Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:44

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WARTO PRZECZYTAĆ
PostZamieszczono: 21 sty 2014, 21:47 
Kotler rzeczywiscie dobra książka. Każdy marketingowiec powinien przeczytać.

a z książek bardziej na luzie polecam "Tajemnica Bransoletki" Margo Seila


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: WARTO PRZECZYTAĆ
PostZamieszczono: 11 lut 2014, 09:27 
"Kotlera rzeczywiście dobra książka" - albo Ty czegoś nie zrozumiałeś albo ja nie rozumiem ;) Kotler to autor a nie książka


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: WARTO PRZECZYTAĆ
PostZamieszczono: 03 mar 2014, 19:53 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 08:06
Posty: 3
Hmmm... no cóż chyba po prostu ktoś udaje że wie o co chodzi, ale ja również polecam książki Kotlera kiedyś czytałem je na studiach


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: WARTO PRZECZYTAĆ
PostZamieszczono: 03 mar 2014, 21:59 
To jest chyba postawa, nie tylko na studiach dotyczących marketingu


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: WARTO PRZECZYTAĆ
PostZamieszczono: 10 kwie 2014, 13:45 
Nie mieć Kotlera w ręku na studiach to po co studiować marketing. To najważniejsza i najwięcej ucząca książka. To właśnie z niej wynosi się najwięcej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: WARTO PRZECZYTAĆ
PostZamieszczono: 21 wrz 2014, 13:10 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2014, 12:54
Posty: 2
Ja polecam "Wywieranie wpływu na ludzi" Caldiniego. Warto przeczytać, choćby dlatego, żeby się nie dawać złapać na tanie sztuczki które stosują sprzedawcy :)

_________________
http://www.anbatex.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: WARTO PRZECZYTAĆ
PostZamieszczono: 12 cze 2015, 10:42 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 cze 2015, 10:35
Posty: 2
Ja również miałam okazję czytać "Potęgę Podświadomości" i bardzo do mnie trafiła. Wiele dzięki niej zrozumiałam i do dziś stosuję te "sztuczki", które nierzadko ułatwiają mi życie.

_________________
http://integra-consulting.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: WARTO PRZECZYTAĆ
PostZamieszczono: 09 wrz 2015, 13:34 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Prowadząc biznes w środowisku międzynarodowym można spotkać się z problemami zakłóceń w komunikacji i zjawiskiem braku zrozumienia wzajemnych intencji. Jak efektywnie się komunikować w skali międzykulturowej?

Problemy z porozumiewaniem się

Prowadząc biznes globalny, międzynarodowy, trudno jest uniknąć porozumiewania się z partnerami biznesowymi czy klientami w języku obcym. Przy takim procesie komunikacji mogą powstać problemy z właściwym zrozumieniem intencji obu stron. Często niewielkie pomyłki, przejęzyczenia w języku angielskim mogą prowadzić nawet do zerwania rozmów o kontrakcie czy negocjacji warunków zawieranej umowy.

Biznesmeni aspirujący do prowadzenia działalności w skali międzynarodowej oraz osoby pracujące na stanowiskach managerskich i kierowniczych, które z racji wykonywanych obowiązków zawodowych muszą komunikować się w języku angielskim z przedstawicielami różnych kultur, powinny poznać tajniki komunikacji międzynarodowej, która jest niezbędnym, codziennym elementem pracy w wielokulturowych zespołach dużych firm działających na rynku światowym.

http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl/komu ... cenia.html

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: WARTO PRZECZYTAĆ
PostZamieszczono: 15 lis 2015, 20:37 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 lis 2015, 20:10
Posty: 3
Niedawno ukazała się książka polskiego autora Roberta Grzybka "Sprzedaż osobista i zarządzanie zespołem sprzedaży". Jej autorem jest konsultant, trener, wykładowca prowadzący firmę doradczo-szkoleniową GM Solutions. Książka inspirowana jest biblią marketingu Kotlera. Jest obszerną i najbardziej kompleksową pozycją powstałą w naszym kraju na temat sprzedaży osobistej oraz miękkich aspektów zarządzania organizacjami sprzedażowymi. Zawiera wiele praktycznych przykładów z doświadczenia autora oraz z jego otoczenia. Poza kilkoma studiami przypadków książkę uzupełniają praktyczne modele, ćwiczenia i narzędzia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: WARTO PRZECZYTAĆ
PostZamieszczono: 12 wrz 2016, 12:25 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 wrz 2015, 13:34
Posty: 38
Ja tam zupełnie inaczej kupuję książki szukam sobie najpierw kilku tytułów w księgarniach internetowych, gdzie mam ogromny wybór. Potem dopiero czytam opinie o wybranych tytułach i kupuje przez księgarnie to co ma najlepsze opinie. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits