Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 17:17

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 30 paź 2012, 11:51 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 paź 2012, 11:48
Posty: 1
premium consulting ma dobry pakiet szkoleniowy (spzredaży, komunikacja, marketing etc...)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 02 gru 2012, 00:01 
ide właśnie na szkolenie z tego tematu :P zobaczymy jak będzie :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 28 maja 2015, 09:09 
Ja osobiście polecam firmę Dudziak i Partnerzy. Firma ta pracowała z dużymi znaczącymi sie firmami na rynku. Dzieki uczestnictwu w szkoleniach tej firmy moglam sie bardzo duzo nauczyc i wykorzystałam ta wiedze u siebie w firmie dzieki temu prosperuje ona o wiele lepiej ;) Serdecznie polecam wszystkim ktorzy wybieraja sie na jakies szkolenie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 28 maja 2015, 12:21 
Program takich szkoleń jest bardzo ciekawy, chciałbym też kiedyś zdobyć wiedzę jak skutecznie sprzedawać produkty.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 01 wrz 2015, 08:06 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 wrz 2015, 08:03
Posty: 1
Brałem niedawno udział w szkoleniu menadżerskim firmy Integra-consulting.pl Muszę przyznać, że było ciekawie. Zawsze uważałem, że tego typu szkolenia to strata czasu i pieniędzy, ale teraz zmieniłem zdanie. Polecam wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się ciekawych rzeczy i ulepszyć swoja pracę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 15 paź 2015, 09:38 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 paź 2015, 09:14
Posty: 2
Mój znajomy byl zadowolony z Trining Projects, oni też organizują takie szkolenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 27 kwie 2016, 07:27 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 wrz 2015, 08:19
Posty: 95
Jakiś czas temu wziąłem udział w szkoleniu otwartym.

Było to szkolenie z technik sprzedaży. Negocjacji handlowych. Pracuję w dziale sprzedaży większej firmy. Firma skierowała mnie na to szkolenie. Na początku nie bylem do tego przekonany ale teraz widze,ze szkolenie dało mi bardzo dużo. Rzeczywiście można się na tym nauczyć wielu przydatnych rzeczy ( są techniki wpływania na klienta).

Szkolenie przeprowadzone konkretnie, było dużo przykładów. Żadnego lania wody jak to bywa na niektórych innych szkoleniach tak wiec mogę polecić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 22 cze 2016, 08:33 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 cze 2016, 08:21
Posty: 7
A czy ktoś może udzielić mi informacji co jest poruszane na takich szkoleniach? Jakie tematy? Zastanawiam się nad udziałem, ale kiedyś dawno temu byłam na czymś podobnym i nie do końca byłam zadowolona


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 19 lip 2016, 19:20 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 lip 2016, 19:51
Posty: 4
Brałam udział w tym szkoleniu i byłam raczej zadowolona.Tematyka jest różna to zależy od działki, którą się przerabia. Trudno ją dookreślić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenie dla menedzerów sprzedaży
PostZamieszczono: 09 wrz 2016, 11:51 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
Brałam udział w podobnym szkoleniu, tylko chyba innej firmy, szkolenie było bardzo ciekawe, a zamiast serwisu kawoego był w przerwach mobilny bar kawowy chyba z perfect service, naprawdę rewelacja, kawa, herbata, koktajle, soki... Wszystkim bardzo się podobało.. jak dotąd nikt nie spotkał takiej fajnej atrakcji. Ten pomysł później sama wprowadziłam do firmy i zamówiłam ich do siebie na konferencję i sie nie zawiodłam:) Wszystko było jak w najlepszym porządku;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits