Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 24 mar 2012, 00:27 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 mar 2012, 20:13
Posty: 5
piksi26 pisze:
owall pisze:
w Mrecury maja fatalne nagłośnienie :/ siedzac z tylu slabo slychac.
sala ładna ale przez ten dźwięk bywa roznie

Sitarska jest fajna to polecam

Tego nie wiem.Być może. Nocowałam tam ale salę konferencyjna tylko widziałam więc wiem , że wizualnie jest ok natomiast czy jest praktyczna i funkcjonalna-tego już nie wiem.W Sitarskiej zatrzymałam się tylko na chwilę i razem z mężem i znajomymi zjedliśmy tam obiad, potem znajomi zostali a my ruszyliśmy dalej. Tak więc jeśli o nią chodzi to położenie super, kuchnia - palce lizać, miła obsługa ale co do sali to wiem tylko tyle, że ja mają. Ale maja przystępne ceny w porównaniu do ofert innych lokali więc to duży plus.


Złe nagłośnienie to jedna z najgorszych rzeczy jakie mogą być na szkoleniu...
Jak się wynajmuje taką salę, ważne jest też to aby w każdym momencie dostępna była kawa, herbata, woda, coś do przegryzienia, żeby posiłki nie miały kilkugodzinnych odstępów, a uczestnicy siedzieli zdani tylko na to, co mają ze sobą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 25 mar 2012, 21:03 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 mar 2012, 13:39
Posty: 6
Sprawdziłam na stronie Sitarskiej i w cenie 60zł za godzinę wynajmu sali jest wliczony flipchart, projektor multimedialny, ekran, telewizor plazmowy, szybkie łącze internetowe Wi-Fi lub LAN, profesjonalne nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, obsługa techniczna.
Ewentualny serwis kawowy lub posiłki trzeba wykupić osobno ale myślę całkiem niezła oferta.W Mrecury niestety nie wiem ile kosztuje wynajem i nie umiem sprawdzić :/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 25 mar 2012, 21:13 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 mar 2012, 20:13
Posty: 5
Niestety niektóre lokale nie podają pełnych ofert na stronach internetowych i żeby się dowiedzieć trzeba dzwonić lub jechać, czasem może się okazać że takiego czegoś jak serwis kawowy nie ma wogóle.

Piksi, to co napisałaś to bardzo dużo, praktycznie cały sprzęt jaki jest potrzebny na konferencję...
Też myślę, że to dobra oferta ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 25 mar 2012, 22:28 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 mar 2012, 22:23
Posty: 1
Ja za parę dni jadę właśnie na szkolenie do Biłgoraju i jak się nie myle to chyba właśnie do Sitarskiej :) mam nadzieje, że nagłośnienie będzie ok tak jak piszecie... Bo ostatnio w Krakowie była masakra, z tyłu kompletnie nic nie słyszeliśmy i całe szkolenie było po prostu jedną wielką męką...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 25 mar 2012, 23:20 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 mar 2012, 20:13
Posty: 5
Ważne jest też to żeby było ciekawie prowadzone :) Ale to zależy już indywidualnie od osób, które się tym zajmują.
Jak wrócisz to podziel się wrażeniami z innymi, szczerze to zazdroszczę Ci tego wyjazdu bo zapewniam, że oprócz edukacji odpoczniesz sobie, tyle natury wokół że inaczej się nie da, a do tego ta wiosenna pogoda :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 12 lip 2012, 22:25 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 mar 2012, 13:39
Posty: 6
Sprawdzajcie wszystko wybierając miejsce na szkolenie, bo moja znajoma była ostatnio na szkoleniu w jakimś całkiem przyjemnym i wydawało by się nowoczesnym hotelu ale niestety podczas wykładu nastąpiła awaria zasilania i wykład trzeba było przerwać i w rezultacie przełożyć w czasie. Hotel niestety nie dysponował żadnymi urządzeniami, które mogłyby w takiej sytuacji poratować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 13 lip 2012, 00:25 
A mógłby mi ktoś powiedzieć, jaki jest koszt wynajęcia sali konferencyjnej w tym hotelu Sitarska? Muszę zorganizować szkolenie dla pracowników, ale nie mogę znaleźć nic sensownego. Jak już warunki dobre, to ceny z kosmosu, jak tanio, to trzeba ze swoim sprzętem jechać, bo oprócz internetu nic więcej nie oferują.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 16 lip 2012, 22:20 
Byłam na jednym szkoleniu w tym hotelu- warunki rewelacyjne, szkolenie przebiegło sprawnie i przyjemnie. Mogę szczerze polecić, jednak nie znam cen...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 17 lip 2012, 08:04 
Karinaa pisze:
A mógłby mi ktoś powiedzieć, jaki jest koszt wynajęcia sali konferencyjnej w tym hotelu Sitarska? Muszę zorganizować szkolenie dla pracowników, ale nie mogę znaleźć nic sensownego. Jak już warunki dobre, to ceny z kosmosu, jak tanio, to trzeba ze swoim sprzętem jechać, bo oprócz internetu nic więcej nie oferują.


Ceny podane na stronie to 60zł za każdą rozpoczętą godzinę lub 480 zł za dzień.
Więcej info masz tu


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Sale konferencyjne
PostZamieszczono: 09 paź 2012, 17:22 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 paź 2012, 17:12
Posty: 1
Osobiście polecam wszystkim Studio Kreatywnej Współpracy :)
Jeśli tylko mam okazję prowadzić szklenie w Krakowie to właśnie tam.
Miła obsługa, dobra lokalizacja i fajny klimat.

Polecam
Wiktoria


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits