Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 17:20

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 19 wrz 2010, 14:25 
Jestem wielką fanką Roberta Kiyosaki i jego żony Kim. Przeczytałam kilkanaście jego książek i oczywiście "Bogatą Kobietę", a ostatnio zaczęłam uczestniczyć w spotkaniach klubu cashflow biznestube - rewelacja! Polecam!!!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 27 wrz 2010, 10:26 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Moje pytanie do wszystkich wielbicieli Kiyosaki. Ile trzeba mieć minimum pieniędzy, aby wejść w inwestycje na podobnych zasadach o których on pisze w książkach. Chętnie bym spróbowała, ale nie wiem za bardzo jak :(

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 30 wrz 2010, 17:29 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2010, 22:58
Posty: 27
I mnie kusi:) jak czytam niektórych komentarze to wydaje się to takie łatwe i proste.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 13 gru 2010, 22:47 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 gru 2010, 22:26
Posty: 1
Cytuj:
Moje pytanie do wszystkich wielbicieli Kiyosaki. Ile trzeba mieć minimum pieniędzy, aby wejść w inwestycje na podobnych zasadach o których on pisze w książkach. Chętnie bym spróbowała, ale nie wiem za bardzo jak :(
Moje pytanie do wszystkich wielbicieli Kiyosaki. Ile trzeba mieć minimum pieniędzy, aby wejść w inwestycje na podobnych zasadach o których on pisze w książkach. Chętnie bym spróbowała, ale nie wiem za bardzo jak :(


csisilver. Nie ma określonej kwoty jaką musisz mieć by wejść w inwestycje o jakich on piszę. Robert pisze o różnych okazjach i inwestycjach daje też niekiedy pewne przykłady ze swojego życia te z początku jego drogi do niezależności, jak i te już znacznie grubsze tranzakcje jak np zakup budynku mieszkalnego z 50 czy 100 mieszkaniami. Radziłbym za to się skupić na inteligencji finansowej która jest głównym nurtem publikacji Kiyosakiego i tym by ją poszerzać na świecie. Czyli edukacja finansowa. Jeśli będziesz inteligentny finansowo nie będziesz potrzebował wcale albo bardzo mało pieniędzy by inwestować w najlepsze aktywa :) A więc ćwicz swoje umiejętności, czytaj, działaj, popełniaj błędy, wyciągaj z nich wnioski, graj w grę cashflow, poznawaj nowych ludzi i wyciągaj wnioski z ich błędów.


Pozdrawiam

_________________
http://www.RobertKiyosaki.pl - Darmowe nagrania audio, książki z serii "Bogaty ojciec Biedny ojciec"


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 31 sty 2011, 20:02 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sty 2011, 18:51
Posty: 34
Powiedzcie mi jedno, jeśli wiecie dokładnie co robić aby osiagnać sukces finansowy... i tak to wszystko chwilicie, dlaczego nie jesteście jeszcze bogaczami? Jeśli to takie łatwe.......bo tak to odbieram.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 06 lis 2011, 13:15 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 lis 2011, 13:10
Posty: 1
Jego ksiązki czyta się miło i przyjemnie i w sumie czasami podczas realizacji jakiegoś pomysłu biznesowego przypoina się urywek książki który w sumie nic nie zmienia a jedynie utwierdza w trafności działań. Jednak nie da się ukryć, że dla faceta jest to sposób na zarabianie pieniędzy i dzięki przeczytaniu tych ksiązek raczej nic w waszym życiu się nie zmieni...Poza tym drażniąca jest reklama na każdym kroku w każdej ksiązce innych jego ksiazek a przede wszystkim jego gry...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 06 lis 2011, 14:51 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
A co sądzicie o jego kwadracie, czyli 4 typach osób - pracujący na etacie, samozatrudnienie, właścicieli firm, zatrudniających pracowników, właściciele aktywów finansowych...

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 08 sty 2013, 12:31 
Książki Kiyosakiego zwracają uwagę na bardzo ważną rzecz - ludzie marnują swoje pieniądze zamiast je inwestować. Chodzi o to, że kupują rzeczy, z których nic nie będą mieli. Telewizory, samochody, komputery, które pochłaniają czas i pieniądze, a jednocześnie tracą na wartości. Zamiast tego mogliby je wyłożyć na coś, co przynosi zysk.

Takich rzeczy jest więcej i warto przeczytać jego książki. Nie dają one konkretnego sposobu na zdobycie miliona, ale pokazują pewien schemat myślenia, który pozwala bogatym się bogacić. Jak już ktoś wspomniał - każdą powinno się czytać co najmniej 2 razy, bo dużo rzeczy umyka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 28 mar 2013, 09:58 
witajcie, można przeczytać 1 z nich i będziesz wiedzieć o co chodzi jeśli nie to obowiązkowo 2 i 3. nie wszystkie metody da się zastosować w PL.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 28 mar 2013, 20:58 
Czytałam tę książkę, dość interesująca i faktycznie pomaga. Nawet wręcz chciałabym poznać autora w realnym świecie i zadać mu kilka pytań, które pojawiły się w trakcie czytania.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits