Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 04:07

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 23 lip 2013, 20:25 
Kolejne szkolenia? Co masz na myśli? A powiedz mi - jak wyglądają zarobki w branży?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 24 lip 2013, 07:43 
Prawdopodobnie będą to masaże - sporo ludzi pyta no i wydaje mi się, że w ten tematyce można całkiem nieźle zarobić.
Co do zarobków 2-3 tysiące, czyli całkiem nieźle ;-)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 25 lip 2013, 16:43 
Masaże zawsze miały duże zainteresowanie, tylko obawiam się, że w 2 tygodnie ciężko ci będzie się nauczyć wszystkich popularnych metod masażu.
Przecież tego jest cała masa... Chyba że to zwyczajny pic na wodę fotomontaż i wszystko w realu wygląda podobnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 26 lip 2013, 07:19 
Skoro udało się przetrwać zawodowe szkolenie stylizacji paznokci, które trwało podobnie długo, to i w tym wypadku wszystko powinno wyglądać jak należy - taką mam przynajmniej nadzieję ;-)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 27 wrz 2013, 07:15 
Zapisałam się u nich na kolejne szkolenie, tym razem na wizaż. Jestem dopiero przed szkoleniem - wiem że będzie zrobione dobrze, a kolejne umiejętności będą dla mnie bardzo przydatne. Jak bardzo? To dopiero czas pokaże.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 08 paź 2013, 18:39 
Najważniejsze, że działasz. Do nas co trochę przychodzą do salonu studentki, które kompletnie niczego nie potrafią, ale oczekiwania finansowe oczywiście na poziomie.
Niech się nauczą raz na zawsze, że dla zdobycia pracy trzeba posiadać umiejętności. Papiery, zaliczone studia... to wszystko kompletnie nic nie daje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 09 paź 2013, 07:19 
Ludzie po studiach wciąż są zdania, że sam papier ze studiów daje całkiem niezłe pieniądze.
Problem w tym, że teraz studia dają jedno wielkie G. Tylko konkretne praktyczne umiejętności pozwalają normalnie mieć szanse na pracę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 29 lis 2013, 00:03 
Czy ktoś w ostatnim czasie robił w new nails szkolenie z masażu? Powiedzcie mi coś o poziomie i przede wszystkim - czy jest trudno?
Jestem w tym temacie całkowicie lewa, tj. nigdy nie robiłam masażu. Zaczynałabym od całkowitych podstaw. Czy w takim wypadku sens ma szkolenie zawodowe?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 29 lis 2013, 08:22 
Masażu jeszcze nie robiliśmy, ale plany są. Nie sądziliśmy, że taka usługa będzie się nadawała do salonu kosmetycznego, ale... szefowa ma dodatkowe wolne pomieszczenie. Najpewniej to ja pójdę na szkolenie, a jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to gdzieś za 3 miesiące masaże będziemy mieli w usługach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 02 gru 2013, 21:30 
Masaże najczęściej pojawiają się w salonach spa, ale tam ceny są bardzo wysokie. Jeśli tylko dacie dobre ceny to nie będziecie mieli jakichkolwiek problemów z zainteresowaniem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits