Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 00:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 02 mar 2013, 18:43 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 mar 2013, 18:37
Posty: 1
Uczestniczyłam w kursie dla asystentek i sekretarek z z bezwzrokowym pisaniem w firmie Gowork i nie mogę powiedzieć złego słowa o tym szkoleniu, a wręcz przeciwnie - same pozytywy!
Przede wszystkim ukierunkowanie na praktykę jest największym atutem kursy. Udoskonaliłam również swoje umiejętności informatyczne, gdyż przed szkoleniem Excel był dla mnie bardzo skomplikowany, teraz posługuję się nim swobodnie i wykorzystuję wszystkiego możliwości tego programu. Pisanie bezwzrokowe nie stanowi dla mnie żadnego problemu.
Ten kurs jest teraz w promocji, naprawdę warto!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 14 mar 2013, 02:46 
Potwierdzam powyższe opinie :) Również brałam udział w szkoleniu dla sekretarek w Goworku:) Duży plus jest taki, że jest to kurs z naciskiem na język angielski, także go sobie również podszkoliłam, z czego jestem bardzo zadowolona. W mojej grupie było chyba sześć osób, a więc bez problemu mieściliśmy się w sali. Na prawdę gorąco polecam :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenie dla asystentek, sekretarek?
PostZamieszczono: 16 mar 2013, 13:37 
Ja już mam jeden kurs dla sekretarek za sobą, ale to była strata czasu. Ale skoro ten tak polecacie, to może, może...


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits