Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 11:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:35 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 12:09
Posty: 11
Oczywiście mówimy o kursach on-line, też przy wysyłce za granicę, bo takich stacjonarnych szkół językowych jest pełno, no ale są droższe, a ja szukałam właśnie czegoś takiego jak ESKK, żeby w domu się spokojnie uczyć;p


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:38 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 13:48
Posty: 11
To jasne :) ESKK to w końcu kursy on-line, na inne bym się nie zdecydował, bo nie mam czasu, ani w sumie ochoty, wolę się samemu pouczyć i on-line z nauczycielami :)) Zresztą ktoś kiedyś liczył to, no i wychodziło, że kursy on-line są zdecydowanie tańsze miesięcznie od szkół językowych, zwłaszcza tych lepszych, a na te gorsze szkoda pieniędzy i czasu...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:42 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 sie 2012, 00:39
Posty: 2
skoro już tak sobie gadacie o ESKK, to i ja się wypowiem co nieco ;d
Uczyłem się tam 4 miesiące niemieckiego, no i byłem bardzo zadowolony, potem na studiach było zdecydowanie łatwiej mi ogarnąć ten język. Ogólnie polecam, skoro tam się chcecie uczyć :)

na razie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:43 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 sie 2012, 00:39
Posty: 2
aha, zapomniałem jeszcze dodać, że ja płaciłem za niemiecki w ESKK 59 zł miesięcznie na poziomie podstawowym (dla początkujących), a tych książek jest naprawdę mnóstwooo, więc to nie wychodziło dużo, porównując do tego, jakbym chciał sobie sam kupić takie książki :)

Pozdro.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 03 wrz 2012, 22:07 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 wrz 2012, 22:07
Posty: 1
Jeśli ktoś szuka opinii o ESKK, napiszę: kupiłem cały zestaw jednorazowo, razem z multimediami, na których zależało mi najbardziej (język norweski). Niestety - lektorzy w życiu nie byli w Norwegii, wymawiają norweskie słowa w polskiej intonacji (wziąłem sobie inny kurs z lektorami z Uniwersytetu Ludowego w Oslo i słucham radia internetowego), w zeszytach jest nieco błędów - głównie literówek. Pomijam fakt, że polskiej wersji językowej polonista chyba nie widział na oczy. Ale to, ile błędów jest w programie multimedialnym, to jest po prostu niemożliwe, prawie jak w dyktandzie u pierwszoklasisty... Literówki, niepoprawne tłumaczenia, ćwiczenia przestawione miejscami, "sprawdzajka" akceptuje zdanie napisane tylko z błędem, a poprawnie nie.... Nie polecam nauki tego języka tą drogą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 29 wrz 2012, 14:35 
Jestem zdziwiona...zawsze myslalm, że skoro tak długo istnieja na rynku to musi byc to dobrze zrobione...a jednak sie myliłam ESKK bubla odwala...tez myslalm o nauce jezyka z ich pomoca ale zawsze wybierałam inna forme jak widac słusznie ;o)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 30 wrz 2012, 00:12 
Ja ostatnio się nad tym zastanawiałam i widzę że dobrze iż nie zdecydowałam się na to rozwiązanie. Wszystko dzięki temu forum :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 02 gru 2012, 00:00 
dzięki za informacje o ESKK, dzięki temu nie podjęłam współpracy z nimi :P


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 27 lut 2014, 00:55 
próbowałem za młodu nauki francuskiego za ich pośrednictwem - nie polecam, jeśli nie zna się podstaw;) ale teraz rozważm rosyjski, bo znam go nieźle, ale potrzebuję jakiś ćwiczeń


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 22 sty 2015, 14:03 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2015, 13:07
Posty: 14
Lokalizacja: Kraków
ESKK działa na polskim rynku od 1991 roku, jako oddział Grupy ESCC (z siedzibą w Holandii) i jest największą firmą świadczącą usługi w zakresie edukacji korespondencyjnej w Polsce. Do chwili obecnej z kursów ESKK skorzystało prawie 900 000 studentów. W ofercie ESKK znajdują się 83 kursy korespondencyjne, tworzące 10 różnych kategorii oraz "Program szkoleniowy średnie wykształcenie". Co nas wyróżnia: - ponad 15 lat doświadczeń - indywidualne tempo nauki - wybór czasu i miejsca nauki - opieka osobistego nauczyciela, monitoring postępów w nauce - kompletne i profesjonalne materiały do samodzielnej nauki - możliwość odrabiania prac domowych przez Internet. Jak dla mnie fajna rzecz

_________________
Blog poświęcony falownikom i czujnikom wykorzystywanych w systemach automatyki, sterownia i napędów - Zapraszam tutaj.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits