Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest śr gru 11, 2019 9:55 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: czw lis 17, 2016 1:47 pm 
Nowicjusz

Uczestniczyłem ostatnio w szkoleniu biznesowym Szkoły Trenerów STER i jestem bardzo zadowolony. Udało mi się dzięki temu szkoleniu skutecznie podnieść kwalifikacje, przez co mogłem to wszystko wykorzystać do rozwoju swojej kariery. Jeżeli ktoś jest znudzony swoimi obowiązkami i chciał by robić coś więcej za większe wynagrodzenie, to polecam zainwestować w siebie poprzez wykupienie pakietów szkoleń, które pomogą zmienić życie na lepsze.

Na górę Dodaj na Facebook

PostZamieszczono: wt lut 07, 2017 4:49 pm 
Bywalec

Ja ostatnio dostałam taki namiar na szkolenie menadżerskie. Trochę sobie na ten temat poczytałam i wynika z tego, że coaching mocnych stron jest niesłychanie ważny jeśli chcemy zbudować silny i dobrze działający zespół.

PostZamieszczono: pn paź 02, 2017 6:26 pm 
Nowicjusz

Moja koleżanka opowiadała mi ostatnio o cyklu szkoleń HR na Szpilkach. Podobno ta ciekawa inicjatywa odbywa się już od jakiegoś czasu w największych miastach w Polsce. Szkolenia skierowane są do kobiet menadżerek, pracujących w HR, generalnie wszystkich zarządzających ludźmi. Tematyka związana jest głównie z tematem HR, pojawiają się też ciekawi prelegenci. Kolejne szkolenie będzie 11-12 października 2017 w Rzeszowie...

PostZamieszczono: śr paź 18, 2017 11:40 am 
Bywalec

Powiem Wam, ze nauczenie się technik sprzedaży nie jest takie trudne. Trudniej jest jak dostajemy awans i przychodzi nam kierować zespołem ludzi. Tak aby praca zespołu była efektywna. Niektórzy ludzie maja naturalne umiejętnosci przywódcze. Wiele z nich jednak tych umiejętności musi się nauczyć.

PostZamieszczono: pt gru 01, 2017 8:21 am 
Przechodzień

U nas kulała obsługa klientów, dopiero teraz to widzę jak już jesteśmy po szkoleniu, widać co było robione źle i możemy to krok po kroku naprawiać co powoli przynosi lepsze wyniki sprzedażowe. Szkolenie prowadził nam człowiek z Delta Training, na pewno jeszcze z tą agencją będziemy współpracować w przyszłości – profesjonalne, elastyczne podejście.

PostZamieszczono: czw sty 24, 2019 10:51 am 
Przechodzień

Wasze porady się bardzo przydają, ponieważ niedługo też będę chciał się wybrać na tego typu szkolenie, ale na razie nie wiem, gdzie dokładnie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC