Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenie w "obcym" mieście...
PostZamieszczono: 03 kwie 2015, 15:49 
Witam na forum! Niedawno zaczęłam nową pracę w jednej z agencji reklamowych w Warszawie. Tak się akurat składa, że wysyłają mnie (samą!) na szkolenie marketingowe w dniach 17-18 kwietnia, które odbywa się w Krakowie. Mam opłacony tylko przejazd w obie strony, hotelu już nie. To trochę dziwne, bo myślałam że jeżeli organizują szkolenie to od razu wszystko będzie załatwione. Dali mi tylko listę hoteli (ale są za drogie) w pobliżu miejsca w którym będzie odbywało się szkolenie. Także proszę Was o pomoc, szczególnie osób które znają Kraków - może wiecie gdzie mogłabym znaleźć nocleg w przystępnej cenie? Serdecznie dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam :))))


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w "obcym" mieście...
PostZamieszczono: 03 kwie 2015, 16:10 
Ooo to faktycznie Cię nieźle zostawili z tym szkoleniem. Może najpierw dopytaj kogoś z pracy, jak to załatwić i czy faktycznie nie dałoby się zrobić tak, że opłacą to szkolenie. Żeby znaleźć dobry hotel w Krakowie nie trzeba dużo, może poszukaj na jakichś lokalnych stronkach. Pozdrawiam


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w "obcym" mieście...
PostZamieszczono: 08 kwie 2015, 16:04 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lis 2013, 07:35
Posty: 5
Może spróbuj poszukać na trivago lub booking. Ogólnie z tego co się orientuję jest kila hoteli studenckich niedaleko centru Krakowa. Do 17 jeszcze jest chwilka czasu to dobrze jakbyś już teraz poszukała w Internecie czegoś to na pewno wyjdzie Cie to jeszcze taniej...:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w "obcym" mieście...
PostZamieszczono: 09 kwie 2015, 12:03 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lis 2013, 08:06
Posty: 2
Ja byłam w grudniu na szkleniu w Krakowie - nocowaliśmy w Qubusie ale nie polecam :) Może spróbuj faktycznie w sieci na jakieś stronie z tanimi noclegami typu trivago. A tak poza tym to dziwne, że sama jedziesz, może najpierw sprawdź tą firmę w której pracujesz, czy oni są w porządku wobec pracowników?? :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w "obcym" mieście...
PostZamieszczono: 13 kwie 2015, 15:01 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 gru 2013, 23:07
Posty: 1
Ho ho i pewnie też nie zaoferowali Ci nic więcej niż umowę o dzieło. Być może mówimy o tej samej agencji, w której ja również kiedyś "miałam przyjemność" pracować. I też mnie wysyłali na mój koszt na szkolenia. Zastanów się nad tą firmą albo jak chcesz to pogadajmy na priv, a odnośnie hoteli w Krakowie to polecam Qubusa, bo przynajmniej standard wysoki.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w "obcym" mieście...
PostZamieszczono: 14 kwie 2015, 12:32 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 gru 2013, 06:36
Posty: 2
Moja siostra niedawno przeprowadziła się do Krakowa. Wcześniej, zanim kupili z mężem mieszkanie i tylko jeździli oglądać to zdarzało się że nocowali w Krakowie w hotelu na ulicy Opolskiej bo mieli wszędzie blisko, ale nazwy niestety dokładnie nie pamiętam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w "obcym" mieście...
PostZamieszczono: 22 sty 2016, 13:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2016, 13:35
Posty: 1
Ja często jeżdżę na szkolenia warto do innego miasta do tego masz jeszcze zwiedzanie i wszystko cieawka opcja ja tam nie narzekam podróżnik w kieszeń i jedziemy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w "obcym" mieście...
PostZamieszczono: 30 lip 2016, 15:14 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
Dziwne podejście firmy. Jeżeli wymagają zrobienia szkolenia i wysyłają na nie, to powinni wszystko opłacić. Wart dopytać, czy faktycznie nie zwracają za taki nocleg lub nie odbywa się to np w formie rozliczenia delegacji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w "obcym" mieście...
PostZamieszczono: 16 sie 2016, 13:00 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lip 2016, 11:50
Posty: 4
Sądzę, że takie rzeczy to firma powinna w całości pokryć. Jeżeli oni wysyłają to też powinni za to zapłacić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie w "obcym" mieście...
PostZamieszczono: 04 paź 2016, 21:15 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Trochę niepoważna ta firma. Ja bym się nie zgodziła na taki układ... No chyba, że naprawdę bardzo zależało Ci na tej pracy, ale to chyba nic złego upomnieć się o zwrot kosztów za hotel. W końcu to także tej firmie powinno zależeć na rozwoju pracowników.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits