Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 04:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 22 sty 2015, 13:44 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2015, 13:07
Posty: 14
Lokalizacja: Kraków
Autor książki, Robert Kiyosaki, przedstawia własny pogląd na temat tego, co się obecnie dzieje w gospodarce światowej, i wyjaśnia, dlaczego ludzie mają kłopoty w dzisiejszych burzliwych czasach. Kiyosaki nie tylko wskazuje przyczyny obecnego chaosu gospodarczego oraz sposoby jego złagodzenia, ale też oferuje ludziom rozwiązania dla ich finansowych problemów.

Książka ta uświadomi Ci, że to, co wydaje się najgorszym kryzysem, jest tak naprawdę nadarzającą się okazją.

Robert Kiyosaki, autor bestsellera wszech czasów na temat finansów osobistych - Bogaty ojciec, Biedny ojciec, stworzył książkę w nowy sposób. Przed wydaniem została ona opublikowana w Internecie, rozdział po rozdziale. Czytelnicy - zarówno stosujący już w życiu zasady bogatego ojca, jak i ci, którzy dotkliwie odczuwają skutki obecnego kryzysu - zostali poproszeni o komentarz.

Słowa Roberta Kiyosaki o potrzebie edukacji finansowej czytają już miliony ludzi. Spisek bogatych to pierwsze na świecie przedsięwzięcie interaktywne, w którym czytelnicy mogli na bieżąco wyrażać swoje opinie, pisząc do Roberta po publikacji każdego rozdziału.

_________________
Blog poświęcony falownikom i czujnikom wykorzystywanych w systemach automatyki, sterownia i napędów - Zapraszam tutaj.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 19 lut 2015, 13:16 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 maja 2014, 22:58
Posty: 6
Lokalizacja: Rzeszów
Kiyosaki ma przede wszystkim bardzo dobry marketing, dzięki któremu potrafi w kółko sprzedawać właściwie to samo. Przeczytałem 4 jego książki i praktycznie w każdej z nich znajduje się to samo. Wciąż powtarza te same sentencje i historie. Jeśli ktoś lubi american dream (od sprzedawcy portfeli do milionera) to książki na pewno mu się spodobają. Natomiast wszystkim pozostałym osobom zainteresowanym tematem proponuję obejrzeć jego filmy na youtube. Tam w kilka minut wyjaśnia wszystko to o czym pisze w swoich książkach. Z całej tej serii książek według mnie najcenniejsza jest wiedza zawarta w książkach pisanych przez "przyjaciół", który opisują szczegółowe zagadnienia np. dotyczące inwestycji alternatywnych czy nieruchomości.

_________________
Pozdrawiam
Jakub Frankiewicz
Nowoczesna Edukacja -http://jakubfrankiewicz.eu


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 07 lip 2015, 11:56 
Myślę, że warto przeczytać przynajmniej "Bogaty ojciec, biedny ojciec" i sprawdzić na własnej skórze :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 22 cze 2016, 08:40 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 cze 2016, 08:21
Posty: 7
Uważam, ze dla samej ciekawości warto przeczytać. Czytałam "Bogaty ojciec..." i wydaje mi się, że nie do końca ma to odzwierciedlenie w polskich realiach niestety, ale warto i tak przeczytać.
Natomiast boje się ludzi, którzy wpadają w kult Kiyosakiego. Trochę ich spotkałam i to jest trochę smutne jak człowiek nawet na imprezie sylwestrowej próbuje "się" i swoje usługi sprzedać sąsiednim gościom (niestety padło na mnie). Trochę chyba życia nie mają tacy ludzie :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 01 lip 2016, 07:56 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Literaturę Roberta Kiyosaki polecono mi na jednym z seminariów biznesowych firmy zajmującej się sprzedażą produktów finansowych. O ile z rozwiązania finansowego nie skorzystałem to zarówno "Bogaty Ojciec" jak i inne pozycje odwróciły moje myślenie o finansach o 180 st! A te pozarywane noce spędzone z przyjaciółmi na grze Cashflow to najpiękniejsze wspomnienia studenckich czasów!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Robert Kiyosaki
PostZamieszczono: 28 cze 2018, 14:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 cze 2018, 14:32
Posty: 3
Dużo krytyki obecnie się słyszy na temat tego autora, a wydaje się że jego następcy w kółko powielają jego zdania ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits