Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 03:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenie MS Excel 2007/10 poziom zaawansowany, Warszawa
PostZamieszczono: 12 sie 2013, 13:46 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:51
Posty: 10
Firma szkoleniowa Edukey - szkolenia jutra serdecznie zaprasza na szkolenie MS Excel 2007/10 poziom zaawansowany.

Miejsce szkolenia: Warszawa
Termin szkolenia: 28-29.08.2013r.
12h szkoleniowych, 2 dni szkoleniowe

Program szkolenia i inne informacje:
Zapraszamy na szkolenie pozwalające na zdobycie profesjonalnych umiejętności korzystania z programu MS Excel 2007/10 w pracy biurowej. Kurs obejmuje pełne adresowanie komórek, definiowanie własnych zakresów, korzystanie z tablic, funkcje wyszukujące, praca z tabelą przestawną, pobieranie danych zewnętrznych spoza Excela jak i konsolidowanie danych. Podstawy pracy z makropoleceniami.

Adresaci szkolenia: Kurs przeznaczony dla osób wykorzystujących w swojej pracy komputer, które chcą nabyć umiejętność zaawansowanej obsługi i jeszcze efektywniej wykorzystywać program MS Excel 2007/10 (wymagana dobra znajomość obsługi komputera i programu MS Excel 2007/10).

Cel szkolenia: Nabycie umiejętności płynnej obsługi programu MS Excel 2007/10 w celu zwiększenia efektywności pracy i kwalifikacji zawodowych. Uniwersalny charakter prezentowanych zagadnień pozwala pokazać możliwości MS Excel 2007/10 w codziennej pracy biurowej oraz w rozwiązywaniu indywidualnych problemów.

MAŁE GRUPY, zwykle 7-8 osób.

Forma szkolenia: warsztaty praktyczne z wykorzystaniem komputerów i projektora, praca online i w programie MS Excel. Organizator zapewnia stanowisko komputerowe dla każdego uczestnika.

Cena szkolenia:

Promocja: Zapisz się nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia, a otrzymasz 10% rabatu za wcześniejszy zapis.
Cena podstawowa: 626,02, PLN netto (770 PLN brutto).
Cena z rabatem 10 %: 563,41 PLN netto (693 PLN brutto).
W przypadku zgłoszenia co najmniej 2 osób z jednej instytucji/firmy cena wynosi 520,32 PLN netto (640 PLN brutto).
UWAGA: Usługa szkoleniowa finansowana w całości ze środków publicznych podlega zwolnieniu z VAT

Cena zawiera: wartość merytoryczną, materiały szkoleniowe, salę szkoleniową wraz z komputerami, dyplom ukończenia szkolenia oraz przerwy kawowe.

Zapisać można się telefonicznie pod numerem telefonu: (42) 630 80 99 lub bezpośrednio poprzez formularz na stronie internetowej: http://www.markey.pl/szkolenie/2/522.

Serdecznie zapraszamy do zapisu!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie MS Excel 2007/10 poziom zaawansowany, Warszawa
PostZamieszczono: 16 paź 2013, 16:26 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 paź 2013, 14:10
Posty: 3
Można wiedzieć czego można się nauczyć poza tym co jest dostępne ZA DARMO na stronie Microsoftu?

_________________
http://www.kalkulator.pl/kredyt-hipoteczny/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie MS Excel 2007/10 poziom zaawansowany, Warszawa
PostZamieszczono: 13 lis 2013, 11:20 
Gimbus pisze:
Można wiedzieć czego można się nauczyć poza tym co jest dostępne ZA DARMO na stronie Microsoftu?


Dokładnie jak coś mi jest z offica potrzebne to można szybko się tego nauczyć z pomocą wyszukiwarki. A 600 zł to bym powiedział lekkie szukanie idiotów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie MS Excel 2007/10 poziom zaawansowany, Warszawa
PostZamieszczono: 01 sty 2014, 18:54 
Faktycznie, jak za tego typu szkolenie to cena dość wysoka


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie MS Excel 2007/10 poziom zaawansowany, Warszawa
PostZamieszczono: 11 kwie 2014, 13:46 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2014, 13:35
Posty: 2
Byłam kiedyś na takim bezpłatnym szkoleniu i niestety efekt mizerny. Trafiłam za to na 3 dniowe szkolenie do firmy 4TG i jestem zaskoczona efektami. Poznałam Excela na nowo i odkryłam przyjemniejsze sposoby użycia go. Szkolenie nie należy do najtańszych ale w porównaniu do konkurencji to nie mają sobie równych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie MS Excel 2007/10 poziom zaawansowany, Warszawa
PostZamieszczono: 16 lip 2014, 18:11 
Darmowe szkolenia są nic nie warte, trzeba trochę zainwestować, żeby mieć wiedzę na wysokim poziomie, i przydatną.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie MS Excel 2007/10 poziom zaawansowany, Warszawa
PostZamieszczono: 05 sie 2014, 13:54 
Human pisze:
Byłam kiedyś na takim bezpłatnym szkoleniu i niestety efekt mizerny.

Wszystko zależy kto jak to prowadził. Nie wszystkie sukienki codzienne są takie same.

Human pisze:
Trafiłam za to na 3 dniowe szkolenie do firmy 4TG i jestem zaskoczona efektami. Poznałam Excela na nowo i odkryłam przyjemniejsze sposoby użycia go. Szkolenie nie należy do najtańszych ale w porównaniu do konkurencji to nie mają sobie równych.


No i to jest ta wartość dodana o którą nam chodzi - teraz tylko oby to się przełożyło na praktykę w zastosowaniu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie MS Excel 2007/10 poziom zaawansowany, Warszawa
PostZamieszczono: 31 sie 2014, 01:42 
Brałem udział w takim kursie i okazał się bardzo dobry:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits