Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: COACHING
PostZamieszczono: 21 cze 2012, 14:58 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 maja 2012, 14:22
Posty: 2
Witam wszystkich,
Nie tak dawno odkryłam coaching i zachwycił mnie, wiem, że to jest to, czym chcę się zająć w życiu. Nie bardzo wiem tylko jak zacząć tą przygodę? Chodzi mi o to, że gdy już skończymy studia w tym kierunku lub jakieś szkolenia, to jak pozyskać klientów jeśli nie jest się coachem certyfikowanym? Jakie Wy coachowie (jeśli tacy tu zaglądają) mieliście początki? Czy na początku przeprowadzaliście sesje za darmo? Do akredytacji potrzebne są odbyte sesje płatne, ale chyba ciężko jest znaleźć chętnych do sesji z niedoświadczonym i niecertyfikowanym coachem?
Nie oczekuję odpowiedzi jedynie od coachów, może ktoś z Was zna jakiegoś coacha i wie jak on zaczynał?
Dzięki za każdą informację tudzież refleksję na ten temat i ogólnie na temat coachingu:)
Pozdrawiam ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: COACHING
PostZamieszczono: 17 sie 2012, 08:31 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2012, 08:15
Posty: 8
Ja dopiero zaczynam z coachingiem, mam na koncie certyfikat Praktyka NLP. Zabawa fajna, choć cholernie droga. Nie mam pojęcia czy jest jakiś złoty środek, wydaje mi się, że jeśli jesteś dobry w tym co robisz to klienci przyjdą sami. Myślę, że fajnie też jest mieć bloga i na początek robisz szkolenia w sieci. Można na tym dużo zaoszczędzić i fajnie się zareklamować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: COACHING
PostZamieszczono: 21 wrz 2017, 11:13 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2017, 11:09
Posty: 1
Nie ma to jak studia coachingowe są bardzo dobre i lepsze niż jakieś kursy ja teraz jestem na takich studiach i powiem ci że spoko opcja jeżeli chcesz podnieść swoje umiejetności osobiste to warto właśnie takie studia zrobić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: COACHING
PostZamieszczono: 18 paź 2017, 16:50 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2016, 00:21
Posty: 7
wg mnie nie potrzebne są studia z coachingu wystarczy wybrać się na jakieś dobre szkolenie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: COACHING
PostZamieszczono: 13 kwie 2023, 10:59 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 kwie 2023, 10:41
Posty: 4
Lokalizacja: Luboń
Ostatnio również zainteresowałem się bardziej coachingiem, ponieważ powoli zaczynamy wdrażać pewne rozwiązania z nim związane w przedsiębiorstwie, w którym pracuje. Zauważyłem, że ma on wiele pozytywnych skutków. Obecnie zaczynamy szkolić się w zakresie ouplacementu i coachingu kariery. Okazuje się, że coaching kariery w tym procesie jest bardzo przydatny dla osoby, która zostanie zwolniona. Dowiedziałem się z tego artykułu i różnych szkoleń - https://growthspot.pl/inspiracje/rola-coachingu-w-procesie-outplacementu/, że dobrze przygotowany outplacement pomaga osobie zwalnianej przyjąć aktywną postawę w poszukiwaniu nowej drogi zawodowej . A jakie rozwiązania związane z outplacementem i zwolnieniami są wdrażane w waszych firmach? Dajcie znać!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: COACHING
PostZamieszczono: 25 paź 2023, 12:35 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 paź 2023, 12:33
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Czy jest to fajny kierunek? Czy ktoś z Was studiował?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: COACHING
PostZamieszczono: 05 lut 2024, 18:02 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2020, 21:32
Posty: 174
Korzystacie z takich usług?

__
Urządzenia na publiczny plac zabaw


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits