Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 09:19

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Super szkolenie w jeszcze bardziej super miejscu
PostZamieszczono: 21 sie 2013, 14:23 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sie 2013, 14:19
Posty: 1
jak są dobrzy szkoleniowcy to miejsce wlasciwie nie ma znaczenia, od nas z firmy jezdzilismy po super hotelach ale co z tego jak trenerzy byli słabi, teraz szefowa robi tak ze szkoleniowcy przyjezdzaja do naszej firmy, akurat teraz wspolpracujemy z synergią rozwoju i uważam że jest super, jak szkolenie jest ciekawe nie trzeba specjalnej otoczki, ale coż mało jest takich firm jak ta


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Super szkolenie w jeszcze bardziej super miejscu
PostZamieszczono: 02 paź 2013, 13:58 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 paź 2013, 13:52
Posty: 1
Byłem ostatnio na szkoleniu jednodniowym i chciałem nie tyle pochwalić samo miejsce jeśli chodzi o okolice, co hotel w którym odbywało się szkolenie. Chodzi mi o hotel FLORA w Tychach. Fajne sale konferencyjne, miła obsługa, ciepła kawa. Samo szkolenie średnio ciekawe, ale miejsce nadrabiało.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Super szkolenie w jeszcze bardziej super miejscu
PostZamieszczono: 08 paź 2013, 10:37 
Myślę że to jeden z największych koszmarów osób udających się na szkolenie - by najciekawszym elementem nie okazała się sala konferencyjna ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Super szkolenie w jeszcze bardziej super miejscu
PostZamieszczono: 22 paź 2013, 12:43 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 paź 2013, 09:00
Posty: 1
Lokalizacja: Ślask
Wszystko jest ważne. Miejsce, samo szkolenie, pogoda. Wiadomo jak będzie szkolenie w jakimś starym zgrzybiałym budynku to się nikomu nie będzie chciało słuchać. To samo z pogodą. Jak będzie padał deszcz, będzie złe ciśnienie to po prostu ludzie się zanudzą tam. Poza tym samo szkolenie powinno być prowadzone w sposób ciekawy.

_________________
Szkolenia dla specjalistów, akademia Caldoris - http://www.Caldoris.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Super szkolenie w jeszcze bardziej super miejscu
PostZamieszczono: 17 gru 2013, 12:42 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 gru 2013, 12:35
Posty: 3
Co do synergii rozwoju - jak dla mnie bardzo ukierunkowani na powodzenie i podbudowanie uczestnika trenerzy. ja uczestniczylem w szkoleniu "profesjonalny handlowiec b2b". przez to ze to bylo szkolenie otwarte moglem posluchac i wyciagnac wnioski od innych branży. kiedys bylem z mojej firmy na sporo drozszym szkoleniu, gdzie "odbimbali" robote, zeby tylko wziac pieniadze. tutaj widzialem zaangazowanie i chec ukierunkowania mnie na dalszy juz swoj wlasny rozwoj jako handlowiec. jesli jeszcze bedzie okazja, bede korzystal.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Super szkolenie w jeszcze bardziej super miejscu
PostZamieszczono: 26 gru 2013, 23:52 
Bo szkolenia się dzielą na merytoryczne i te, na których można odpocząć od rodziny, pracy i problemów. Nie da się niestety tego połączyć. Ja jestem zwolennikiem jednych i drugich. Jak zakład pracy sponsoruje, to dlaczego miałbym nie jechać latem na 3-4 dni nad morze? :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Super szkolenie w jeszcze bardziej super miejscu
PostZamieszczono: 06 sty 2014, 16:44 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 gru 2013, 12:35
Posty: 3
nad morze nie nad morze - synergia rozwoju przyjechala do firmy nigdzie nie trzeba bylo uciekac od rodziny :) takie szkolenie to nie picie i zabawy i przede wszystkim wziecie kasy od firmy aby tylko zrobic pseudo szkolenie. to faktyczna i prawdziwa inwestycja w pracownika - a to mi sie podoba, bo kazda wydana zlotowka to realne przelozenie na wyniki handlowcow. profesjonaliozm i takie indywidualne podejsci epomimo ilus tam osob na szkoleniu to naprawde świetna cecha synergii.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Super szkolenie w jeszcze bardziej super miejscu
PostZamieszczono: 18 lut 2014, 11:58 
robson pisze:
Bo szkolenia się dzielą na merytoryczne i te, na których można odpocząć od rodziny, pracy i problemów. Nie da się niestety tego połączyć. Ja jestem zwolennikiem jednych i drugich. Jak zakład pracy sponsoruje, to dlaczego miałbym nie jechać latem na 3-4 dni nad morze? :)


Wydaje mi się, że można to połączyć szczególnie jak szkolenie są kilkudniowe. Bo nie widzę przeszkody w tym, żeby relaksować się wieczorem, po szkoleniu


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Super szkolenie w jeszcze bardziej super miejscu
PostZamieszczono: 15 paź 2015, 09:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 paź 2015, 09:14
Posty: 2
Ja polecam to szkolenie, ja wracam do pracy po długiej przerwie i chciałem trochę się podszkolić w obsłudze komputera. Zapisałem się na to szkolenie edukey.pl/szkolenie/14/podstawy-obslugi-komputera, ktoś słyszał o tym kursie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Super szkolenie w jeszcze bardziej super miejscu
PostZamieszczono: 19 paź 2015, 16:57 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 paź 2015, 16:52
Posty: 5
nie tak dawno w lato byłem na szkoleniu w pewnej firmie i mieli to szkolenie w siedzibie. Sala na której było przeprowadzane szkolenie było na górze budynku. Wyżej był tylko dach. Oczywiście bez klimy pomieszczenie. Z tego szkolenia jedyne co wyniosłem to mega spoconą koszulę i wisiorek na klucze. Z wiadomych względów nie podam nazwy firmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits