bez zajęć z jęz. angielskiego tzw bezwzrokowe pisanie na klawiaturze i dodatkowe zajęcia z jęz. angielskim wykorzystywanym w pracy biurowej na tym stanowisku.
Wahałam się trochę nad wybraniem odpowiedniej formy dla siebie, bo nigdy wcześniej nie uczyłam się angielskiego, ale po dłuższym namyśle poszłam na kurs sekretarsko asystencki z jęz. angielskim, w końcu pracodawcy wymagają teraz znajomość języka ang.
Stwierdziłam, że jak nie dam rady to najwyżej zrezygnuję.
Jednak strach miał wielkie oczy, okazało się że lektorka bardzo dobrze wszystko tłumaczy,zajęcia są prowadzone w małych grupach, lektorka uczyła podstawowych i przydatnych zwrotów potrzebnych w pracy biurowej. Kurs nie był też drogi.
Dodatkowo otrzymałam materiały do nauki języka i spokojnie mogłam się uczyć w domu :D
Egzamin zdałam na 4 , otrzymałam dyplom w jęz. polskim i angielskim. Jestem bardzo zadowolona, bo naprawdę bałam się nauki języka angielskiego a okazało się, że nie było tak źle.
Nie żałuję tej decyzji i obecnie coraz bardziej pogłębiam naukę tego języka i dzięki Gowork znalazłam pracę jako sekretarka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 20 sty 2012, 16:58 
Dobre szkolenia to te skrojone na miarę kursanta, najlepsze są zatem indywidualne, ale nie zawsze jest możliwość takie przeprowadzić.
Proszę o nieumieszczania linków reklamowych w treści postów. Pozdrawiam Moderator


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 18 lut 2012, 15:20 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2012, 13:10
Posty: 36
ale indywidualne są drogie i nie każdego na nie stać...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 10 mar 2012, 21:44 
Nie wyobrażam sobie dobrej asystentki/sekretarki nie władającej biegle językiem angielskim (nie mówiąc już nawet o znajomości przynajmniej 2 języków obcych), wobec tego szkolenie powinno mieć w swoim zakresie także zajęcia językowe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 12 mar 2012, 20:59 
Szkolenie dla asystentki/sekretarki powinno być dla każdego szefa bardzo opłacalną inwestycją. Według mnie ważne są na takim stanowisku umiejętności organizacyjne oraz znajomość języków (języka angielskiego przede wszystkim).


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 09 maja 2012, 12:52 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 kwie 2012, 22:09
Posty: 22
takie szkolenie powinno składać się z kilku dni i na pewno nie będzie tanie

_________________
www.veraco.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 20 cze 2012, 16:06 
Dzisiaj sekretarka to już nie blond lala, ale osoba, która potrafi zorganizować szefowi czas, aby ten nie traci go na jakieś bzdury.
Liczy się bardziej znajomość języków niż obsługi komputera, bo tego można nauczyć się w parę dni.

tak naprawdę w Polsce nie ma dobrych kursów tak naprawdę szytych pod konkretny zawód.

Kiedyś oglądałem w brytyjskiej TV szkolenia dla majordomusów. Każdy pewnie pomyśli, szkolenia dla lokajów też mi coś, ale jak powiem, że dobry lokaj zarabia 100 tys. funtów brytyjskich rocznie, to u nas niejeden prezes tyle nie ma.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 18 wrz 2012, 15:52 
No sekretarka/asystentka to zawód jak każdy inny i wymaga konkretnych umiejętności, których właściwie człowiek uczy się dopiero w pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits