Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie

Przełącz na pełny styl
Masz ciekawą propozycję pracy, a może słyszałeś (-łaś) o ciekawej pracy ? Napisz, może ktoś skorzysta i będzie szczęśliwy :-)
Odpowiedz

Re: Oferta pracy

29 lip 2021, 22:22

Fajne te oferty...

Re: Oferta pracy

17 sie 2021, 09:28

Ja widziałam fajną ofertę współpracy tutaj https://beep.rent/fleets/ . To wypożyczalnia, która działa na zasadzie carsharingu. Jeśli mamy pojazd to możemy dołączyć do ich floty i na tym zarabiać. Zasady są jasne i proste, a dochód z takiej współpracy może być całkiem spory. Rzućcie okiem na stronę i sprawdźcie jak to działa.

Re: Oferta pracy

30 maja 2022, 20:53

Każda praca ma sens, ale czasami po prostu trzeba mieć odpowiednie podejście do tematu, przy okazji też trochę motywacji... Zobaczcie przykładowo na zarobki avonu - są naprawdę niezłe, jak zacznie się tylko dobrze obracać ich produktami i budować swój zespół. Warto nad taką pracą też pomyśleć....

Re: Oferta pracy

12 sie 2022, 22:30

Zauważyłam, że aktualnie wcale nie jest tak trudno jeśli chodzi o zatrudnienie, powinno się tylko mieć świadomość gdzie można znaleźć najwięcej ofert. I jeśli to ma być np. Praca Szczecin sądzę, że dobrze będzie poszperać w sieci, gdzie dostępne są portale z ogłoszeniami o pracę z całej Polski.

Re: Oferta pracy

22 wrz 2022, 11:19

Jak widać ciekawych ofert pracy nie brakuje :) jeśli szukacie sprawdzonej i uczciwej agencji pracy to warto skontaktować się z https://remedyhr.pl/. Znajdziecie tu ciekawe oferty zarówno pracy stałej jak i tymczasowej. Można pracować w Polsce lub zdecydować się na wyjazd za granicę, na przykład do Niemiec. Wysokie zarobki, komfortowe warunki pracy.

Re: Oferta pracy

28 paź 2022, 18:38

Dokładnie, najlepiej odezwać się do agencji pracy tymczasowej. Z ich pomocą na pewno szybko znajdziesz pracę na dobrych warunkach. Jak coś, to do polecenia mam MG Solutions. Jakiś czas temu sama korzystałam z ich pomocy.
Odpowiedz