Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 02:27

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 06 sie 2012, 22:41 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sie 2012, 22:26
Posty: 1
Na pewno możesz porozmawiać pisemnie. Ale też mnie ciekawi czy można telefonicznie bądź skypowo. Wie ktoś? Bo jeśli można to normalnie się zapisuję na rosyjski.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 10 sie 2012, 13:24 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 12:10
Posty: 2
Ja również tam chodziłam, no i było całkiem dobrze. Miałam sporo konwersacji, a to mi najbardziej było potrzebne, obok gramatyki. Plus za indywidualne dopasowywanie zajęć do potrzeb kursanta. Duży plus ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 10 sie 2012, 13:29 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 12:09
Posty: 1
NaLajcie15 pisze:
Ja również tam chodziłam, no i było całkiem dobrze. Miałam sporo konwersacji, a to mi najbardziej było potrzebne, obok gramatyki. Plus za indywidualne dopasowywanie zajęć do potrzeb kursanta. Duży plus ;)

Zgadzam się z Tobą w pełni, nie wiem skąd często u ludzi biorą się te negatywne emocje związane z takimi kursami, bo mi np. bardzo się podobało w ESKK, miałem okazję uczyć się tam języka chińskiego przez ponad rok, no i teraz wiem, że ten język wcale nie jest taki straszny, za jaki większość ludzi go uważa :) To jasne, że trzeba się solidnie postarać, żeby się czegokolwiek nauczyć, ale bez motywacji i samodyscypliny niczego się nie nauczy :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 10 sie 2012, 13:35 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 12:09
Posty: 11
Miałam okazję się tam uczyć, więc i ja się wypowiem ;))

Chodziłam tam na kursy angielskiego i hiszpańskiego. Zajęcia były bardzo fajne. Dużo na zajęciach mówiliśmy i dzięki temu mogłam poćwiczyć wymowę, a to bardzo bardzo ważne (przynajmniej dla mnie) :) Lektorzy prowadzą zajęcia bardzo ciekawie i czas bardzo szybko mija. Bardzo ważne jest dla mnie to, że szkoła jest blisko mnie i nie muszę daleko dojeżdżać! A jeśli chodzi o ceny za kursy to myślę, że są przystępne i co najważniejsze często organizowane są jakieś rabaty i promocje ;) osobiście polecam te kursy :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 10 sie 2012, 14:00 
Jeżeli chodzi o mnie to z ESKK uczę się francuskiego i idzie mi coraz lepiej, ostatnio zdałem nawet egzamin na poziomie zaawansowanym, książki ogólnie są w podobnej, czyli "dobrej formie" na szczęście, czyli każdy język jest odpowiednio przełożony. Mi osobiście pracuje się z tymi książkami bardzo dobrze i szczerze mówiąc, to za taka cenę, to naprawdę warto kupić ten kurs, na pewno dużo taniej to wyjdzie niż korepetycje, a jakość nauczania podobna, jak nie większa.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 10 sie 2012, 14:02 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 12:10
Posty: 2
Zapomniałam jeszcze dodać, że zajęcia indywidualne bardziej oparte są na konwersacjach, i pomimo tego, że oferują metodę callana, to maja wiele ciekawych dodatków, które poszerzają słownictwo.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 10 sie 2012, 14:05 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 13:45
Posty: 2
Według mnie takie kursy nie są za bardzo przydatne, przynajmniej dla mnie, wolę się pouczyć sama albo wziąć korepetytora, pewnie wyjdzie taniej. No ale co kto woli...

A tak w ogóle, to ile kosztuje taki kurs w ESKK? Pewnie drogo, nie? ;/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 10 sie 2012, 14:23 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 13:45
Posty: 2
Klaudia1989 pisze:
Przecież tutaj macie cennik, nietrudno go znaleźć ;> http://eskk.pl/cennik

Ja bym na Twoim miejscu poszła właśnie na tego typu kursy, a nie uczyła się sama na korepetycjach, ale to Twój wybór. Ja wiem, że jeśli się chce, to można się szybko nauczyć danego języka, ale potrzeba dużych chęci :)

o, dzięki wielkie. W sumie faktycznie nie wygląda to aż tak drogo, teraz jeszcze mają jakieś obniżki widzę... może się jednak zdecyduję. Za niedługo wyjeżdżam do narzeczonego za granicę, a dokładniej do Hiszpanii, bo planujemy tam zamieszkać na stałe, więc muszę się szybko nauczyć tego języka... może się uda, kto wie :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 10 sie 2012, 14:28 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 12:09
Posty: 11
Nie ma sprawy :) Życzę powodzenia w nauce, ja też się na początku obawiałam, ale jakoś dałam radę. Jak trafisz na odpowiedniego nauczyciela i grupę, to i sobie porozmawiasz z miłymi ludźmi w fajnej atmosferze :) W ESKK dużo jest takich ludzi :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 10 sie 2012, 19:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 13:47
Posty: 1
Takie kursy to fajna sprawa, ale osobiście wolę jednak te "stacjonarne". Chociaż jak czytam opinie na temat kursów takich jak te w ESKK, to coraz poważniej zaczynam się zastanawiać, czy się na takie nie zapisać... Hmm, kto wie, może w następne wakacje ;p


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits