Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Temat o E-bookach
PostZamieszczono: 09 lip 2009, 17:28 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
Postanowilam zalozyc temato o E-bookach, mianowicie interesuje mnie czy je czytacie, sciagacie co wiecej czy jestescie gotowi zaplacic za interesujacego was ebooka? Musze przyznac spotkalam sie z wieloma stronami ktore przyciagnely mnie tytulem "E-booki do sciagniecia za darmo" po czym okazywalo sie ze dostepne bylo tylko pare stron wybranego ebooka a za reszte trzeba placic. Przyznam jednak ze pare fragmentow stron ktore czytalam z paru poradnikow bylo tak ciekawych iz bylabym wstanie wydac te 30zl na sciagniecie calego egzemplarza (tyle przewaznie kosztuja) A moze ktos zna sprawdzone strony, gdzie takie ebooki faktycznie mozna sciagac za darmo?
Mozecie tu wpisywac rowniez tytuly ebookow ktore warto przeczytac.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Temat o E-bookach
PostZamieszczono: 10 lip 2009, 11:25 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 maja 2009, 10:17
Posty: 26
Mam na przykład za subskrybowanego newslettera z portalu Pracuj.pl i oni często przesyłają darmowe E-booki, jako prezenty na różne okazje. Niektóre są dość ciekawe. Też parę fajnych E-booków otrzymałem np. od Profeo.pl. Większość jednak stron www z e-bookami chce na nich zarobić. Jaki e-book polecam do przeczytania? Klasykę "Bogaty ojciec, biedny ojciec" Roberta Kiyosaki i inne jego książki.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Temat o E-bookach
PostZamieszczono: 23 sty 2010, 16:28 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2010, 16:10
Posty: 19
E-booki szybciej się "czyta". Fajne podczas jazdy pociągiem lub na plaży.Musimy przyzwyczaić się do nowoczesności.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Temat o E-bookach
PostZamieszczono: 19 lut 2010, 15:14 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:08
Posty: 22
Zdecydowanie wolę książki, lubię sam czytać. Lubię czuć książkę, w e-bookach tego nie można. Jednak jestem pewny, że za jakiś czas będę musiał tą formę czytania polubić, bo na pewno staną się bardziej popularne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Temat o E-bookach
PostZamieszczono: 26 lut 2010, 13:56 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:10
Posty: 30
kass86 pisze:
E-booki szybciej się "czyta". Fajne podczas jazdy pociągiem lub na plaży.Musimy przyzwyczaić się do nowoczesności.

Chyba pomyliło ci się z audiobookami :) E-booki można ściągnąć z internetu, nie trzeba wychodizć specjalnie po książke do bibloteki. Jest bardzo mało takich stron, z których można za darmo ściągnąć całą książkę, zazwyczaj musimy zapłacić za drugą jej cześć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Temat o E-bookach
PostZamieszczono: 25 mar 2010, 16:36 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:30
Posty: 24
Osobiście wolę prawdziwe ksiązki, które moge trzymać w ręce. Chyba jestem staromodna. Nie lubię czytać na komputerze książek, nie wygodnie przewija mi się i często gubię tekst.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Temat o E-bookach
PostZamieszczono: 28 kwie 2010, 20:35 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 kwie 2010, 16:14
Posty: 20
Fajna sprawa dla tych którzy lubią coś czytać na kompuetrze. Osobiście wolę czytać na kanapie gdzie mogę wygodnie sie położyć. Wtedy najlepiej "wchodzi" to co czytam. Na komputerze siedzę kiedy muszę, raczej wtedy piszę niż czytam. A jak czytam to tylko jakies krótkie artykuły. Dlatego jestem za zwykłymi książkami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Temat o E-bookach
PostZamieszczono: 19 maja 2010, 15:24 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 maja 2010, 14:35
Posty: 22
Nigdy takich e-bookow nie czytałem i wcale mnie to nie kusi. Lubię czytać ksiązki, które trzymam w ręku. Jeśli chodzi o komputer, to czytam na nim jedynie krótkie informacje, nie lubie przewijać paskiej aby widzieć dalej tekst. Dla mnie jest to dość nie wygodne i jest to głowny powó dla którego nie kusi mnie czytanie e-booka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Temat o E-bookach
PostZamieszczono: 30 maja 2010, 17:44 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 maja 2010, 15:04
Posty: 21
Tak jestem w stanie zapłacić za interesującego mnie e-booka!! Tylko cena musi być niższa niż książka kupowana w księgarni. E-booki fajna sprawa, jednak widzę że jeszcze nie wszyscy są do niej przekonani.Myślę, że za jakiś czs staną się bardziej popularne, a za wiele lat będą popularniejsze od tradycyjnej ksiązki.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Temat o E-bookach
PostZamieszczono: 26 cze 2010, 16:41 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:57
Posty: 40
Nigd nie ściagałam e-book z internetu, jakoś ndo m nie pomyślałam. Nadaj najpopularniejsą formą zdobwnia informacji jest kąż i raczje kupuję lwypozyczam w biblotece.Ale kto wie, może za jakiś czas skusze się i na ą formę. Jeśli bedzie w tych książkach ogromny wyb t myślę, że na pewno zajiś czas staną się bardzo popularne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits