Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:57

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 12 gru 2011, 16:45 
No, też mi się o uszy obiło z tym chińskim...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 15 gru 2011, 22:25 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2011, 12:02
Posty: 73
dianam pisze:
Podobno bardzo opłaca uczyć się chińskiego, bo ma to przyszłość w biznesie. Za to hiszpański chyba nie ma zbyt wielkiego zastosowania w biznesie...


Kto wie, może masz racje. Przeciez coraz więcej chińskich rzeczy jest w naszym uzyciu.. jeszcze troche, to Chińczycy przejmą wszystko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 19 gru 2011, 10:36 
No coraz bardziej otwieramy się na wschodni rynek...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 18 lut 2012, 15:26 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2012, 13:10
Posty: 36
A nie wszystko co Chińskie ejst złe.... mam sporo tego asortymentu w domu i jestem zadowowlona.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 10 mar 2012, 21:34 
Moim zdaniem bezapelacyjnie najważniejszym językiem obcym jest jednak angielski. Ze względu na nasze położenie geograficzne stawiam także na niemiecki. Tak jak wielu przedmówców uważam, że warto zastanowić się również nad zainwestowaniem w język chiński- to jest przyszłość, szczególnie w zakresie biznesowym.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 27 lis 2012, 13:59 
Ja polecam samodzielnie uczyć się języka, przynajmniej tak długo jak tylko się da. Trzeba się zmobilizować i na podstawie dostępnych za darmo materiałów można się sporo nauczyć. Warto np. zapisać się na busuu.com - ogromna społeczność, która pomoże nam w nauce języka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 11 mar 2013, 15:24 
Jaką szkołę do nauki języka serbskiego polecacie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 27 mar 2013, 10:24 
Ja mogę polecić wioskę angielską. Kurs trwa 6 tygodni i kosztuje 3,5 k zł, może i sporo ale w porównaniu z wyjazdem za granicę to nie tak dużo. Ma się cały czas do swojej dyspozycji lektorów a cały ośrodek mówi tylko po angielsku więc nie ma ucieczki :D


Ostatnio zmieniony 03 sty 2014, 09:55 przez radeon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 03 kwie 2013, 15:06 
Oj, sporo w tym racji. Mój wujek w wieku 40 lat musiał od podstaw zacząć naukę angielskiego i niemal nad tym płakał, bo w takim wieku trudno już to wszystko ogarnąć, a dzieciaki łapią w mig :) No i warto też wyjeżdżać za granicę i próbować używać języka w codziennych sytuacjach, tak też można się sporo podciągnąć :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 30 maja 2013, 00:05 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 maja 2013, 00:00
Posty: 2
Mysle, że jeżeli ktoś ma podstawy, to spokojnie można uczyć się języków w zaciszu domu we własnym zakresie. Byłam ostatnio na takim kursie "metoda językowa 5S" i tam własnie uczono nas, w jaki sposób mozna samodzielnie i skutecznie uczyć się języków obcych. Ta metoda przynosi efekty lepsze niż przypuszczałam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits