Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak rozwijać w pracownikach umiejętności biznesowe?
PostZamieszczono: 10 kwie 2015, 11:11 
Hej:) pracuję w średnim przedsiębiorstwie, jako menadżer i od dłuższego czasu zarządzam zespołem ludzi, ale przez ten cały czas zauważyłem, że pracownikom brakuje nowych pomysłów i chęci do działania oraz rozwoju naszej firmy. Pomyślałem, że warto wysłać ich na szkolenia biznesowe , by obudzić w nich chęć dążenia do sukcesu i robienia biznesu dla siebie, jak i dla całego przedsiębiorstwa:) Prezes zgodził się na wysłanie pracowników na szkolenia, ale teraz szukam fajnej opcji szkolenia biznesowego dla około 10 osób? Zależy mi, by zajęcia były teoretyczne, ale też w dużej mierze praktyczne? Zna ktoś porządne oferty tego typu szkoleń?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozwijać w pracownikach umiejętności biznesowe?
PostZamieszczono: 10 kwie 2015, 21:18 
Może warto wysłać ich na jakieś szkolenie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozwijać w pracownikach umiejętności biznesowe?
PostZamieszczono: 14 kwie 2015, 20:53 
Takie szkolenia biznesowe organizuje teraz sporo firm. 10 osób to nie jest tak dużo, więc każda firma powinna się tego podjąć. Myślę, że dobrym pomysłem będzie szkolenie wyjazdowe, zbliżycie się do siebie i na pewno będzie Wam się razem lepiej pracowało potem po imprezce firmowej :) Najważniejsze to wybrać jakąś sprawdzoną firmę z dużą ilością dobrych opinii.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozwijać w pracownikach umiejętności biznesowe?
PostZamieszczono: 16 kwie 2015, 11:02 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2013, 02:35
Posty: 2
Super, że myślisz o takich szkoleniach. To bardzo dobre rozwiązanie - nie tylko podnosi kompetencje pracowników, ale i scala grupę. Zwłaszcza, gdy są to szkolenia wyjazdowe. Na rynku jest obecnie wiele firm, ale przed wyborem tej jednej, warto poczytać opinie w sieci - szkolenia szkoleniom nierówne :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozwijać w pracownikach umiejętności biznesowe?
PostZamieszczono: 16 kwie 2015, 14:27 
Retakrk2507 pisze:
Takie szkolenia biznesowe organizuje teraz sporo firm. 10 osób to nie jest tak dużo, więc każda firma powinna się tego podjąć. Myślę, że dobrym pomysłem będzie szkolenie wyjazdowe, zbliżycie się do siebie i na pewno będzie Wam się razem lepiej pracowało potem po imprezce firmowej :) Najważniejsze to wybrać jakąś sprawdzoną firmę z dużą ilością dobrych opinii.

Szkolenia w połączeniu z wyjazdem integracyjnym bardzo mi się podobają , ale chyba wówczas warto zarezerwować jakiś fajny hotel? Faktycznie nastroje w firmie nie są ciekawe, nie jesteśmy już zespołem, jak kiedyś, a w firmie jakieś dziwne grupki się utworzyły;/ Może takie szkolenie zmieni tez nastroje pracowników i ich wzajemne relacje? W Krakowie znajdę tego typu szkolenia o których wspominałem?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozwijać w pracownikach umiejętności biznesowe?
PostZamieszczono: 16 kwie 2015, 17:52 
Tak w Krakowie znajdziesz takie szkolenia nie będzie takiego problemu. Takie szkolenie i integracja pomoże wam osiągnąć jakiś kompromis w firmie i nowe pomysły zresztą powinniście się spotykać co dwa tygodnie na jakiejś imprezie nie tylko w robocie. Grupki w pracy to normalne jest nie ma co się tym przejmować. Powiedz tylko w jakim przedziale cenowym zależy ci na hotelu w Krakowie zawsze ktoś ci pomoże z własnego doświadczenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozwijać w pracownikach umiejętności biznesowe?
PostZamieszczono: 22 sty 2020, 16:27 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lis 2019, 12:55
Posty: 5
Na pewno szkolenia, ale też poszerzanie horyzontów podczas wyjazdów incentive i podróży służbowych. Ich organizacja nie jest może taka łatwa, ale zawsze można skorzystać z pomocy doświadczonej firmy. Zobaczcie sobie np. taką: https://bissole.pl/business-travel/


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits