Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 20 cze 2012, 16:01 
działa sztuki? jak to możliwe, że te obrazy Picassa bez ładu i składu kosztują kilka mln USD a ładne obrazy są nic nie warte?. Chyba tego nigdy nie pojmę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 23 paź 2012, 17:07 
Tyle się dziś mówi o Amber Gold, jednak w Polsce działa więcej firm, które oszukują ludzi np. Oneinvest, Arum, Aktio, EFG, na których działania ostatnio dałam się nabrać tak jak na słodzenie ze strony Nordea... Wszystko wyglądało pięknie darmowe szkolenia oferowane przez Pana Krzysztof P z Oneinvest, który jak się na 2 dniowym szkoleniu okazało nie posiada żadnej wiedzy, tylko mydli oczy o cudownej górze pieniędzy :( A w gruncie rzeczy chciał zwerbować ludzi do tego by pozyskiwali klientów na lokaty długoterminowe, które oznaczają nie mniej niż to, że wypłacanie ogromnych prowizji dla pośredników powoduje, że firmy finansowe zabierają pieniądze klientom!! Co jest niezgodne z prawem, co orzekł UOKIK, zajmujący się na dzień dzisiejszy takimi firmami jak Nordea czy Compensa, którzy organizują szkolenia jak i Nordeą, gdzie Pan Bogdan M. wnioski dla osób nie posiadających KNF składa na swoje własne konto. Ja zostałam oszukana jak liczna rzesza ludzi, czy znacie takie przypadki? Czy czujecie się oburzeni tym, że takie firmy wciąż działają na Polskim rynku?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 13 lis 2012, 21:21 
a inwestycje z małym budżetem, w co zainwestować??


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 04 cze 2013, 10:05 
Inwestować można we wszystko, oby tylko dobrze trafić i aby inwestycje były skuteczne:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 12 cze 2013, 15:34 
W dzieła sztuki jak sie nie znasz nie powinieneś sie w to pchać. Trzeba naprawdę się znać i mieć sporo pieniędzy. Pomyśl lepiej o czymś prostym i na czym jest spora marża.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 28 sie 2013, 09:15 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sie 2013, 09:07
Posty: 1
Ja zainwestowałam w nieruchomość . Ale droga do tej decyzji była bardzo długa .Przeglądając oferty banków można z wariować . Wydają się takie same i nic odpowiedniego . Dopiero po wizycie w Open Finanse i przeanalizowaniu różnych propozycji z doradcą podjęłam decyzje .


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 30 sie 2013, 17:54 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sie 2013, 17:52
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Ja myślę,że w nieruchomości.. :)

_________________
''Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy.''


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 16 paź 2013, 13:40 
Stare monety!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 15 lis 2013, 01:44 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 lis 2013, 01:42
Posty: 1
Najpewniej to w mieszkania. Ale też opłaca się w papiery wartościowe. Tylko tak aby nie za dużo stracić. Mieszkanie można wynająć i co miesiąc mieć profity.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 20 lis 2013, 11:05 
Dokładnie, inwestować można dosłownie we wszystko. Trzeba tylko odrobina cierpliwości żeby osiągnąć swój cel ;)


Ostatnio zmieniony 07 sty 2014, 15:54 przez Pilot89, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits