Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 10:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Młody menadżer- wyzwania, kompetencje, zarządzanie.
PostZamieszczono: 17 maja 2013, 10:55 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Przed nami awans- z szeregowego pracownika stajemy się managerem. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji ? Co nas czeka ? W jaki sposób przemianować układ wśród współpracowników ?

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Młody menadżer- wyzwania, kompetencje, zarządzanie.
PostZamieszczono: 06 cze 2013, 14:55 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2013, 14:49
Posty: 19
To nie jest proste - nie od razu zostaje się menadżerem. Zazwyczaj na stanowisku menadżerskim pojawia się albo ktoś z doświadczeniem, albo ktoś z kadry. Jeśli jest to ktoś z kadry, to dokładnie zna swoich pracowników. Natomiast jeśli jest to ktoś z doświadczeniem, to dokładnie wie na jakich zasadach należy postępować z ludźmi, aby współpraca idealnie się układała.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Młody menadżer- wyzwania, kompetencje, zarządzanie.
PostZamieszczono: 11 cze 2013, 15:53 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 cze 2013, 15:43
Posty: 17
Jako menadżer powinna pracować osoba, która zna już dosyć dokładnie pracowników, z którymi ma do czynienia. Na pewno nie powinien to być ktoś, kto nie ma ani doświadczenia, ani nie jest znany pracownikom, bo może nie być brany na poważnie przez pracowników. Tak więc moje rady są dosyć proste - osoba kompetentna, doświadczona, ale najlepiej - z własnej kadry.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Młody menadżer- wyzwania, kompetencje, zarządzanie.
PostZamieszczono: 13 cze 2013, 16:52 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 cze 2013, 15:43
Posty: 17
Mogę wiedzieć na jakim etapie pracy robiłeś to szkolenie? Pracowałeś już jako menadżer? Sam sobie zafundowałeś to szkolenie, czy firma? Czy faktycznie jakoś lepiej przygotowało cię to do pracy? Wiadomo jaka jest opinia o szkoleniach. Interesuje mnie przede wszystkim sprawa prowadzących - to teoretycy czy ludzie z dorobkiem?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Młody menadżer- wyzwania, kompetencje, zarządzanie.
PostZamieszczono: 14 cze 2013, 16:57 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2013, 14:49
Posty: 19
Tak już byłem menadżerem, ale dopiero raczkowałem. Całość finansowała dla mnie firma, ale to ja sam chciałem na to iść. Jednak zdobycie wszystkich niezbędnych dla menadżera umiejętności wymaga mnóstwa czasu i poświęcenia. Sami widzicie jak długo program miało to szkolenia, ale to przecież namiastka tego wszystkiego, co powinien potrafić robić solidny menadżer.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Młody menadżer- wyzwania, kompetencje, zarządzanie.
PostZamieszczono: 17 cze 2013, 10:15 
Wiele zależy od tego czy jest to awans wewnętrzny w tym samym dziale/zespole w którym sie dotychczas pracowało czy w ogole w innej firmie. Myśle, że ta pierwsza sytuacja jest jednak trudniejsza.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Młody menadżer- wyzwania, kompetencje, zarządzanie.
PostZamieszczono: 12 wrz 2013, 19:10 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sie 2013, 16:13
Posty: 2
Jestem po zarządzaniu i powiem szczerze że wiedza wyniesiona z okresu studiów jest podstawowa . Obecnie pracuje jako manager, ale dopiero terea naprawdę uczę się miękkich kompetencji menadżerskich . Jeżeli chcesz zarządzać musisz wyjść do ludzi .


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits