Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:38

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kim chciałeś być gdy byłaś/ byłaś mała/ mały
PostZamieszczono: 25 kwie 2009, 23:19 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 kwie 2009, 23:05
Posty: 8
i dlaczego trenerem?

Ja nie ukrywam od kiedy pamiętam chciałam uczyć ludzi i... jakoś mi zostało:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kim chciałeś być gdy byłaś/ byłaś mała/ mały
PostZamieszczono: 26 kwie 2009, 19:52 
Offline
Bardzo aktywny
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2009, 23:55
Posty: 59
Trenerem... ale sportowym ;-) Dlaczego ? Na pewno dla emocji, dla idei wygrywania. Wówczas aspekt zarobkowy nie miał znaczenia. Nie wiem czy tak oczywistym jest dla wszystkich jak dobrze zarabiają Trenerzy. Jeśli chodzi o piłkę nożną to dla IV ligi to 70 tys rocznie. Ale nie będę tutaj robił off topicu ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kim chciałeś być gdy byłaś/ byłaś mała/ mały
PostZamieszczono: 26 kwie 2009, 23:43 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 kwie 2009, 22:58
Posty: 8
Michał dlaczego off topic sam kiedyś chciałem się zająć sportem. Ale bardziej mieć własny klub niż być trenerem. Ta 4 liga to na serio? To ile tam piłkarze zarabiają? No i z czego te kluby się utrzymują? W końcu tv to tam na meczach raczej nie uświadczy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kim chciałeś być gdy byłaś/ byłaś mała/ mały
PostZamieszczono: 05 cze 2009, 01:11 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 cze 2009, 00:47
Posty: 65
Moim zdaniem z tą IV ligą nie jest do końca tak jak nakreślił to Michał. Sam też od dziecka chciałem "siedzieć" w sporcie, jednak nie udało się i teraz "męczę" się z politologią, ale to całkiem inna bajka. :-)

Kluby czwartoligowe bardzo często borykają się z problemami finansowymi. Te są skutkiem pewnego rodzaju ciągu przyczynowo - skutkowego. Żeby klub miał pieniądze zazwyczaj musi mieć sponsora, żeby mieć sponsora z kolei potrzebne są wyniki bądź bliska perspektywa wyników, a to zazwyczaj nie obędzie się bez nakładów finansowych i tu koło się zamyka. Dlatego uważam że bez odważnego inwestora żaden mały czwartoligowy klub nie ma szans na odbicie się od dna...

A jak to się ma do tematu? Otóż klub który ma w budżecie 200 tyś złotych na cały rok, nie przeznaczy 1/3 wszystkich pieniędzy na trenera, bo musi opłacić obiekty, dojazdy na mecze, wypłacić marne pensje piłkarzy. Dlatego uważam że zarobki trenera klubu z IV ligi rzędu blisko 6 tyś miesięcznie mogą pozostać jedynie w sferze marzeń :)

A odpowiadając na pytania Miecha. Piłkarze zarabiają tam bardzo mało, gdyż jest to raczej ich hobby niż sposób na życie, a kluby utrzymują się z pieniędzy przeznaczonych na ten cel z budżetu miasta. Masz racje, telewizja na takich stadionach jest bardzo rzadkim widokiem, ale zdarza się, gdy np. organizowany jest jakiś mecz pokazowy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kim chciałeś być gdy byłaś/ byłaś mała/ mały
PostZamieszczono: 10 lip 2009, 22:38 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
A ja w wieku 5 lat chcialam zostac policjantka;)

a gdy przybylo mi troche lat, moim marzeniem rowniez bylo zwiazac sie ze sportem, od tej sportowej strony.
Chcialam zostac tenisistka, niestety w Polsce wszyscy oczekuja wspanialych wynikow ale tak naprawde nie ma dobrych zapleczy szkoleniowych dla sportowcow. Ja skonczylam na amatorstwie ale mysle ze ten problem braku odpowiednich finansow dotyczy calego srodowiska sportowego w pl.

A w przyszlosci chcialabym pracowac w komitecie olimpijskim (ah marzenia;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kim chciałeś być gdy byłaś/ byłaś mała/ mały
PostZamieszczono: 10 lip 2009, 23:27 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 maja 2009, 23:14
Posty: 55
a ja chciałam być szpiegiem ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kim chciałeś być gdy byłaś/ byłaś mała/ mały
PostZamieszczono: 06 sty 2010, 15:25 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2010, 15:00
Posty: 52
Coś mało osób udzieliło się w tym wątku, a on taki ciekawy.
Jak miałam około 5 lat chciałam być projektantką mody! Malowałam różne sukienki, szyłam ciuszki dla lalek. Do dzisiaj mam segregator z tymi malunkami, zostawiłam na pamiątkę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kim chciałeś być gdy byłaś/ byłaś mała/ mały
PostZamieszczono: 11 sty 2010, 21:32 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 gru 2009, 00:12
Posty: 37
Ja standardowo, miałem policjanta a potem strażaka, bo chciałem jeździć mega fajnym radiowozem...
no ale dobrze że mi przeszło, co to za radość jeździć jakimś lanosem (aczkolwiek seicento też się zdarza) albo rozpadającym się starem (takie przynajmniej u mnie w mieście były)

:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kim chciałeś być gdy byłaś/ byłaś mała/ mały
PostZamieszczono: 22 sty 2010, 18:12 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2010, 18:00
Posty: 31
A ja chciałam być kucharka;) heh piękny zawód, jednak teraz zupełnie nie pasuje do mnie- nie lubię gotować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Kim chciałeś być gdy byłaś/ byłaś mała/ mały
PostZamieszczono: 23 sty 2010, 16:27 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2010, 16:10
Posty: 19
Zawsze marzyłam aby zostać kierowcą rajdowym:) zabierałąm braciszkowi wszystkie samochody i bawiłam się nimi. To było lepsze od zabawy z lalkami!


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits