Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe
Dzisiaj jest sob paź 21, 2017 11:57 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zaciszny hotel czy nowoczesne biuro?
PostZamieszczono: pn wrz 25, 2017 11:02 am 
Przechodzień

Jeśli o mnie chodzi to jadąc na szkolenie mało mnie obchodzi, gdzie ma się ono odbywać. Na szkoleniu mam rozwijać swoje umiejętności a nie podziwiać widoków za oknem lub wieczorem ostro imprezować. Aktualnie mieszkam w Krakowie, więc zazwyczaj większość organizowanych szkoleń odbywa się w centrum konferencyjnym ICE Kraków. Zdarza się też, że szkolenia są organizowane w hotelach który posiada sale konferencyjne itd. Ale tak jak napisałam na początku, że na szkoleniach masz możliwość rozwijania swoich umiejętności dzięki, którym potem w pracy możesz liczyć na podwyżkę a może nawet awans. W Krakowie istnieje firm organizujących szkolenia z rożnych dziedzin, osobiście preferuje firmę szkoleniową Maciołek&Wspólnicy, która przeprowadza szkolenia biznesowe. Mają bogatą ofertą, atrakcyjne ceny i wiele terminów dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Na górę Dodaj na Facebook

Tytuł: Re: Zaciszny hotel czy nowoczesne biuro?
PostZamieszczono: śr paź 04, 2017 12:23 pm 
Nowicjusz

Ja uwielbiam szkolenia w super mega wypasionym hotelu :) Zazwyczaj czekam wtedy tylko na możliwość skorzystania ze strefy relaksu :)

Na górę Dodaj na Facebook

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC