Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 00:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak szybko załatwić nocleg na szkolenie?
PostZamieszczono: 09 mar 2015, 14:52 
Witam:) bardzo długo starałam się dostać na szkolenie z wizażu i w końcu się udało, niestety jest ono nieco kosztowne i samemu trzeba sobie załatwić nocleg :/ Szkolenia będą się odbywały we Wrocławiu , a szczerze mówiąc nigdy tam nie byłam i zastanawiam się jak wygląda tam baza noclegowa? Może ktoś ma doświadczenia w tej kwestii? Zależy mi, by nocleg był w miarę przystępny cenowo. Czy znajdę coś w granicach 50zł za nocleg? Szkolenie ma trwać około tygodnia i będzie też czas wolny, dlatego dobrze by było, gdyby nocleg nie był na obrzeżach ;/ Wiem, że wymagania mam spore, ale ktoś może coś poradzi sensownego?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak szybko załatwić nocleg na szkolenie?
PostZamieszczono: 10 mar 2015, 09:46 
Przede wszystkim musisz poszukać. Ja zazwyczaj sprawdzam noclegi eholiday, ale pewnie na oficjalnej stronie miasta też znajdziesz bazę noclegową.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak szybko załatwić nocleg na szkolenie?
PostZamieszczono: 12 mar 2015, 01:03 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 03:35
Posty: 5
Wrocław jest pięknym miastem, a do tego nie najdroższym ;) Wiadomo, że im bliżej centrum, tym więcej trzeba zapłacić za nocleg, ale jakiejś większej tragedii nie ma ;) Do 50 zł bez problemu coś znajdziesz, tylko musisz dobrze poszukać. W tym celu polecam przejrzeć strony takie jak na przykład noclegowo.pl, noce.pl czy wspomniany już eholiday.pl :) Na pewno trafi się coś, co będzie swoim standardem odpowiadało Twoim oczekiwaniom ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak szybko załatwić nocleg na szkolenie?
PostZamieszczono: 12 mar 2015, 11:23 
Wrocław nie ma drogich noclegów jeśli nie jest to hotel w centrum miasta.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak szybko załatwić nocleg na szkolenie?
PostZamieszczono: 12 mar 2015, 15:47 
Myślę, że nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem takiego noclegu, baza hotelowa we Wrocławiu jest bardzo rozbudowana począwszy od drogich hotelów, hosteli aż po tanie kwatery czy pokoje do wynajęcia, najprawdopodobniej znajdziesz takie oferty wpisując tylko w wyszukiwarkę "tanie noclegi wrocław" na pewno coś znajdziesz, a przy okazji zwiedzisz wrocław, jest piękny


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak szybko załatwić nocleg na szkolenie?
PostZamieszczono: 17 mar 2015, 15:44 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 lis 2013, 11:24
Posty: 3
Do 50 zł, to na pewno coś znajdziesz, pytanie tylko czy masz jeszcze jakieś konkretne wymagania co do standardu, czy wystarczy Ci na przykład hostel. Hostele są bardzo tanie, ale nie każdemu pasują, bo pokoiki są zazwyczaj malutkie, a łazienka wspólna i też nie zawsze w najlepszym stanie. Fajnie jest też wynająć pokój u kogoś.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak szybko załatwić nocleg na szkolenie?
PostZamieszczono: 17 mar 2015, 16:56 
I czy komuś z Was się udało?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak szybko załatwić nocleg na szkolenie?
PostZamieszczono: 10 paź 2016, 10:31 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2016, 14:55
Posty: 15
Szukając tańszego noclegu, warto polować na promocje :) Np. w Hotelach Diament jest taka opcja, że przy dokonaniu rezerwacji określonego dnia można mieć zniżkę nawet 40% . A to całkiem sporo :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak szybko załatwić nocleg na szkolenie?
PostZamieszczono: 08 sie 2023, 18:55 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 sie 2023, 18:53
Posty: 4
Lokalizacja: Katowice
Szkolenie, na które chce się wybrać odbywa się na Śląsku dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z tego nowoczesnego hostelu w Katowicach. Katowice to dynamiczne miasto położone w sercu Górnego Śląska, które jest prawdziwą skarbnicą atrakcji dla odwiedzających. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem architektury, kultury, czy historii przemysłowej, Katowice oferują niezapomniane doświadczenia. Jakie miejsca warto odwiedzić podczas pobytu na Śląsku?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits