Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy kupowanie tapet przez internet to dobra opcja?
PostZamieszczono: 21 kwie 2015, 14:15 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 gru 2013, 07:36
Posty: 2
Witam wszystkich! :)

Ja tym razem trochę odbiegnę od tematyki forum... Chodzi o to, że od jakiegoś czasu pomagam siostrze w remoncie domu. Jak się okazało, nie chwaląc się, jestem nie tylko dobrym szkoleniowcem, ale również świetnym budowlańcem :P Wszystko ze szwagrem zrobiliśmy na własną rękę, bez pomocy firm remontowych :) Obecnie jesteśmy na etapie malowania i wykańczania ścian. W związku z tym mam do Was pytanie - czy kolorowe tapety kupowane w internecie są tańsze niż te ze sklepów stacjonarnych? Gdzie ich szukać? Możecie polecić jakiś internetowy sklep? Będę bardzo wdzięczny za pomoc w każdej postaci! :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy kupowanie tapet przez internet to dobra opcja?
PostZamieszczono: 21 kwie 2015, 19:00 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 05:35
Posty: 2
to teraz rozumiem zamierzasz ze szwagrem otworzyć firmę budowlaną i porządnie zacząć robić remonty w domach innych ludzi :) moim zdaniem wszystko jest tańsze w internecie no może oprócz jedzenia :) także radze wam poszukać jakiegoś dobrego sklepu internetowego i tam zamówić wszystkie potrzebne artykuły, jedynym minusem będzie to że musicie poczekać na przesyłkę :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy kupowanie tapet przez internet to dobra opcja?
PostZamieszczono: 22 kwie 2015, 09:07 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 gru 2013, 06:06
Posty: 1
Będziecie dorabiać po godzinach jako budowlańcy? :D W sumie fucha dobra, tylko trochę pracochłonna i czasochłonna :D No ale do rzeczy - jeśli o kupowanie w internecie chodzi, również uważam, że wszystko jest tam zdecydowanie tańsze, a jakościowo wcale nie różni się od artykułów kupowanych w sklepie stacjonarnym ;) Na Waszym miejscu poszukałbym tapet i innych potrzebnych rzeczy właśnie w sieci :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy kupowanie tapet przez internet to dobra opcja?
PostZamieszczono: 22 kwie 2015, 09:21 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lis 2013, 13:12
Posty: 1
Są tańsze i wybór jest większy. Oczywiscie musisz doliczyć koszt przesyłki. Jest jeden minus kupowania przez internet - jeśli zabraknie Ci tapety, to nie możesz lecieć do sklepu, musisz zrobić kolejne zamówienie i czekać na przesyłkę - nawet jeśli to kurier, to musisz sobie liczyć co najmniej 2 dni robocze. A czasem nie da się przewidzieć, że tapety potrzeba wiecej. Więc musisz kupować na zapas


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy kupowanie tapet przez internet to dobra opcja?
PostZamieszczono: 25 kwie 2015, 15:42 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 gru 2014, 18:37
Posty: 2
Teraz to normalna sprawa,że materiały budowlane się przez net zamawia. My tak panele kupiliśmy w voxie z montażem, wyszło nas to taniej o 15 %.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy kupowanie tapet przez internet to dobra opcja?
PostZamieszczono: 14 sie 2019, 11:43 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 lip 2019, 12:49
Posty: 9
to raczej normalne. Ja kupowałam tapetę do sypialni ze sklepu https://uwalls.pl/winylowe-tapety/ i jestem bardzo zadowolona. Szybka i bezproblemowa wysyłka, stały kontakt z klientem . Tapety są bardzo dobrej jakości i nie było problemu z zainstalowaniem ich :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy kupowanie tapet przez internet to dobra opcja?
PostZamieszczono: 19 lis 2020, 14:16 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lis 2019, 17:17
Posty: 174
Moim zdaniem jak najbardziej. W sieci taniej. Zobaczcie sobie chociażby tutaj - http://naklejkomania.eu/112-fototapety-miasta Wybór wzorów bardzo szeroki, a ceny moim zdaniem rozsądne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy kupowanie tapet przez internet to dobra opcja?
PostZamieszczono: 15 maja 2021, 19:29 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 674
Myślę, że jak najbardziej jest to dobry pomysł, gdyż przecież kurier bez problemu nam przywiezie taki towar. Ja jestem zdania, że w takich sytuacjach warto jest przeczytać wpis https://www.sendit.pl/blog/stan-zagroze ... ior-paczki aby wiedzieć jak bezpiecznie można nadawać i odbierać paczki.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy kupowanie tapet przez internet to dobra opcja?
PostZamieszczono: 16 maja 2021, 14:49 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 maja 2021, 14:30
Posty: 4
Dlaczego nie? W czym problem?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Czy kupowanie tapet przez internet to dobra opcja?
PostZamieszczono: 28 kwie 2022, 16:30 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 lut 2022, 12:58
Posty: 13
Podczas przeglądania stron udało mi się przejrzeć niespotykanie absorbujący paragraf. Nader mi się spodobał, mając na uwadzę ekscytującą tematykę i krystaliczny komunikat. Przekonuję czytelników do zaznajomienia się z tekstem dodatkowo zajrzenia na stronę - https://kurierpoznanski.pl/.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits