Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:17

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szukam szkolenia - zaczynam pracę zawodową
PostZamieszczono: 16 kwie 2009, 01:04 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2009, 00:39
Posty: 8
Witam, szukam szkolenia dotyczącego Human Resources, kwestii związanych z HeadHunter'stwem, rekrutowaniem kadr do dużych firm. Proszę o pomoc, może ktoś już jakieś przeszedł i może się podzielić wrażeniami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szukam szkolenia - zaczynam pracę zawodową
PostZamieszczono: 30 kwie 2009, 11:42 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 kwie 2009, 05:45
Posty: 7
Lokalizacja: Poznań
Takiego nie, ale polecam szkolenia opierające sie na NLP, czyli umiejętności kreowania swojego stanu i wywierania wpływu. Miałam dopiero pierwsze takie szkolenie, a już widzę efekty, zwłaszcza, ze tak dużo sie dzieje w komunikacji w warstwie niewerbalnej. Nie wiem na ile Ci to usprawni prace i da komfort, wiec nie napisze nic więcej. Mnie to dało dużo. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szukam szkolenia - zaczynam pracę zawodową
PostZamieszczono: 11 maja 2009, 11:53 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 maja 2009, 11:51
Posty: 23
Wg mnie szkolenia z NLP są przydatne w każdej dziedzinie pracy. Ale wydaje mi się, ze założycielka tego tematu potrzebowałą informacji na temat szkoleń bardziej specjalistycznych i o tematyce HR.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szukam szkolenia - zaczynam pracę zawodową
PostZamieszczono: 08 wrz 2009, 14:13 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 wrz 2009, 13:17
Posty: 19
Ja proponuje szkolenie organizowane przez ******** *****. Kierowane jest właśnie dla specjalistów HR, managerów czy prezesów. Dopóki sama nie wzięłam udziału, byłam raczej sceptycznie nastawiona do tego projektu. Wcześniej wysyłano nas na różne 3-4 dniowe szkolenia, ale jakoś nie przemawiały do mnie. Nie wiem czym to było powodowane, bo przecież mówili nam wiele mądrych i praktycznych rzeczy, ale jakoś ciężko było mi wcielić to później w życie.
Z Frankin ***** spawa wygląda inaczej. Może to kwestia podejścia trenera? Nie wiem. W każdym bądź razie, nie boję się stwierdzić że to najlepsze szkolenie w jakim miałam możliwość brać udział.
"Focus - czyli najpierw rzeczy najważniejsze", to strategia według której podejmuję każde nowe działanie. Nie mam problemów z zarządzaniem swoim czasem (staram się wykorzystać go jak najowocniej), a rozróżnienie spraw pilnych od ważnych nie jest już problemem.
Naprawdę, szkolenie godne polecenia, bo trener nie tylko wpaja Ci te wszystkie mądrości do głowy, ale przede wszystkim podaje liczne przykłady, proponuje ćwiczenia i pokazuje jak to, o czym mówi wygląda w praktyce na podstawie filmików o różnych firmach.
Pozdrawiam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szukam szkolenia - zaczynam pracę zawodową
PostZamieszczono: 12 wrz 2009, 21:17 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lip 2009, 21:52
Posty: 8
elior80 pisze:
Z Frankin ***** spawa wygląda inaczej. Może to kwestia podejścia trenera? Nie wiem. W każdym bądź razie, nie boję się stwierdzić że to najlepsze szkolenie w jakim miałam możliwość brać udział.

Dobry trener potrafi przemówić do każdego ucznia, obojętnie jakiego jest charakteru. Trener ma taką pracę, aby innych nauczać i on jest do tego przygotowany na jakie osoby może trafić i jak do nich dobrze przemówić, aby one były zadowolone z tego szkolenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szukam szkolenia - zaczynam pracę zawodową
PostZamieszczono: 14 paź 2009, 12:07 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 wrz 2009, 13:17
Posty: 19
Pewnie masz w tym co mówisz sporo racji. Trener jest przeszkolony i przygotowany na jakie osoby może trafić. Mimo to zdarzyło mi się być na szkoleniu, gdzie trener owszem mówił ciekawie, miał ogromną wiedzę na temat tego o czym opowiadał, ale gdy zadaliśmy mu pytanie związane z naszą branża ( a przecież wcześniej wiedział z ludźmi z jakiego obszaru będzie mieć doczynienia) nie potrafił odpowiedzieć. Zaczą motać się w tym co mówi, odnosił się do ogólników, aż w końcu wrócił do swoich teorii i schematów. Odczułam wrażenie że boi się że padną jakieś inne niewygodne pytania.
A na tym szkoleniu o jakim wyżej pisałam taka sytuacja nie miała miejsca. Trener sam zachęcał do aktywności i zadawania pytań. Był przy tym świetnie przygotowany, inicjował dyskusję, przenosił to o czym mówi na obrazy z życia wzięta. No i te filmiki o firmach wykorzystujących prezentowane metody...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szukam szkolenia - zaczynam pracę zawodową
PostZamieszczono: 15 paź 2009, 19:42 
Offline
Zainteresowany
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 maja 2009, 09:35
Posty: 36
Trener nie jest bogiem i nie musi się na wszystkim znać, szczególnie na ściśle zawodowe pojęcia, związane z określoną branżą. Często mijają miesiące, zanim człowiek wdroży się w specyfikę danej gałęzi w której pracuje. Nawet jeżeli trener poświecił parę wieczorów, aby zgłębić branże, dla pracowników której kierował właśnie to szkolenia, to nie znaczy, że musi wiedzieć wszystko. uczestnicy szkolenia powinny również móc wykorzystywać wiedzę tzw. ogólną i wyciągać wnioski.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szukam szkolenia - zaczynam pracę zawodową
PostZamieszczono: 22 cze 2010, 15:20 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2010, 13:38
Posty: 32
ronna pisze:
Trener nie jest bogiem i nie musi się na wszystkim znać, szczególnie na ściśle zawodowe pojęcia, związane z określoną branżą. Często mijają miesiące, zanim człowiek wdroży się w specyfikę danej gałęzi w której pracuje. Nawet jeżeli trener poświecił parę wieczorów, aby zgłębić branże, dla pracowników której kierował właśnie to szkolenia, to nie znaczy, że musi wiedzieć wszystko. uczestnicy szkolenia powinny również móc wykorzystywać wiedzę tzw. ogólną i wyciągać wnioski.


Masz świętą rację - trener to też człowiek, nie może wiedzieć wszystkiego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szukam szkolenia - zaczynam pracę zawodową
PostZamieszczono: 23 paź 2010, 19:41 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 paź 2010, 12:18
Posty: 13
a może skorzystać z rozwijającej się technologii i zrobić szkolenie przez Internet? Media Kursy zajmuje się e-learningiem i ma w swojej bazie ponad 140 różnych szkoleń dotyczących m.in. rozwoju osobistego, a taka forma wydaje się wygodniejsza niż bezmyślne siedzenie na zwykłym szkoleniu


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szukam szkolenia - zaczynam pracę zawodową
PostZamieszczono: 28 sty 2013, 07:59 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sty 2013, 07:58
Posty: 1
hmm a te szkolenia sa płatne?? Brzmi ciekawie, ciekaw jestem ile osób się zapisuje. Jak duż ajest konkurencja:D Bo o tkaie stanowisko można powalczyć.

_________________
Hadriya


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits