Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:45

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wnajmę salę konferencyjną pod Warszawą
PostZamieszczono: 04 paź 2012, 12:14 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sie 2012, 11:25
Posty: 3
Cześć
Mam do Was pytanie. Od pół roku prowadzę własną działalność gospodarczą i chciałbym zorganizować pracownikom jakiś wspólny wyjazd na weekend. A żeby przyjemne połączyć z pożytecznym dołączam do niego krótkie szkolenie. Macie propozycję gdzie takie wydarzenie mogłoby się odbyć. Chodzi mi o województwo Mazowieckie z dobrym dojazdem ze stolicy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wnajmę salę konferencyjną pod Warszawą
PostZamieszczono: 04 paź 2012, 15:47 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sie 2012, 17:32
Posty: 4
Dużo pośredników, organizują szkolenia, integrację. Ustalasz jedynie swoje wymagania, preferencję, a firmy szukają takiego ośrodka który będzie się nadawał. Poszukaj dobrze w internecie.
Chociaż pod Warszawą jest ośrodek, gdzie kiedyś byłem na dwóch szkoleniach, jak sobie przypomnę to napiszę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wnajmę salę konferencyjną pod Warszawą
PostZamieszczono: 05 paź 2012, 09:39 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sie 2012, 11:25
Posty: 3
Jakiś czas temu rozważałem opcję zlecenia całego przedsięwzięcia odpowiedniej firmie. Lecz po dokładnym zastanowieniu stwierdzam, że nie mam zamiaru płacić komuś za pracę, którą sam mogę wykonać. Stąd moje pytanie na forum.
Będę wdzięczny


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wnajmę salę konferencyjną pod Warszawą
PostZamieszczono: 05 paź 2012, 13:03 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sie 2012, 17:32
Posty: 4
Może hotel Mistral w Markach około 15 km od stolicy, może Ciebie zainteresuje. O ile dobrze pamiętam sprzęt (rzutnik, ekrany, flip-czarty, mikrofony) był na wyposażeniu sal. Kwestie cenowe nie są mi znane, bo jedynie byłem uczestnikiem, ale zawsze można się potargować, ponieważ personel przyjaźnie podchodzi do klienta. Parking spory, jedzenie świeże i dobre, duży wybór dań. Ogólnie wrażenia pozytywne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wnajmę salę konferencyjną pod Warszawą
PostZamieszczono: 05 paź 2012, 14:33 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sie 2012, 11:25
Posty: 3
Michalski pisze:
Może hotel Mistral w Markach około 15 km od stolicy, może Ciebie zainteresuje. O ile dobrze pamiętam sprzęt (rzutnik, ekrany, flip-czarty, mikrofony) był na wyposażeniu sal. Kwestie cenowe nie są mi znane, bo jedynie byłem uczestnikiem, ale zawsze można się potargować, ponieważ personel przyjaźnie podchodzi do klienta. Parking spory, jedzenie świeże i dobre, duży wybór dań. Ogólnie wrażenia pozytywne.




Dzięki za namiar. termin udało się wstępnie zarezerwować oraz umówić się na spotkanie. Pani z którą rozmawiałem, miła, otwarta, nie robiący żadnych problemów. Mam nadzieje, że cała współpraca przebiegnie pomyślnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wnajmę salę konferencyjną pod Warszawą
PostZamieszczono: 18 paź 2012, 23:31 
Bardzo miłą obsługę mają również w Białobrzegach pod Warszawą w Centrum Konferencyjnym Promenada. Warto zobaczyć ich ofertę, bo mają ciekawe pakiety konferencyjne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wnajmę salę konferencyjną pod Warszawą
PostZamieszczono: 04 mar 2014, 19:19 
Pod Warszawą w Morach jest całkiem fajny RestHotel. Hotel ma dwie gwiazdki- ale posiada centrum odnowy biologicznej i centrum rozrywki. Tam nudzić się nie można. Goście konferencji mogą skorzystać z tych wszystkich atrakcji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wnajmę salę konferencyjną pod Warszawą
PostZamieszczono: 25 mar 2016, 13:32 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 mar 2016, 13:24
Posty: 1
Do sali konferencyjnej polecam zaopatrzyć się w profesjonalny wyświetlacz. Warto o tym pomyśleć przed wynajęciem sali, tak eby wszystko było idealnie ustawione.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wnajmę salę konferencyjną pod Warszawą
PostZamieszczono: 02 lut 2017, 09:39 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
Ja celowałbym albo w dobry hotel (wraz z pakietem atrakcji - spa/sauna/basen itp) albo prestiżowy biurowiec z wszelkim dostępnym zapleczem szkoleniowym. To już zależy od Ciebie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wnajmę salę konferencyjną pod Warszawą
PostZamieszczono: 02 lut 2017, 09:57 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 paź 2016, 09:06
Posty: 77
michal160 pisze:
Do sali konferencyjnej polecam zaopatrzyć się w profesjonalny wyświetlacz. Warto o tym pomyśleć przed wynajęciem sali, tak eby wszystko było idealnie ustawione.

No to jest chyba podstawa. Przygotowanie wszystko na tip top przed przybyciem gości.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits