Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: MLM
PostZamieszczono: 18 paź 2011, 13:40 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Co sądzicie o MLM? Czy rzeczywiście da się na tym zarobić pieniądze? Znajoma zachwala i cukrzy, a ja nie wiem, co myśleć na ten temat... ;)

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 19 paź 2011, 17:50 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 paź 2011, 14:35
Posty: 24
A co to jest MLM ?? Proszę o rozwinięcie tematu, bo nie jestem akurat tutaj poinformowany na ten temat.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 13 lut 2012, 04:54 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lut 2012, 04:43
Posty: 3
Multi Lewel Marketing
Czyli wielopoziomowy kanał dystrybucji bezpośrednio do konsumenta, po wcześniejszej prezentacji produktu.
Czyli budowanie sobie "drzewka" gdzie każdy dostaje zyski uzależnione od wyników niższego poziomu. Jak dla mnie ta epoka już minęła w Polsce. Teraz społeczęnstwo staje się bardziej wymagające i poinformowane, a pracownicy MLM traktowani są jak zwykli domokrążcy. Z tego co się orientują nieliczne ośrodki MLM są na południu Polski, ale lata świetności już minęły. Całkiem nieżle MLM prosperuje w branży kosmetycznej szczególnie w przypadku, gdy jest to jedyna z głównych metod dystrybucji np: Avon.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 13 lut 2012, 15:05 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Znajoma sprzedaje poprzez MLM jakieś suplementy diety, chciała mnie wkręcić, ale na razie nie dałam się nabrać. Jak na razie nie rozumiem zbytnio tych ich zasad... ;)

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 13 lut 2012, 18:46 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lut 2012, 04:43
Posty: 3
Każda firma ustala swoje wewnętrzne progi, ale zasada jest jedna zaczynasz od najniższego szczebla, jeżeli masz dobrą sprzedaż awansujesz. Później stajesz się trenerem itp itd
Wspinasz się po szczeblach aż otworzysz własny oddział, każdy awans wiąże się z lepszymi prowizjami za własne wyniki + wyniki ze sprzedaży wyszkolonych, ścisłe korelacje pomiędzy szczeblami. Teraz raczej jest to praca dorywcza, wcześniej była traktowana bardziej jako główne źródło dochodu.
Należy pamiętać że budowanie własnej strulktury handlowców to proces długotrwały, jednak przy wysokiej sprzedaży można szybko awansować- to tylko założenia teoretyczne :)
Porozmawiaj ze zajomą jakie są warunki itp itd bo sam jestem ciekaw jak to terz funkcjonuje w praktyce ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 14 lut 2012, 14:57 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Aby w to wejść musisz kupić tzw. "zestaw startowy" o wartości 400 zł. Czyli sam musisz spożywać te suplementy, dostajesz materiały marketingowe, więc możesz sprzedawać innym...
Ogólnie na początku kupa pracy, nie wiem, czy się opłaca... :roll:

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 30 lis 2012, 07:31 
ja nie wiem czy rzeczywiście aż tak dużo się da na tym zarobić...jakoś wątpię w to.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 09 gru 2012, 17:12 
pewnie że tak na wszystkim da się zarobić pieniądze


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 30 lip 2016, 15:21 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
Mnie jakoś system MLM nie przekonuje. Po prostu nie odpowiada mi tego typu forma działalności. Myślę, że pracę w MLM trzeba po prostu "czuć", a ja tego nie czuję.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: MLM
PostZamieszczono: 30 sie 2016, 13:47 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Nie da się ukryć, że MLM nie jest dla każdego. Wielu "menedżerów" chcących wprowadzić nowego pracownika wmawia im, że sprawdzą się w MLM doskonale i że to robota dlakażdego, nie wymagająca wysiłku. Tymczasem w MLM tak jak i we własnym biznesie potrzebna jest ciężka praca i 100%motywacji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits