Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:14

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zarządzanie czasem
PostZamieszczono: 19 kwie 2013, 22:26 
Ja zawsze wszystko planuje ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie czasem
PostZamieszczono: 23 kwie 2013, 13:43 
ja byłam raz na szkoleniu z zarządzania czas i muszę przyznać, ze wyszło chyba na to, ze albo nie mam zbyt wielu obowiązków albo dobrze już organizuję sobie czas, bo wszystkie techniki jakie mi tam pokazali to już znalałam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie czasem
PostZamieszczono: 06 cze 2013, 14:59 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2013, 14:49
Posty: 19
Nie, napisz coś więcej na temat tych szkoleń. Akurat nauka zarządzania czasem i generalnie innych tematów związanych z menadżerowaniem wymaga setek godzin szkoleń i zbierania doświadczenia. Zresztą, nikt nigdy nie powiedział, że praca osoby kierującej firmą i pracownikami jest łatwa. Nauka zarządzania czasem wymaga całej masy pracy i zaangażowania.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie czasem
PostZamieszczono: 11 cze 2013, 15:47 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 cze 2013, 15:43
Posty: 17
Uczyłem się tematyki zarządzania czasem, ale to było długi szkolenie, które trwało kilkadziesiąt godzin, rozłożone na dłuższy okres czasu. Prawda jest taka, że w ten sposób poznaje się teorie, ale miałem przyjemność bycia na szkoleniu gdzie uczyli praktyki. To praktyka, doświadczenie ma największe znaczenie w przypadku realnego zarządzania firmą. Pozostałe kwestie nie mają absolutnie żadnego znaczenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie czasem
PostZamieszczono: 12 cze 2013, 09:29 
tak żeby czepić sie terminologii - to nie powinno sie mówić: zarządzanie sobą w czasie, a nie zarządzanie czasem? :?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie czasem
PostZamieszczono: 12 cze 2013, 16:11 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 cze 2013, 15:43
Posty: 17
Powinno być zarządzanie czasem, bo wcale nie zarządzasz sobą tylko całą grupą osób i zarządzasz ich czasem. Ale może nie czepiajmy się takich głupot. Terminologia nie ma tutaj większego znaczenia. Bardziej chodzi o pojęcie bezpośrednio o samej tematyce. Zarządzanie czasem to nie jest prosta rzecz - coś takiego posiada się po latach, bo dopiero wtedy przychodzi należyte doświadczenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie czasem
PostZamieszczono: 13 cze 2013, 16:59 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2013, 14:49
Posty: 19
Nie sprzeczajcie się o głupoty proszę ;-)
Czy w waszych firmach macie oddzielnych specjalistów, którzy zajmują się samą tematyką zarządzania czasem?
Jakie posiadają doświadczenie, po jakim czasie ich praca rzeczywiście dawała dokładnie taki efekt, jakiego oczekiwaliście?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie czasem
PostZamieszczono: 12 lip 2013, 11:25 
to prawda, że to właśnie praktyka ma największe znaczenie w kwestii zarządzania firmą. ja uczestniczyłam w szkoleniu z zarządzania czasem w goworku i serdecznie polecam to szkolenie, bo właśnie na praktykę jest tam kładziony największy nacisk. szkolenia odbywają sie w wielu miastach, ja byłam na tym w warszawie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie czasem
PostZamieszczono: 13 wrz 2013, 08:51 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 wrz 2013, 08:35
Posty: 1
Zarządanie czasem, a zarządzanie sobą w czasie to dwa odrębne tematy. Przynajmniej tak wywnioskowałam uczestnicząc w szkoleniach Leadership Center.
Szkolenia poleciła mi znajoma, początkowo nie byłam do nich przekonana, no ale wieczny brak czasu dla rodziny kiedy chcesz poświęcić się zawodowo mnie przekonał.
W czasie szkoleń prowadzone były ciekawe gry symulacyjne, dzięki którym można nabyć umiejętność przewidywania konsekwencji swoich decyzji.
Chętnie skorzystam z innych szkoleń firmy, ale na razie chce 'doszlifować' :) zarządzanie sobą w czasie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Zarządzanie czasem
PostZamieszczono: 13 wrz 2013, 09:25 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 wrz 2013, 09:04
Posty: 1
Mnie interesują bardziej zarzadzanie zespołem szkolenia, ale tylko takie sprawdzone :) Naczytałem się sporo na ten temat i wiem, że odpowiednia motywacja i zarządzanie czasem mogą zdziałać cuda, a ja chciałbym być dobrym a raczej jeszcze lepszym menedżerem ;) i podnieść swoje wyniki. Sylwia, wiem że takie właśnie gry też się używa zarządzając zespołem pracowników, dlatego jeśli możesz to podaj namiar na firmę, z której usług korzystałaś.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits