Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dobre studia podyplomowe w Warszawie
PostZamieszczono: 27 paź 2014, 08:41 
Witam .Szukam obecnie dobrych kierunków studiów podyplomowych w Warszawie. Interesują mnie przede wszystkim kierunki biznesowe, dzięki którym znacznie można byłoby zwiększyć swoją pozycję na rynku pracy ( który jest jaki jest , wiadomo,że konkurencja jest spora tak więc ciągle trzeba się dokształcać). Co moglibyście polecić?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobre studia podyplomowe w Warszawie
PostZamieszczono: 29 paź 2014, 08:11 
up


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobre studia podyplomowe w Warszawie
PostZamieszczono: 29 paź 2014, 08:19 
Zdecydowanie zarządzanie zasobami ludzkimi. Sam również jestem zdania,że kierunek ma przyszłość ponieważ widzi się, że poszukuje się w Warszawie takich specjalistów ( nie wiem jak w innych miastach ale akurat te Warszawskie firmy mają rekrutację...).


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobre studia podyplomowe w Warszawie
PostZamieszczono: 29 paź 2014, 08:59 
Dzięki za informacje ! Szczerze to brałem pod uwagę tę właśnie uczelnię. A jak się mają tam te wszystkie techniczne sprawy? Zjazdy są co tydzień czy może co dwa tygodnie? Raczej wolałbym tę drugą wersję.
I jak jest z płatnościami ? Szukam czegoś w miarę przystępnego cenowo.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobre studia podyplomowe w Warszawie
PostZamieszczono: 30 paź 2014, 08:29 
Zjazdy co dwa tygodnie. Jeszcze mi się nie zdarzyło aby były co tydzień ( no chyba,że czegoś akurat zapomnisz albo sobie je przekładasz...
Sama uczelnia nie jest droga. Na pewno jest taniej niż na innych. Warto jest zapisać się na kierunek trochę wcześniej ponieważ są promocje. Taniej jest również jak płacisz za całość.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobre studia podyplomowe w Warszawie
PostZamieszczono: 30 paź 2014, 09:07 
Dodatkowe wykształcenie zawsze warto jest mieć. Wprawdzie w Warszawie nie jest tak źle z pracą ale jest również bardzo duża konkurencja tak więc jeśli chcesz się wybić to zawsze warto jest mieć bogatsze cv. Szczególnie,że studia podyplomowe tak jak kolega napisał nie trwają długo, zjazdy co 2 tygodnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobre studia podyplomowe w Warszawie
PostZamieszczono: 25 maja 2017, 11:36 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 wrz 2015, 08:19
Posty: 95
Polecam :

zarządzanie ludźmi
księgowość
ewentualnie szkolenia z radzenia sobie ze stresem ( szczególnie,że praca w wielu korporacjach w Warszawie czy w innych większych miastach potrafi naprawdę dać w kość).

Warto jest również być na bieżąco z biznesem i czytać sobie blogi branżowe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobre studia podyplomowe w Warszawie
PostZamieszczono: 06 wrz 2019, 23:15 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2015, 00:42
Posty: 28
Warszawa, moim zdaniem, wcale nie ma wyłączności na najciekawsze szkolenia. Bywają też przereklamowane a ludzie często myślą, że jak w Warszawie to na pewno będzie super. Pisze to, bo mam przyjemność poznać bardzo ciekawe propozycje studiów podyplomowych na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym, który mieści się w Łodzi. Proces nauki odbywa się na platformie internetowej. Wyjazd na uczelnie tylko na specjale zjazdy konsultacyjne i egzaminy. Przykładowe kierunki : Analityka rynku finansowego, Efektywne zarządzanie jakością z wykorzystaniem metod Lean Six Sigma, Psychologia biznesu....


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobre studia podyplomowe w Warszawie
PostZamieszczono: 10 wrz 2019, 07:08 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:11
Posty: 25
wszystko zależy od kierunku, jaki Cię interesuje. Ja postawiłam na zarządzanie prawem medycznym na Mazowieckiej Uczelni Medycznej bo w przyszłości chciałabym pracować w tym zawodzie. Studia są interesujące, wykłady bardzo ciekawe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dobre studia podyplomowe w Warszawie
PostZamieszczono: 23 paź 2019, 22:52 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 23:08
Posty: 101
Jakie magisterskie studia kończyłeś? Chodzi mi o to jaki dokładnie kierunek. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę o biznesie, to moim zdaniem najlepsze będą studia MBA. Kierunek typowo dla menagerów z dużą dawką praktycznej wiedzy. Ja studiowałem MBA na http://wwsh.edu.pl/ Mają świetną kadrę, które dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem. Dostaniesz wiedzę w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu oraz finansów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits