Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie

Przełącz na pełny styl
Masz ciekawą propozycję pracy, a może słyszałeś (-łaś) o ciekawej pracy ? Napisz, może ktoś skorzysta i będzie szczęśliwy :-)
Odpowiedz

Praca przez internet - POMOCY !!!

śr sty 22, 2020 2:07 pm

Witam.

Czy polecicie jakąś prace przez internet? jestem uziemiony ze złamaną nogą na najbliższe 3 miesiące, nie chce siedzieć bezczynnie, mam trochę gotówki odłożonej,
z chęcią bym w coś zainwestował, a nie mam zbytnio żadnych perspektyw...

Re: Praca przez internet - POMOCY !!!

śr sty 22, 2020 2:09 pm

Ja osobiście od ponad roku inwestuje już tylko i wyłącznie w BitCoiny na platformie www.projektinwestycyjny.pl

Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić.
Aktualnie zarabiam po 4-5 tysięcy tygodniowo i nie wyobrażam znowu pracować fizycznie. Wszystkie informacje znajdziesz na www.projektinwestycyjny.pl

Re: Praca przez internet - POMOCY !!!

czw sty 23, 2020 10:58 am

Dzięki, zadzwonił do mnie konsultant i wszystko objaśnił, także zaczynam przygodę z zarabianiem !

Re: Praca przez internet - POMOCY !!!

śr lut 12, 2020 11:12 am

Na pewno nie nabieraj się na ankiety, sprzedaż kosmetykow czy chemii, ani nie inwestuj w nic! Pomyśl o swoich umiejętnościach i poszukaj zleceń na portalach dla freelancerów.

Re: Praca przez internet - POMOCY !!!

pn lut 17, 2020 8:20 am

W Internecie możesz teraz znaleźć dużo pracy i zarabiać siedząc przy komputerze nie mniej niż ktoś, kto codziennie idzie do pracy i pracuje fizycznie. Teraz najważniejsze jest nauczenie się czegoś, co jest bardzo poszukiwane w Internecie. Sprzedawaj swoje usługi online i zarabiaj. Mój brat, na przykład, tworzy strony internetowe, tworzy logo firmy i wiele więcej ... Wiele się tutaj nauczył https://www.logaster.com/pl/blog/logo-design-software/ i powoli zaczął sobie z tym wszystkim radzić, a teraz dobrze zarabia.
Odpowiedz