Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Na wesoło
PostZamieszczono: 15 kwie 2009, 09:19 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 mar 2009, 17:59
Posty: 100
Hej - Trenerzy! Opowiedzcie coś wesołego, co przydarzyło Wam się podczas szkoleń. Jakaś zabawna historia (może ktoś "wpadł w tort" ;) a może przyjechał nie na to szkolenie ... :D na które chciał). Jestem przekonany, że każdy Trener ma w swoim życiorysie takie "perełki - historyjki" ...

_________________
pozdrawiam
Maciej

------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Na wesoło
PostZamieszczono: 15 kwie 2009, 19:33 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:01
Posty: 7
Już niedługo może zostanę trenerem, także na pewno nie omieszkam tutaj coś skrobnąć ;) Trenerzy z doświadczeniem na pewno mają, chętnie bym przeczytałem nawet krótką historyjkę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Na wesoło
PostZamieszczono: 23 maja 2009, 13:46 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2009, 18:56
Posty: 7
Ja też bym chętnie coś przeczytał na temat takich szkoleniowych "wpadek" :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Na wesoło
PostZamieszczono: 26 sty 2010, 18:28 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2010, 17:28
Posty: 18
Myślałem, że poczytam jakieś fajne historyjni opisane przez trenerów. A tu nic....szkoda bo mogłoby być zabawnie:) Mnie się przypomina pewne szkolenie, gdzie osoba prowadząca miała duży katar. I co chwile kichała...Dla niej może to było bardzo krępujące, ale dla nas -słuchaczy - było dość śmieszne. Jak co jakiś czas słychać było wielkie AAA PSIK!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Na wesoło
PostZamieszczono: 28 sty 2010, 18:02 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2010, 16:36
Posty: 19
Pamiętam jak kiedyś na szkoleniu BHP prowadzący miał rozpięty rozporek...wiem, zdarza się, ale z drugiej strony przez całe szkolenie, zastanawialiśmy się czy zwrócić mu uwagę. Z drugiej strony współczuję temu facetowi, bo pewnie potem to zauważył i sie głupio czuł.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Na wesoło
PostZamieszczono: 20 mar 2010, 16:13 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:05
Posty: 37
Trener to też człowiek, wiec wszystko może mu się przydażyć. Czasami taka śmieszna sytuacja sprawia, że szkolenie jest ciekasze:P


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Na wesoło
PostZamieszczono: 18 kwie 2010, 20:43 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2010, 22:24
Posty: 22
U nas kiedyś profesorka na wykładach miała bardzo duży dekold w bluzce. chyba ta bluzka jej tak zjechała na dół i dlatego tyle było widać piersi. Nikt z nas nie zwrócił jej uwagi, że widać jej więcej niż pół piersi, wszyscy się bali. Po cichu każdy szeptał, podśmieywał sie. Wspołczuję tej profesorce, bo to była fajna babka. Każdemu sie zdarza, choć z drugiej strony lepiej wiedzieć w co się ubiera.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Na wesoło
PostZamieszczono: 08 cze 2010, 13:30 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 kwie 2010, 08:46
Posty: 22
Trenerzy nie będą tu pisać śmiesznych rzeczy, bo po prostu na to czasu nie mają. U nas kiedyś facet prowadził szkolenie i tak mówił, mówił aż w pewnym momencie mu się odbiło... wszyscy się patrzą po sobie, bo zrobił to tak głośno, a on nic, żadne przepraszam, mówił dalej. Po jakichś pięciu minutach znowu sobie beknął. Zaczerwienił się i znowu nawijał. Nie da się tego tak fajnie opisać, ale sytuacja była komiczna


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Na wesoło
PostZamieszczono: 28 lip 2010, 22:04 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:29
Posty: 37
Trener to też czowiek i jemu też może się zdarzyć co wstydliwego jak np. beknięcie lub małe pryk;) ważne jest aby potem to obócić w żart


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Na wesoło
PostZamieszczono: 31 sty 2011, 16:42 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sty 2011, 18:51
Posty: 34
Dami pisze:
Pamiętam jak kiedyś na szkoleniu BHP prowadzący miał rozpięty rozporek...wiem, zdarza się, ale z drugiej strony przez całe szkolenie, zastanawialiśmy się czy zwrócić mu uwagę. Z drugiej strony współczuję temu facetowi, bo pewnie potem to zauważył i sie głupio czuł.


hehe takie coś mogło zdarzyć się każdemu:) kiedyś sam jak referowałem na ćwiczeniach, stałem z rozpiętym rozporkiem....i wystawały mi czerwone bokserki.... heheh do tej pory nazywają mnie lowelas - że niby na bokserki chciałem mieć 5 za referat


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits