Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 17:59

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 15 lip 2009, 15:59 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 lip 2009, 15:34
Posty: 1
Witam,
Chiałabym uzyskać informacje na temat interesujących szkoleń dotyczących zarządzaniem działem sprzedaży, szkoleń przeznaczonych dla menedżerów, kierowników sprzedaży. Czy moglibyście powiedzieć coś o firmie Demos Polska? Jak oceniacie szkolenia organizowane przez tę firmę? A może ktoś z Was brał udział w szkoleniu "Zarządzanie dla menedżerów sprzedaży"??


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 30 wrz 2009, 20:58 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 wrz 2009, 13:17
Posty: 19
Osobiście nie miałam styczności z firmą Demos Polska, ale z własnego doświadczenia mogę polecić ******** *****. Nie jest to może typowe szkolenie "Zarządzania dla menedżerów sprzedaży", ale na pewno będzie przydatne dla każdego managera, specjalisty HR czy prezesa. Generalnie jego tematykę można określić jako rozwijanie umiejętności skutecznego działania, zarówno w sferze indywidualnej jak i dotyczącej zarządzania ludźmi.
Polecam i śmiało mogę stwierdzić, że jak do tej pory nie byłam na lepszym :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 29 paź 2009, 09:32 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 maja 2009, 18:06
Posty: 27
Wybacz, ale szkolenie ******** ***** wygląda tu na mało specjalistyczne. Takie dla wszystkich i tak naprawdę dla nikogo....


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 17 lut 2010, 15:48 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:08
Posty: 22
Niestety nie znam tej firmy, ale wiem, że warto zrobić takie szkolenie. Pozwoli ono zdobyć i usystematyzować wiedzę oraz rozwój umiejętności przywódczych. Po szkoleniu nauczymy się m.in. zarządzać zespołem sprzedażowym, wyznaczać cele, organizować prace, motywować pracowników.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 20 mar 2010, 16:37 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:30
Posty: 24
marks pisze:
Niestety nie znam tej firmy, ale wiem, że warto zrobić takie szkolenie. Pozwoli ono zdobyć i usystematyzować wiedzę oraz rozwój umiejętności przywódczych. Po szkoleniu nauczymy się m.in. zarządzać zespołem sprzedażowym, wyznaczać cele, organizować prace, motywować pracowników.


A ja się nie zgadzam, myślę, że wystarczy poczytać książkę na ten temat. Każdy ma coś z przywódcy tylko musi to wydobyć z ciebie:P A jesli będziemy na takim stanowisku to od razu będziemy wiedzieć jak rzadzić!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 26 sie 2010, 14:24 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 sie 2010, 14:40
Posty: 19
Karolcia mylisz się, nie każdy rodzi się przywódcą. Są tacy co nigdy nie będą potrafili operować innymi. Sa też tacy, którym wystarczy szkolenie, aby wiedzieli co mają robić.
Ciekawa jestem jaki jest koszt tego szkolenia? Czy cena jest adekwantna do stanowiska?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 01 wrz 2010, 16:39 
Jednym z ciekawszych szkoleń dla sprzedawców na jakie trafiłam jest "Sprzedaż z głową. Strategie myślenia wizualnego dla handlowców." organizowanego przez May Agency.
Mozna sie na nim nauczyć nie tylko sposobów skutecznej sprzedaży, ale przede wszystkim niekonwencjonalnego myślenia o tym, jak do klienta dotrzeć, a to szalenie istotne. Poza tym myslenie wizualne ostatnio staje się coraz popularniejsze i jak wykazują badania - o wiele skuteczniejsze.
Co o tym sądzicie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 09 lis 2010, 20:18 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lis 2010, 17:32
Posty: 7
Musze się zgodzić z @melyssa z tego co widziałem na ich stronie ofertę mają naprawdę ciekawą w tej firmie. Bardzo mnie zachęciła i myślę że w najbliższym czasie skorzystam z tego szkolenia. Zauważyłem mają również w swojej ofercie "Techniki sprzedaży i obsługi klienta metodami Tony`ego Buzana i Richarda Israela."


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 31 sty 2011, 18:45 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sty 2011, 18:51
Posty: 34
Grzesiek pisze:
Musze się zgodzić z @melyssa z tego co widziałem na ich stronie ofertę mają naprawdę ciekawą w tej firmie. Bardzo mnie zachęciła i myślę że w najbliższym czasie skorzystam z tego szkolenia. Zauważyłem mają również w swojej ofercie "Techniki sprzedaży i obsługi klienta metodami Tony`ego Buzana i Richarda Israela."


i jak te techniki? skorzystałeś?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 28 cze 2011, 12:16 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 cze 2011, 12:13
Posty: 1
Witam,

nie wiem czy ktoś jeszcze odwiedza ten wątek, ale moze akurat się uda.
Sylwek mam pytanie do Ciebie, czy skorzystałeś ostatecznie z usług firmy Demos Polska, wybieram się tam na szkolenie i jestem ciekawa opinii


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits