Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 06:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: kurs wizażu może zmienić życie
PostZamieszczono: 30 wrz 2009, 12:23 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 lip 2009, 13:11
Posty: 5
Czasami szkolenie może zmienić życie...Po urodzeniu dziecka poczułam się mało atrakcyjna i niezadbana...Ciągle w domu, w rozciągniętych dresach, bez makijażu. Chciałam wrócić do pracy, ale nie jako zmęczona matka, z drugiej strony nie chciałam mojego maleństwa zostawiać w żłobku na tak długo. Koleżanka namówiła mnie na kurs wizażu. Poszłam choć nie wierzyłam, że to coś dla mnie. Okazało się, że to był rewelacyjny pomysł. Nauczyłam się dobierać kosmetyki do swojego typu urody, wiem jakie kolory powinnam nosić, co w sobie podkreślić. Poczułam się znowu atrakcyjna i ładna, co zresztą zauważył mój mąż i znajomi. Poznałam nowe koleżanki i mam nowe zajęcie - wykonuję makijaże, dałam ogłoszenie w internecie i nieźle mi idzie:)
Polecam w ogóle szkołę select w warszawie, bardzo fajne miejsce, dużo mi dała ta szkoła - pewności siebie i mam nowy zawód...Piszę to żeby innym przekażać, że czasem nie wiemy co nas na kursie czeka i jak wiele może on w nas zmienić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs wizażu może zmienić życie
PostZamieszczono: 01 paź 2009, 11:11 
Offline
Zainteresowany
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 maja 2009, 09:35
Posty: 36
Bardzo ciekawa i pożyteczna historia. Powinniśmy wszyscy brać życie we własne ręce zamiast siedzieć bezczynnie i narzekać. Wiele matek po urodzeniu dziecka zastanawia się co dalej - powrót do pracy a dziecko do żłobka często nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo przecież szkoda malucha. Moja kuzynka na przykład po urodzeniu dziecka zajęła się robieniem sztucznych rzęs. Klientki przechodzą do niej do domu i ma dużo czasu, aby spędzić z małym.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs wizażu może zmienić życie
PostZamieszczono: 05 sty 2010, 17:35 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 sty 2010, 16:57
Posty: 30
Aneta ile taki kurs kosztuje? Zachęciłaś mnie:) Obecnie też wychowuję dziecko i taka praca odpowiadałaby mi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs wizażu może zmienić życie
PostZamieszczono: 28 sty 2010, 23:01 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2010, 18:00
Posty: 31
Wychowując dziecko możemy pomyśleć nad swoim dalszym życiem zawodowym. Możemy zmienić pracę lub np. otworzyć swój biznes.
Aneta zachęciałaś nas do tego:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs wizażu może zmienić życie
PostZamieszczono: 16 lut 2010, 15:44 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:07
Posty: 45
Bardzo fajny pomysł na pogodzenie wychowania dziecka i pracy. Nie musisz oddawać dzieciaczka innym pod opiekę, a jednocześnie możesz zarabiać. Super. Też zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, tylko narazie nie mogę wyszukać takiego kursu w moim mieście...Warszawa jest dla mnie za daleko, niestety.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs wizażu może zmienić życie
PostZamieszczono: 26 lut 2010, 15:56 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:10
Posty: 30
Mam znajomą, która podobnie jak ty opiekuje się dzieckiem,a w między czasie maluje makijaż chętnym. Zrobiła taki kurs, postarała się o pieniądze z urzędu i założyła firmę. Na początku było cięzko, ale teraz daje reklamę do różnych gaze i ma wiele chetnych na makijaż ślubny. Myślę, że jest to fajna sprawa, ale dla tych którzy potrafią malować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs wizażu może zmienić życie
PostZamieszczono: 27 maja 2010, 15:37 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2010, 14:10
Posty: 25
Tak, to jest świetny pomysł aby sobie dorobić troszkę do pensji. Coraz więcej dziewczyn zajmuje się taką pracą. Jest łatwa, przyjemna i przynosi dochody.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs wizażu może zmienić życie
PostZamieszczono: 23 cze 2010, 11:27 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 lip 2009, 13:11
Posty: 5
Dawno tu nie zaglądałam. Ale macie rację - mozna dostać pieniądze z urzędu pracy, albo z programow unijnych. To dobry początek czegoś nowego w życiu:) Powodzenia życzę!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs wizażu może zmienić życie
PostZamieszczono: 24 cze 2010, 21:25 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 cze 2010, 13:58
Posty: 30
Fakt to szansa dla dziewczyn:) szczególnie tych, które siedzą w domu i wychowują maleństwa. Zawsze to jakieś oderwanie od domowych zajęć, zawsze to jakaś gotówka i zawsze to jakieś plotki;) A wy kobitki chyba lubicie plotkować;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: kurs wizażu może zmienić życie
PostZamieszczono: 16 sie 2010, 12:40 
anetaneta pisze:
Dawno tu nie zaglądałam. Ale macie rację - mozna dostać pieniądze z urzędu pracy, albo z programow unijnych. To dobry początek czegoś nowego w życiu:) Powodzenia życzę!


Tak, tak, mozna dostać dofinansowanie z Urzedu Pracy, zwłaszcza jesli jest się osobą bezrobotną. Wiem, że w Pro Activ jest opcja darmowego skorzystania z kursów przy współpracy z UP. Kursów jest 6, wszystkie dotycza kosmetyki, czyli to, co mamy lubia najbardziej. A poza tym robić tipsy czy masaże można u siebie w domu, co nie przeszkadza w wychowywaniu dzieci.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits