Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Marketing targowy
PostZamieszczono: 26 mar 2010, 23:08 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:30
Posty: 24
Myślę, że rozdawanie próbek towaru lub róznych gadżetów to też dobry pomysł. Ludzie lubią dostawać prezenty, któe są darmowe. A jesli na nich będzie adres i tel. firmy to można liczyć, że któryś z kolei klient do nas zadzwoni.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Marketing targowy
PostZamieszczono: 30 kwie 2010, 14:44 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 kwie 2010, 16:14
Posty: 20
Myślę, że najwięcej zysku przynosi reklama, na nią można przeznaczyć najwięcej pieniędzy. Dodatkowo jakieś promocje, gratisy, wizytówki. Bardzo fajnym pomysłem jest darmowy poradnik, specjaliści będą odpowiadać na różne pytania klientów związanych z targami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Marketing targowy
PostZamieszczono: 16 cze 2010, 23:19 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2010, 13:38
Posty: 32
tak jest, reklama i jeszcze raz reklama!!! Dobrze rozreklamowane miejsce przynosi najlepsze efekty. A na tych targach niech będą za darmo próbki produktów i różne gratisy - jestem pewna, że to przyciągnie ludzi. Może być również dobre jedzenie:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Marketing targowy
PostZamieszczono: 29 wrz 2010, 14:13 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:39
Posty: 47
A może rozdawać próbki artykułow? Sam nie wiem...wszystko zalezy co to za artykół. Wiadomo reklama jest najważniejsza, ale co prócz reklamy...Miła obsługa klienta też przyciąga, dogodne terminy, możliwość wymiany towaru, promocje...to wszystko może pomóc rozkrećić interes i go trzymać na pozycji;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Marketing targowy
PostZamieszczono: 19 gru 2015, 16:41 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 wrz 2015, 13:34
Posty: 38
No to akurat naturalne, ale nie można zapominać, że czasami odpowiednie przygotowanie stoiska, ekspozycja produktu, umieszczenie odpowiednich broszuker w odpowiednich miejscach robi samo robotę. Nie wiem czy znacie RETIO.pl Systemy Wystawiennicze jeśli nie to odsyłam do nich - https://www.retio.pl/ na pewno mogą pomóc jeśli chodzi o przygotowanie stoiska na najwyższym poziomie na targi, i uwierzcie raz czy dwa razy warto zainwestować.


Ostatnio zmieniony 27 gru 2018, 21:12 przez OctoN, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Marketing targowy
PostZamieszczono: 03 cze 2016, 16:18 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
A co myślicie o nieco innym rodaju targów, które odbędą się w 2017 w Warszawie? Chodzi mi dokładnie o 8 edycję Packaging Innovations. Był ktoś z was może już wcześniej na tych targach? PYtam bo słyszałem dużo dobrych opinii a osobiście jestem fanem takich niekonwencjonalnych targów. Bardzo często dlatego bywam w EXPO w Krakowie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Marketing targowy
PostZamieszczono: 28 lut 2019, 17:18 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 gru 2018, 09:23
Posty: 70
Targi branzowe w dalszym ciągu mają ogromny potencjał. Są organizowane w stolicach krajów jak i w mniejszych miastach. Na ich potrzeby wynajmuje się duże sale, opery, stadiony, a nawet buduje się osobne hale. Targi branżowe przyciągają przedsiębiorców oraz ich potencjalnych kontrahentów i klientów. Współcześnie będąc szefem dużej firmy trudno walczyć o pozycję branżowego lidera bez udziału w przynajmniej części z tego typu wydarzeń.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Marketing targowy
PostZamieszczono: 27 maja 2019, 15:24 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 paź 2018, 09:22
Posty: 30
Obecnie chyba nikt nie ma wątpliwości do tego, że warto brać udział w imprezach targowych. Targi branżowe to doskonały sposób na promocję swojej firmy oraz możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Wydarzenia te przeznaczone są dla osób pragnących promować własną firmę oraz zainteresować potencjalnych klientów swoją ofertą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits