Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 20 lut 2014, 19:19 
Szczerze to nie korzystałem z ich usług to za wiele nie powiem, ale może wujek google Ci pomoże? Na pewno są już jakieś opinie w sieci, nie koniecznie na tym forum.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 26 lut 2014, 12:00 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lut 2014, 12:50
Posty: 77
A ja serdecznie zapraszam do SZCZEREJ (podkreślam!) dyskusji na temat szkoleń organizowanych przez Ośrodek Edukacyjny FORUM w Szczecinie.
Po czternastu latach jest co oceniać, prawda?
Czy ktoś z forumowiczów był lub słyszał coś na temat któregoś z warsztatów?

_________________
www.szkolenia-forum.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 10 mar 2014, 14:49 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2013, 15:38
Posty: 6
Witam,

Odpowiadając na pytanie z początku tego wątku byłem uczestnikiem konferencji LEAN organizowanej przez Leanpassion i podobała mi się szeroka gama tematów tam poruszanych, stąd istnieje przypuszczenie, że szkolenie też będzie o.k. Zastanawia mnie tylko, jaki wpływ ma rozmiar leanpassion na indywidualne podejście do poszczególnych obiorców. Jeśli poszukujesz szkolenia LEAN polecam poniższą wypowiedź:

"Przede wszystkim odpowiedziałbym na pytanie, czego oczekujemy od tego typu szkolenia. Lean management to bardzo ciekawy temat i stosowanie tej koncepcji na pewno przyniesie korzyści dla każdego uczestnika. Jednak, czy chcemy się dowiedzieć w jaki sposób Toyota osiąga wyniki, poznać stosowane w "szczupłych" przedsiębiorstwach narzędzia, a może dowiedzieć się dlaczego tylko niektóre przedsiębiorstwa podążające drogą Lean osiągają sukces? Czy ma to być wprowadzenie do podstawowych pojęć, czy ćwiczenia z wykorzystaniem bardziej zaawansowanych technik? W jakim zakresie zamierzamy wykorzystać zdobytą wiedzę - czy ma to być punktowe usprawnienie, rozbudzenie świadomości i chęci zmian wśród pracowników, jaki mamy horyzont działań? Być może chcemy znaleźć obszary działalności, w których warto usprawnić procesy wykorzystując metody stosowane w LEAN?

Niezależnie od odpowiedzi polecam SMART Project jako dostawcę wiedzy z zakresu Lean. Warsztaty i szkolenia prowadzone są przez praktyków, a zakres i tematyka dobierana jest indywidualnie, w zależności od oczekiwanych efektów. Pozdrawiam."


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 23 paź 2015, 13:18 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 paź 2015, 13:13
Posty: 1
Ja mogę pozytywnie wypowiedzieć się o szkoleniu z Bazy danych w szkole itschool. Bardzo fajnie zorganizowane, na prawdę rzetelnie zrealizowane nie spodziewałem się nawet że mogę tyle informacji cennych wynieść z tego szkolenia, a to dlatego że kiedyś byłem na szkoleniu ale w innej firmie i inna tematyka była i generalnie na szkoleniu mówili o wszystkim co przerabiałem dużo wcześniej wiedź jak widać wszystko zależy chyba od firmy i szkoleniowca.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 11 gru 2015, 15:00 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 gru 2015, 14:58
Posty: 3
Każde szkolenie jest dobre jeśli tylko coś się z niego wynosi. Można poszerzyć wiedzę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 31 maja 2016, 20:58 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
regulier pisze:
Każde szkolenie jest dobre jeśli tylko coś się z niego wynosi. Można poszerzyć wiedzę.

Słuszna uwaga! Ja jestem zdania, że na rozwój nigdy nie jest za późno. W każdym wieku można się czegoś nauczyć :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 01 lip 2016, 10:51 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Po pierwsze najważniejsze są nasze chęci do rozwoju. A po drugie - temat szkolenia. Z każdego szkolenia czy kursu można coś wynieść. Oczywiście druga kwestia to jest fakt, co potem ze zdobytą wiedzą zrobimy - warto ją przecież wykorzystywać w praktyce!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 13 lip 2016, 13:07 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 cze 2016, 08:21
Posty: 7
Zgadzam się, o ile są odpowiedni prowadzący, którzy znają się na temacie. Ostatnio miałam okazję brać udział w szkoleniu organizowanym przez INNpuls i było bardzo dobrze zorganizowane. Wiedza merytoryczna jaką posiadał była naprawdę imponująca.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 30 lip 2016, 15:24 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
Asia pisze:
Po pierwsze najważniejsze są nasze chęci do rozwoju. A po drugie - temat szkolenia. Z każdego szkolenia czy kursu można coś wynieść. Oczywiście druga kwestia to jest fakt, co potem ze zdobytą wiedzą zrobimy - warto ją przecież wykorzystywać w praktyce!

Myślę, że jeżeli nie mamy nakreślonego własnego kierunku rozwoju, nie ma sensu inwestować w jakiekolwiek szkolenia. Nie wiemy bowiem czy kiedykolwiek nam się przydadzą. Najpierw powinniśmy mieć jasno określony cel a następnie - jako drogę dojścia do niego wybrać odpowiednie, interesujące nas szkolenie. Nie odwrotnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia - opinie
PostZamieszczono: 03 paź 2016, 12:12 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2016, 11:10
Posty: 6
Ja właśnie się zastanawiam jakie szkolenia ukończyć mam za sobą bhp ale teraz myślę nad czymś z marketingu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits